Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Leszbikus lányok! Ti szoktatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus lányok! Ti szoktatok nyilvánosan csókolozni, és kézenfogva járni?

Figyelt kérdés

Múltkor nekünk egy férfi fütyült.

A többi ember is nagyon nézett minket, viszont néhány idősebb személy elég csúnyán nézett ránk.


2011. szept. 25. 16:18
1 2 3 4 5 6
 31/57 mus musculus ***** válasza:
0%

Aláírom, hogy minden fajban előfordul, de ettől még nem lesz normális, egészségtől való kicsattanásra utaló dolog. Pont a lényeget nem érted; ha valaki nemzőképtelen, ott BAJ van. Ez nem magánvélemény, hanem biológiai/eü-i tény.

Ez a "nem erre születnek" pedig már inkább vallás kérdése, úgyhogy ebbe nem folynék bele. Olyat sem írtam, hogy mindenkinek szaporodnia kell, csak azt, hogy az egészséges egyedek képesek rá. Ezzel nem lehet vitatkozni.

Nehogy már azért legyek homofób, mert nem gerjeszt be az azonos neműek közösülésének a gondolata/látványa! Mondtam már, hogy ezt nem én döntöttem el. A hetero ember attól hetero, hogy szexuálisan vonzza az ellenkező és taszítja az azonos nem. A homofóbia pedig a melegek utálatában, ismeretlenül történő beskatulyázásában nyilvánul meg. Én nem rühellem őket, csak szimplán nem tudok felizgulni az érintkezésüket láttán. Te fogalomzavarban szenvedsz.

A szavaid méginkább megerősítették bennem azt a feltételezést, hogy te is közéjük tartozol. Ha szerinted az a homofób, aki nem tartja őket gusztusosnak és ezzel együtt te nem tartod magad homofóbnak, akkor ki kell ábrándítsalak; rohadtul hajlamos vagy rá.

2011. szept. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/57 mus musculus ***** válasza:
17%
Ez természetesen 18:08-nak van címezve.
2011. szept. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/57 A kérdező kommentje:

18:11


Nekem ő a nagy Ő.

Egy fiú sosem tudna olyan gyengéden bánni velem, mint ő.

2011. szept. 25. 18:46
 34/57 mus musculus ***** válasza:
51%
Azt te honnan tudod?:D
2011. szept. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/57 A kérdező kommentje:
Onnan ,hogy voltak kapcsolataim fiúkkal.
2011. szept. 25. 19:45
 36/57 mus musculus ***** válasza:
17%
Jó, de nem az összessel. Azt ajánlom, várj még ezzel a leszbizősdivel. Attól, hogy páran átvertek, még mindig él a remény. Egyre több a leszbi, ne állj be te is a sorba.
2011. szept. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/57 A kérdező kommentje:
De már beleszerettem abba a lányba.
2011. szept. 25. 20:27
 38/57 mus musculus ***** válasza:
33%
Akkor legyél vele, de ha netán vége lenne, próbálkozz a pasiknál. Legalábbis én ezt tenném a helyedben.:D
2011. szept. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/57 anonim ***** válasza:
84%
Ha majd jön egy pasi, aki olyan, akkor majd próbálkozik :) Szerintem ezt magától is el tudja dönteni :)
2011. szept. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/57 A kérdező kommentje:
Egyébként nem hiszem ,hogy lesz olyan pasi akibe szerelmes tudnék lenni.
2011. szept. 25. 20:35
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!