Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Leszbikus lányok! Ti szoktatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus lányok! Ti szoktatok nyilvánosan csókolozni, és kézenfogva járni?

Figyelt kérdés

Múltkor nekünk egy férfi fütyült.

A többi ember is nagyon nézett minket, viszont néhány idősebb személy elég csúnyán nézett ránk.


2011. szept. 25. 16:18
1 2 3 4 5 6
 21/57 mus musculus ***** válasza:
100%
58%, ez azért komoly, hogy te írogatsz mások szüleivel való viszonyáról, ugyanakkor kibuksz, ha valaki felvet egy töklogikus következtetést.:D
2011. szept. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/57 anonim ***** válasza:
39%

17:18 van, én is ezt mondom... :)


Az a hozzászólás egyébként a kérdezőnek szólt(a kommentjére válaszoltam vele). És továbbra is fenntartom. Nyugodtan csókolózhat az utcán a barátnőjével. Neked pedig mondom, hogy kérj segítséget, mert igenis valamilyen személyes problémát élsz meg ily módon. Ez nem személyeskedés, hanem jótanács.


Elismerem, hogy én sem vagyok az érvek mestere, de nem hiszem, hogy kettőnk közül én vagyok az, aki a kevesebb érvet hozta fel...

2011. szept. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/57 anonim ***** válasza:
76%

A válasz írója 86%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 17:26


Milyen logikus következtetésre gondolsz? Én nem találom.


Ha arra gondolsz, hogy a leszbikusok nem nemzenek gyermeket és ez természetellenes, akkor kérlek ne legyél tovább konzervatív. Mert önmagadnak mondasz ellent. Például a legtöbb vallás papjai nem nemzenek gyermeket. Vagy te olyan konzervatív vagy, aki felrúgja a hagyományokat? :)

2011. szept. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/57 anonim ***** válasza:
67%

"Igen, számomra ezt jelenti a természetes, úgy tűnik a természetanya számára is, mert én az általam említett szituációra soha nem láttam példát, gyanítom nem is fogom. És nem vagyok homofób, csak épp nem vagyok rájuk kíváncsi, és aki megszólta őket, az sem kíváncsi rájuk. Mint mondtam, semmi baj a melegekkel, ha nem viszik az utcára."


Ezt pedig így konkrétan nem tudom értelmezni. Kettőnk közül valaki nincs tisztában a homofóbia fogalmával.

2011. szept. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/57 mus musculus ***** válasza:
26%

Nem, én arra gondoltam, hogy a kommentjeid alapján simán megfordulhat bárki fejében, hogy benned is megvan a halovány hajlam.

Amúgy a papok hogy jönnek ide? Senki sem a szaporodni nem kívánó párokat nevezte természetellenesnek, hanem az utód létrehozására képteleneket (=homikat). Van különbség.

2011. szept. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/57 anonim ***** válasza:
67%

A válasz írója 86%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 17:38


És azt megmagyarázod nekem, hogy mi a természetellenes abban, hogy valaki nem képes utódot nemzeni? Vagy tegyem fel úgy a kérdést, tényleg az zavar a homoszexualitásban, hogy nem képesek utódot nemzeni? Ugye nem? Azt mondtátok, hogy amit nem láttok(amit otthon csinálnak) az nem zavar. Nos azt, hogy valaki nem képes utódot nemzeni, azt nem látjátok. Még egy kérdést teszek fel: min változtat az, hogy érintett vagyok-e? Csak egy meleg gondolhatja úgy, hogy nem természetellenes melegnek lenni? Azon hiába is vitázunk, hogy mi egészséges és mi nem, mert egyikőnk sem orvos vagy biológus. De én azokat az embereket, akik engem nem bántanak, szeretem. Miért kell lehomizni, lebzizni azokat, akik neked semmit sem ártottak?

2011. szept. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/57 mus musculus ***** válasza:
0%

Oké, akkor úgy fogalmazok, melegek. Így megfelel?

