Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nincsenek olyan lányok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincsenek olyan lányok, akik szépek, vonzóak és kedvesek, értelmesek, szeretnivalóak is egyben?

Figyelt kérdés
2011. okt. 9. 13:05
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/75 anonim ***** válasza:
100%

Én is feltehetném ezt a kérdést, picikével talán jogosabban is, mint te kedves kérdező.


Miért kellenél egy nőnek ha párkapcsolati hiányra prosti lenne a megoldásod? Gyakorlatilag azért nem mész prostihoz, mert a barátnő olcsóbb, nem? Szerintem ez a hozzáállás lehet jelen személyiséged többi részén is, így nem meglepő, hogy egy lány sem közeledik feléd. Persze a legegyszerűbb a külsőre fogni. :)

2011. okt. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/75 anonim ***** válasza:
100%
Hozzátenném hogy számomra körülbelül minden lány szép, és vonzó, ha úgy is viselkedik. :) A belső szépség sokszor megszépíti az embert. :)
2011. okt. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/75 napietus ***** válasza:
100%

1. feminista a nénikéd, utálom őket.


2. a logikád kígyója a saját farkába harap. mint a 22-es csapdája. olvasd vissza, miket írtál, gondolom le fog esni, mire gondolok.

2011. okt. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/75 napietus ***** válasza:
68%

"Ennyi a nőkkel van a hiba!!"


jjja. megint a víz a hibás, hogy nem tud úszni a kiskacsa :) férfias viselkedés, mondhatom, külső körülményekre fogni a kudarcot, ahelyett, hogy magadba néznél.


értem már, miért nincs nőd. lehet jobb is így...

2011. okt. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/75 A kérdező kommentje:

lehet jobb is, én is ezt mondom


amúgy egészen idáig hittem, hogy van remény, de eleget szenvedtem már egyedül


normális kapcsolatot akartam, de most már annak is örülök, ha legalább nem kell szégyenkeznem, amiatt, mert szűz vagyok

2011. okt. 9. 14:10
 36/75 Walk With Me ***** válasza:

Sokan úgy fogják fel ezt az egészet, mintha valami kasztrendszer lenne. Mint régen, hogy pl. paraszt csak paraszttal házasodhatott meg ilyenek... nevetséges. Én átérzem a kérdező elkeseredettségét, ugyanakkor szerintem butaság ezalapján kijelenteni, hogy a szép lányoknak csak csakugyan szép, ráadásul gazdag meg menő férfiak kellenek.

Abban egyetértek, hogy van sok szép lány, aki elszáll magától, mert már óvodás korától körülzsongják, hogy milyen szép meg kis hercegnő stb, de attól még ez nem jelenti, hogy minden szép lány egy sekélyes loty ó.


Nekem is nagyon hiányzik egy barátnő, ráadásul én is úgy vagyok, hogy nem tudok szerelmes lenni anélkül, hogy vonzódnék az illetőhöz (= szépnek találom). Az a helyzet, hogy eddigi pályafutásom során (20 év) csupán 2 olyan lánnyal találkoztam, aki amellett, hogy tényleg szép, nincs elszállva magától és kedves is mellette.


Hiánycikk a kérdés címében felvázolt típus, az igaz, de ha belegondolsz, belőlünk érzelmes, odafigyelő, rendes, nem szexre hajtó fiúkból sincs sok, szóval csak egymásra kéne találnunk.

Itt a szíven szúrt városban minden nap úgy kelek fel, hogy talán ma rálelek az utcán, buszon, parkban, esetleg suliban vagy itt a gyakin. :D

Te se add fel.

2011. okt. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/75 anonim ***** válasza:

"Nem vagyok ronda, inkább átlagos, sok lánynak bejöttem már, csak nekem ők nem. Ennyi, nem hazudtam nekik azzal, hogy járunk, de közben más lányokat bámultam volna, hisz ő hozzá nem tudtam volna vonzódni testileg és a lelki kapocs önmagában csak haverságot, barátságot szülne nem pedig nomárlis párkapcsolatot.


Etus te meg nagyon nagy feminista vagy, nem tudom minek harcolsz itt olyan nagy hévvel.


