Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Leszbikus lányok! Ti szoktatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus lányok! Ti szoktatok nyilvánosan csókolozni, és kézenfogva járni?

Figyelt kérdés

Múltkor nekünk egy férfi fütyült.

A többi ember is nagyon nézett minket, viszont néhány idősebb személy elég csúnyán nézett ránk.


2011. szept. 25. 16:18
1 2 3 4 5 6
 51/57 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, de muszáj beleszólnom a sok nemzöképtelenséggel kapcsolatos magyarázat miatt. Mi van a nemzöképtelen hetero párokkal, akiknek külön-külön lehet gyerekük, csak együtt nem? Öket mindenki sajnálja, a gyermeket örökbefogadó melegeket meg lenézi, szidja. pedig ugyanaz a lényeg. 2 ember szereti egymást, mégsem lehet közös gyerekük.

(Mindemellett szerintem sem utcára való dolog a csók. Heteróktól is undi ugyanúgy, mikor zsúfolt biszon stb teszik.)

25L/nö, leszbikus

2012. márc. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/57 anonim ***** válasza:
100%

nincs bajom a homokkal, de:

most miért jó az, ha fényes nappal (ne adj isten gyerekek előtt) csókolóztok?

akkor menjetek sötétbe sétálni inkább...

Amúgy se heteróknak, se másnak nem illik az utcán falakodni... Azért van a hálószoba...

okés szereted, meg minden, de legyél tekintettel másokra is... Nem kell ezt is rázúdítani az emberekre.

2012. márc. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/57 anonim ***** válasza:
23%
Nem szeretem a melegeket:S és mások is így vannak ezzel, otthon a 4 fal között, ne lássák mások, főleg gyerekek ne.
2012. márc. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/57 anonim ***** válasza:
81%

Már elnézést, de miért lenne az baj ha esetleg egy gyermek látna egy csókolózó homoszexuális szerelmespárt? Lehet, hogy felnőtt korukban nem lennének olyan homofób k*csögök mint itt is jó páran...

25/nő (leszbikus)

2012. márc. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/57 anonim válasza:
84%

LOL 76% hát én szakadok rajtad :D


"Mint mondtam, semmi baj a melegekkel, ha nem viszik az utcára." Ki vagy te? Közterület fenntartó? XD Hát annál magasabbra sose fogsz jutni XD Az ilyen hülyék miatt van gyűlölet a társadalomban, nem a melegek miatt :D


És mi van, ha engem és a társadalom nagy részét a te arcod idegesít? XD Ne is vidd az utcára! Az meg tökéletesen röhej, hogy itt aki neked ellent mondd azzal 'nem foglalkozol' Háháháháá, hát akkor miért kéne a melegeknek azzal foglalkoznia, hogy téged mi idegesít? Retardált.

2012. márc. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/57 anonim ***** válasza:
100%

talán már későn írok, de én szeretném elmodani a véleményem. Igazából fogalmam sincs, hogy mi lett a vége, mert a második oldal után jól felháborodtam.

Nincs azzal semmi baj, ha valaki a saját nemét szereti. Mindenkinek más a természetes. Az, hogy az utcán csókoljátok egymást? Könyörgöm!Ti is emberek vagytok! Az nem szégyen, aki az utcán szopja le a másikat, de az igen, ha két lány csókolózik? o.O Ugyan... Egyáltalán nem szégyen. Ha valaki rám fügyülne, vagy bármit mondana, kiálék amgamért, és büszén emelném fel a fejemet, mert ez csak bátorság, ha valaki ilyen romlott világban megmondja a véleményét. Szerintem az a gáz, ha valaki ilyenek miatt elítéli a másik ember.

Sőt! Mondok jobban. Az emberek legtöbbje gondolt már arra, hogy milyen lenne a másik nemmel. Nem vallják be, de gondoltak rá. Akkor meg miért is fujjolnak? Ez nem olyan, mintha saját magukra mondanák? Ennyi.

Nyugodtan foghatjátok nyílvánosan egymás kezét, csókolózhattok, stb.

2012. ápr. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/57 anonim ***** válasza:
100%
Óh! Mé valami a kedves válaszadóknak. Én vagyok az utolsó kommentelő. Nem tetszik, hogy kint látjátok? Minek néztek rá?! Forduljatok el, vagy valami! Szabadország, mindenki azt tesz, amit akar!
2012. ápr. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!