Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Leszbikus lányok! Ti szoktatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus lányok! Ti szoktatok nyilvánosan csókolozni, és kézenfogva járni?

Figyelt kérdés

Múltkor nekünk egy férfi fütyült.

A többi ember is nagyon nézett minket, viszont néhány idősebb személy elég csúnyán nézett ránk.


2011. szept. 25. 16:18
1 2 3 4 5 6
 41/57 mus musculus ***** válasza:
26%

Az oké, hogy el tudja dönteni, de azért ne könyvelje el magát leszbinek, mert páran átcseszték.

Na mi van, feladtad a "vitát"?:D

2011. szept. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/57 anonim ***** válasza:
36%

Remélem feladta, mert kénytelen leszek visszaszállni, ha nem.

Semmi kedvem előadást tartani sem a természetről sem a homofóbiáról, sem pedig az egészséges undorról és szégyenérzetről, de ha folytatja muszáj lesz, de max. holnap. Késő van már ma ehhez.

2011. szept. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/57 anonim ***** válasza:
76%
Milyen vitát? :) Szerintem nincs min vitatkoznunk. Elmondtál mindent magadról, azon meg nincs értelme vitatkozni, hogy te milyen vagy, mert azt te nyilván jobban tudod...
2011. szept. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/57 mus musculus ***** válasza:
33%
Oké, akkor ez könnyen ment.:D De örülök neki.
2011. szept. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/57 anonim ***** válasza:
79%

annyi ostoba, elmebeteg ember van itt, hogy az hihetetlen :DD szerintem nem kéne nekik válaszolni, aki hülye az hülye, rájuk kell hagyni..


figyelj, szerintem ez ne tántorítson vissza, hogy néznek stb. tök jó, hogy felvállaljátok meg minden, most gondolj bele ha azért nem járnának kézen fogva merthogy az másoknak nem tetszik..az elég gáz lenne. A hülyék meg csak bámuljanak, úgysem látnak ilyet minden nap.. :DDD

2011. szept. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/57 mus musculus ***** válasza:
0%
Nem látnak ilyet mindennap? Ezzel azért vitatkoznék a mai világban...
2011. szept. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/57 anonim ***** válasza:
67%
hát ha vitatkoznál akkor vitatkozzál, nem érdekel.. :D
2011. szept. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/57 anonim válasza:
89%

Mennyi hülye barom jár ide. -.-"""

Aki megbámul meg néz titeket az egy k*rva nagy bunkó.

Ez ugyanolyan mintha fiú-lány lenne, a szerelem az szerelem és ha valaki lányt választ magának akkor ez van.

Nem kell emiatt senkit lenézni vagy szégyenkezni.

Nem mindenhol fogadják el a leszbiket ez igaz, de attól még semmi baj nincs vele és nyugodtan csókold meg az utcán nem kell szégyelni!

2011. okt. 30. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/57 anonim válasza:
87%

Szerintem teljesen mindegy, hogy valaki meleg-e vagy hetero az utcán egymás szájába fulladni ígyis-úgyis gáz. Senkire nem tartozik, csak két emberre. Kézen fogva sétálni más kérdés.

Mi néha szoktunk, néha nem.

2011. nov. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/57 anonim ***** válasza:
90%

Persze! Nem fogunk csak azért szégyenkezni vagy másnak tűnni mint akik vagyunk, mert esetleg egy-két bunkó beszólogat, fütyül vagy csúnyán néz. És nem arról beszélek, hogy az utcán állandóan egymás szájába kell lenni, de szerintem egy-két csók simán belefér. Szerintem nyugodtan menjetek és mutassátok ki, hogy szeretitek egymást, akinek ez nem tetszik az meg bek*phatja... ennyi!

Múltkor nekünk is odafütyültek, de vissza szóltam neki, hogy "Kutyának nézel, vagy anyádat rigó b*szta!?" elfordultak, elmentek. Álljatok ki magatokért és akkor nem lesz semmi baj! ;)

21/L

2011. dec. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!