Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nincsenek olyan lányok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincsenek olyan lányok, akik szépek, vonzóak és kedvesek, értelmesek, szeretnivalóak is egyben?

Figyelt kérdés
2011. okt. 9. 13:05
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/75 anonim ***** válasza:

Itt vagyok. Amúgy mi Neked az alacsony? Hány cm vagy? Elhízott vagy vagy csontsovány? Nekem igazából mindegy a testalkat csak elhízott ne legyen és túl izmos sem.

Azért nem a lányoknak kell odamennie hozzád. Sokan azt hiszik egy lánynak csak várnia kell arra, hogy odajöjjenek, de hozzám még soha az életben nem jöttek oda! Pedig nem vagyok ronda, elhízott sem.

Hány éves vagy és honnan írsz?


Amúgy ez az én kérdésem: http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


20/l

(Akit érdeklek és közel és az írhat.)

2011. okt. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/75 anonim ***** válasza:
*él
2011. okt. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/75 A kérdező kommentje:

A válasz írója 79%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 23:13


írtam privit

2011. okt. 9. 23:17
 74/75 anonim ***** válasza:
Válaszolok, amint megkapom. Még nem ért ide.
2011. okt. 9. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/75 anonim válasza:
Miért nincsenek olyan pasik, akik szépek, vonzóak és kedvesek, értelmesek, szeretnivalóak is egyben?
2013. febr. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!