Miért, szerinted nem természetellenes a nemzőképtelenség? Gondoljunk csak az impotenciára vagy a meddőségre. Abnormális dolgok, amik valami gebasz, betegség hatására alakultak ki. Ugyanez a helyzet a homoszexualitással is, mivel az élőlények biológiai céljainak a listájára írható a fajfenntartás. Azt meg egy szóval nem mondtam, hogy ezt tartom bennük zavarónak, mert rohadtul nem. Hangsúlyozom mégegyszer; nekem nincs bajom velük, míg nem előttem b*zulnak. Hetero mivoltomból kifolyólag gusztustalannak, undorítónak, visszataszítónak tartom a látványt és ezt senki sem tudja belőlem kiölni a legracionálisabb érvekkel előállva sem. Nem tehetek róla. Biztos van olyan dolog, amit kevésbé szívlelsz, na ez ugyanolyan.

A szexuális orientációd pedig vélhetőleg befolyásolja a véleményedet is, ugyanis az esetleges ferde hajlamod elfogultságot eredményez a témával kapcsolatban. Az emberek akarva-akaratlanul is magukra nézve nem sértő álláspontokat alakítanak ki magukban és vázolnak fel mások előtt.

2011. szept. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/57 anonim ***** válasza:
67%

A válasz írója 86%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 17:57


Nem, nem természetellenes a nemzőképtelenség. Minden fajban előfordulnak olyan egyedek, akik eleve nemzőképtelenek és nem nemzésre születnek. Ez teljesen természetes. Nem kell mindenkinek gyermeket nemzeni. Ha mindenki gyermeket nemz, az természetellenes. Az impotencia betegség. (Szintén nem természetellenes, btw.)


"Hangsúlyozom mégegyszer; nekem nincs bajom velük, míg nem előttem b*zulnak. Hetero mivoltomból kifolyólag gusztustalannak, undorítónak, visszataszítónak tartom a látványt és ezt senki sem tudja belőlem kiölni a legracionálisabb érvekkel előállva sem. Nem tehetek róla. Biztos van olyan dolog, amit kevésbé szívlelsz, na ez ugyanolyan. "

Tehát homofób vagy. Hát, ez is egy állapot.


"A szexuális orientációd pedig vélhetőleg befolyásolja a véleményedet is, ugyanis az esetleges ferde hajlamod elfogultságot eredményez a témával kapcsolatban. Az emberek akarva-akaratlanul is magukra nézve nem sértő álláspontokat alakítanak ki magukban és vázolnak fel mások előtt."

Nem vagyok homoszexuális. Hányszor mondjam, hogy nem kell egy embernek ahhoz homoszexuálisnak lennie, hogy ne legyen homofób? :) Az általam linkelt videó hasonlatával élve: a nem homofób emberek többsége heteroszexuális. Bizonyíték: nem a Magyar Homoszexuális Köztársaságban élünk. (A homofóbia pedig igenis valamilyen trauma vagy hibás nevelés eredménye lehet. Egészséges szülő nem tanítja arra a gyerekét, hogy a többi embertől undorodjon)

2011. szept. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/57 anonim ***** válasza:
29%
Kedves kérdező! Te nem vagy leszbikus! Megértem, hogy sokat csalódtál, de hidd el, az a lány is össze fogja törni a szived, akár a fiúk. Nem azt mondom, hogy ne élj így, csak azt akarom megértetni veled, hogy el fog jönni a nagy Ő, aki már nem fogja darabokra zúzni a szíved. De ha egy nővel vagy együtt, akkor lehet, hogyeg sem talál. Egy ilyen "elbújokavilágelőlmertsokatcsalódtam" életre vágysz? Nem szeretnél gyereket? Ná
2011. szept. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/57 anonim ***** válasza:
63%

18:11 vagyok

Bocs, véletlenül elküldtem.

Nálad ez nem betegség, te ebbe a létbe menekültél a lelki fájdalom elöl. így megfosztod magad az igazi boldogságtól. De majd úgyis rájössz, hogy így sem jobb, mert ez a lány előbb-utóbb ugyanúgy ejt majd, akár a fiúk.

2011. szept. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!