Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nincsenek olyan lányok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincsenek olyan lányok, akik szépek, vonzóak és kedvesek, értelmesek, szeretnivalóak is egyben?

Figyelt kérdés
2011. okt. 9. 13:05
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/75 A kérdező kommentje:

A válasz írója 82%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 18:43


hogy jönnék rá, ha még esélyt sem adnak a JÁRÁSRA SEM!!!

2011. okt. 9. 18:46
 62/75 anonim ***** válasza:

"hogy jönnék rá, ha még esélyt sem adnak a JÁRÁSRA SEM!!!"


Nem egyből azt kell elérni, hogy járjanak veled. Hanem azt, hogy ismerkedjenek veled és majd eldől mi lesz. Miért te úgy mész oda hozzájuk, hogy járni akarsz velük egyből?

Akkor ez már egy rossz pont.

2011. okt. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/75 A kérdező kommentje:

A válasz írója 85%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 18:48


már megint kiforgatjátok a szavaimat!


még az ismerkedésnél lekoptatnak, dehogy kezdek ezzel, ennyire nyomi nem vagyok

2011. okt. 9. 18:50
 64/75 anonim ***** válasza:
Akkor rossz körökben mozogsz, ennyi.
2011. okt. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/75 anonim ***** válasza:

"te egy igazi feminista vagy!


66-os haverommal meg az igazat mondjuk!!! de ez nektek nagyon fáj igaz?!"


Nem vagyok feminista, igen távol áll tőlem. Oh, igen, nagy igazságot mondtatok a haveroddal, nagyon fáj nekünk, bizony! A jutalmatok egy életnyi egyedüllét! Én már nem fogok szüzen és elégedetlenül meghalni. Kívánom, hogy egyszer átláss azon a szűk látótereden, ami mögül most kitekintgetsz, és valósan mérd fel a helyzeted. De ehhez gyökeresen meg kéne változnod. Tudod, az itteni kommentjeid alapján azt mondom, ha pár lány vette is volna a fáradtságot, hogy visszaírjon neked a próbálkozásaidra és eltekintett volna testi hiányosságaidtól, pár napnyi levelezés elég lett volna, hogy rájöjjön, milyen "férfival" van dolga. Szerencsére megkímélték magukat ettől az "élménytől". További szerencsés életet kívánok, ezzel a hozzáállással garantált a siker! (igen, ez irónia akar lenni)

2011. okt. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/75 A kérdező kommentje:
engem nem szeret senki, egész életemben magányos voltam, fáj, de tényleg igazad lehet, bele kell törődnöm, hogy max a testi vágyaimat csillapíthatom a lelkieket nem
2011. okt. 9. 18:57
 67/75 anonim ***** válasza:

Nem. Arra kéne rájönnöd, hogy az amit te csinálsz mással(magyarul: nem engedsz az elvárásaidból)azt ugyanúgy más is megteheti.

És aki meg tényleg megszeretne veled ismerkedni, meg szeretni való lenne, de mondjuk külsőleg nem jön be elsőre úgy igazán azt meg te is elhajtod, pontosan úgy ahogy veled is teszik ezt. Nem fura?Mintha a sors ismételné önmagát. Ezzel sem azt mondom,hogy mondj le az elvárásaidról.

Önbizalom kéne és határozottság, na meg ha külsőre van nagyobb elvárásod akkor tegyél is azért, hogy te is adj nekik valamit külsőleg. Tudod így lesz egyenlő, 1-1.

De ha csak negatívoskodni tudsz, meg ítélkezni abból nem lesz semmi. Állj a talpadra.

2011. okt. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/75 anonim ***** válasza:

Vannak, csak ők érthető módon és teljes joggal a helyes, jó kiállású, erős, magabiztos, férfias, intelligens, talpraesett férfiakat választják.

Ha te nem ilyen vagy, akkor keress olyat, aki illik hozzád.

2011. okt. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/75 anonim ***** válasza:
Te ilyen balek nem lehetsz , vagy csak hülye vagy ,!!! vagy szórakoztatsz minket?
2011. okt. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/75 A kérdező kommentje:

A válasz írója 53%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 22:24


engem nem szeret senki sem


csak ennyi a bűnöm

2011. okt. 9. 22:26
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!