Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nincsenek olyan lányok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincsenek olyan lányok, akik szépek, vonzóak és kedvesek, értelmesek, szeretnivalóak is egyben?

Figyelt kérdés
2011. okt. 9. 13:05
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/75 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok és szingli.Sajnos már pofára estem párszor..

18/L

2011. okt. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/75 A kérdező kommentje:

A válasz írója 84%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 15:49


Részvétem.


De nekem még esélyt sem adtak egy kapcsolatra azok a lányok, akiket leszólítottam utcán vagy neten próbálkoztam.

2011. okt. 9. 16:03
 43/75 anonim ***** válasza:

én magas vagyok, jóképű, átlagos BMI-testsúly/magasság arányú F18


Szted volt bnőm? ... sz@rt

próbálkoztam már egy csúnyácskával is aki hozzám illett volna de elutasított mint barátot...

Voltak enyhébb sikereim de semmi extra. Küzdök tovább, ah~ bárcsak japánba lennék ott mindenki jólnevelt, aranyos, és kedves. Itt meg komoly csajozási akrobatának kell lenni egy barátnőért

2011. okt. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/75 anonim ***** válasza:

"talán nem kéne a legjobb hapsikra menni és kevesebb fájdalom érne titeket, hisz a jó hapsik akárkit megkaphatnak, így alap, hogy meg fognak csalni vagy, hogy megbántanak titeket és érzéketlenek is gyakran, mert megteehetik, hisz úgyis lesz nőjük akármelyik héten vagy nap "


Nem veszed észre, hogy milyen ellentétes vagy önmagaddal. Miért várod el a lányoktól, hogy lejjebb adjanak az elvárásaikból mikor TE SEM adsz lejjebb, és te is várod a neked tetsző "tökéletes " lányt? Miért várod el tőlük azt, amit TE SOSEM TENNÉL MEG?

Te sem adsz lejjebb, ők sem így fair nem?

Ez a kérdés is rádöbbentett arra, hogy már végképp nem fogok lejjebb adni az elvárásaimból. Nem mintha olyan nagyok lennének, de már akkor inkább küzdök azért, hogy egy nekem tetsző fiúm legyen, ne olyan akinek jó leszek majd én szamárnak (tudod ló helyett).

Úgyhogy ez a kérdés is felnyitotta a szememet arra, hogy nem hiába vannak teli elvárásokkal a lányok, ha a fiúknak is ugyanannyi elvárásaik vannak velük szemben, ugye.=)

2011. okt. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/75 A kérdező kommentje:

A válasz írója 85%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 16:44


hát én alapból a lányoknál tapasztaltam ezt, hogy inkább külsőre mennek


mondom sok ronda lánynak van szép fiú barátja

egyébként én is szép vagyok csak ugye alacsony meg vékony és ez már leviszi az értékem

na de mindegy, visszatérve


egyszer látnék egy szép lányt ronda fiúval!!


de nézd meg inkább fordítva van


sok ronda nőnek van helyes, szép barátja

2011. okt. 9. 16:56
 46/75 anonim ***** válasza:
100%
kérdező felejtsd már el ,hogy mi az elképzelésed a NŐRŐL, nem így fog el jönni az igazi. Nekem a szőke derékig érő haj, nagy mellek,szép bájos ez volt az etalon ,volt jó pár ilyen az életemben de a végén mégsem ez lett a nyerő hanem egy barna kis mellű lány!!!neked az a bajod ,hogy meg vagy zavarodva a pun@iért !!! szex partnert meg nem itt kell keresni!
2011. okt. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/75 anonim ***** válasza:

"hát én alapból a lányoknál tapasztaltam ezt, hogy inkább külsőre mennek "


Én is ezt tapasztalom, lányként, hogy a fiúknak is számít a külső nem is akármennyire. Még azoknak is általában nagyok az elvárásaik akik amúgy ducik, vagy csúnyák.


"mondom sok ronda lánynak van szép fiú barátja "


Sok ronda fiúnak van szép barátnője. Én is látok ilyet,nem nagy ügy, csak nem veszed észre mert nem akarod észrevenni. Igaz én sem nézek mindenkit az utcán.


"

egyszer látnék egy szép lányt ronda fiúval!! "


Részemről már meg volt. Sajnos lemaradtál róla, gondolom, így nem tudhatod.


"egyébként én is szép vagyok csak ugye alacsony meg vékony és ez már leviszi az értékem

na de mindegy, visszatérve "


Csak ugye alacsony? És ? Hány olyan fiút látok, aki alacsony és van egy csinos barátnője? Pedig azok a srácok maximum 163 centik lehetnek. És akkor még azokról a duci srácokról inkább nem is írok akiknek szintén van barátnőjük. T e komolyan ennyire szűklátókörű vagy?

Szerintem alapból nem tudod magad elfogadni és ezt megérzik rajtad. Nem vagy elég határozott.

Ne legyél ennyire mérges a másik nemre, mert neked nem sikerül valami. Te mit tudsz nyújtani nekik, a belsődön kívül? Mert ha már te is szép , csinos lányt akarsz aki a te elvárásaidnak megfelelő, akkor fordítva miért nem lehet így a lányoknál?

2011. okt. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/75 anonim ***** válasza:
6%
Kérdező, abszolút egyetértek! Rendszeresen látni csúnya lányokat jóképű fiúval, de csúnya fiút szép lánnyal (v egyáltalán bnővel) még soha nem láttam, alacsonyt meg főleg. Sajnos nekünk ez a sorsunk, hiába adunk lejjebb az igényeinkből, egyetlen nőnemű lénynek se fogunk kelleni soha.
2011. okt. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/75 A kérdező kommentje:

A válasz írója 85%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 17:02


szerintem meg a lányook nem tudnak elfogadni!!


akkor nem alakult volna ki az évek alatt bennem ez az alacsony önbecsülés sem


ez egy ördögi kör csak egyre rosszabb lesz

ezért is kéne minél hamarabb prostihoz elmennem, hogy legalább amiatt ne érezzem magamat vesztesnek, hogy még nem szexeltem egy jó nővel sem


nem csak a szex a lényeg, de hát ez is több a semminél

normális kapcsolatról csak álmodoznom lehet, valóság nem lehet sajnos


pedig egy ölelésnek is örülnék, ha olyan lánytól jönne, akivel szeretjük egymást

2011. okt. 9. 17:21
 50/75 anonim ***** válasza:

Tudod én mit mondok? Hogy minden tőlünk függ. Mi magunk alkotjuk saját magunkat, a cselekedeteinket, gondolatainkat a saját személyiségünket.. Egy mondattal: mindenki a saját életének a mestere.

De ha te most negatív maradsz akkor könnyebb abban lenni ,ugye, mint változtatni azon. De könnyebb sajnáltatni magunkat, meg siránkozni a helyzeten, mintsem tenni ellene vagy igaz könnyebb is ujjal mutogatni, hogy biztos a másik a hibás, minthogy magunkba nézzünk és változtassunk magunkon. Azok meg gondolom üres szavak amikor azt írom, hogy annyi alacsony srácot látok csinos lányokkal, meg annyi ducit is szintén csinos nőkkel, meg amikor azt írom, hogy ugyanannyi csúnya pasit látok szép nőkkel, mint fordítva.

Úgyhogy csak így tovább, sanyargasd magad.

2011. okt. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!