Nektek könnyű jönnek a férfiak, ti meg utasítják sorra őket vissza, az kit érdekel, hogy mennyi lelki problémát okoz ez a sok visszautasítás egy idő után a fiúknak.



Ti nők úgysem értitek ezt."


Oh, nem? Kérlek, akkor kifordítom a dolgot: szerinted a nőknek csak az a dolguk, hogy elutasítsák a jelentkezőket, mert azok tódulnak? Hát nem... Mivel még a mai világban is röhej tárgya, ha a csaj koslat a srácok után, a lány voltaképp várhatja, hogy majd valaki érdeklődik iránta, feltéve, ha nem túl szép, netán testes is. Akik meg érdeklődnek iránta: fogyatékos, nála 20 évvel idősebb férfiak, nagydarab roma pasasok és lúzerek, akik nyíltan a szemébe mondják, hogy csak azért kellene, mert gáz huszonévesen szűznek lenni... Hogy az én "hódolóimat" említsem korábbról...

Nagyok az elvárásaid - egyedül maradsz. ez a képlet. sajna... de ti, vesztesek, vagy hogy nevezzelek, szeretitek abban ringatni magatokat, hogy nektek jár egy bombanő, aki meg nem az, az kerüljön el, aki meg bejön és nem akar semmit, az biztos k*rva, aki pénzre megy...

2011. okt. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/75 anonim ***** válasza:
100%

"Ismerkednék én szívesen, de még arra sem adnak esélyt, hanem lekoptatnad valami szöveggel vagy csak bunkó módra nem válaszolnak a leveleimre sem neten.

Ennyi a nőkkel van a hiba!!

Túlságosan elkényelmesedtek és túl sok hatalmat kaptak a hülye média is csak a rosszat neveli a fiatalokba!!"


Ilyen levelet én is kaptam. Én sem válaszoltam rá. merthogy írt egy sablonlevelet, amit még 5000 lánynak elküldhette, lerítt a levélről... Mivel nem reagáltam, írt egy hosszabbat, amiben leírta, mint csinált az elmúlt x napban, hova utazott, stb. Mondom: ez normális? Így akar ismerkedni?

Akivel még bele is mentem ilyen taliba, volt olyan hülye, be is vallotta, hogy már Isten tudja hány lánynak írt levelet, mire kifogott engem... Ja, hogy érezzem megtisztelve magam, hogy én lettem a szamár a sok ezer ló helyett? És első randin azt ecsetelte, amit te: minden lánnyal baj van, mert pénz kell neki. Meg hogy mennyire gáz, hogy még szűz, de jó, hogy én itt vagyok, aki korban illik hozzá, mert hát az eddigi 15 éves barátnőivel mit tudott volna kezdeni? Önkritikája semmi nem volt neki, annak is a világgal volt a baja...

2011. okt. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/75 anonim ***** válasza:
0%

"Mivel még a mai világban is röhej tárgya, ha a csaj koslat a srácok után, a lány voltaképp várhatja, hogy majd valaki érdeklődik iránta, feltéve, ha nem túl szép, netán testes is. Akik meg érdeklődnek iránta: fogyatékos, nála 20 évvel idősebb férfiak, nagydarab roma pasasok és lúzerek, akik nyíltan a szemébe mondják, hogy csak azért kellene, mert gáz huszonévesen szűznek lenni..."

...vagy ronda srácok, akikkel ugye milyen gáz lenne már végigmenni az utcán.

2011. okt. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/75 A kérdező kommentje:

persze, persze, csakhogy én nem vagyok hülye!!


lehetek akármilyen kedves, ha épp emiatt nem kellek nektek!


hát leszek akkor kőbunkó, amúgy hiába írom le az igazságot, annyira zavar titeket, hogy azért is engem akartok hibásnak feltüntetni!


talán nem kéne a legjobb hapsikra menni és kevesebb fájdalom érne titeket, hisz a jó hapsik akárkit megkaphatnak, így alap, hogy meg fognak csalni vagy, hogy megbántanak titeket és érzéketlenek is gyakran, mert megteehetik, hisz úgyis lesz nőjük akármelyik héten vagy nap


az is röhej, hogy mert alacsony vagyok, máris le kell nézni, meg fogyatékosnak gondolni


ez igen! szép világ!!

2011. okt. 9. 15:43
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!