Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nincsenek olyan lányok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincsenek olyan lányok, akik szépek, vonzóak és kedvesek, értelmesek, szeretnivalóak is egyben?

Figyelt kérdés
2011. okt. 9. 13:05
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/75 anonim ***** válasza:
94%

"Viszont nálunk fiúknál (főleg, aki alacsony és vékony)több a magányos, aki elő vagy utóbb rákényszerül, hogy prostihoz járjon. :/"


Ez baromság és önsajnálat. Nézz körül, és keress olyan lányt, aki kevésbé szép, akinél valós esélyed lehet. Ez van, lejjebb kell adni az elvárásokat. Az én párom szerintem így volt. A karcsú lányok átvágták, bennem megbízott és megszeretett olyannak, amilyen vagyok. Pedig ő nem is ronda srác, nagyon helyes, csak épp félénk, visszahúzódó.

Ismertem egy férfit, nem tartotta magát soha jóképűnek, tinédzserkorában ezerszer az orra alá dörgölték, hogy ronda. Eleve a nem túl szép lányok közt keresgélt, tudta, hogy másutt nincs esélye, de meg tudta látni bennük a szépet. Volt, aki viszonozta is. Ha a szépségre ment volna, egyedül marad...

Törődj bele, hogy ez viszont alapú. Ha te elfogadsz és megszeretsz egy kevésbé vonzó lányt, ő is megteszi neked. Ha álomban ringatod magad, hogy majd összejön egy bombanő, akkor már most kezd félretenni a k*rvára...

2011. okt. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/75 A kérdező kommentje:

Nem vagyok ronda, inkább átlagos, sok lánynak bejöttem már, csak nekem ők nem. Ennyi, nem hazudtam nekik azzal, hogy járunk, de közben más lányokat bámultam volna, hisz ő hozzá nem tudtam volna vonzódni testileg és a lelki kapocs önmagában csak haverságot, barátságot szülne nem pedig nomárlis párkapcsolatot.


Etus te meg nagyon nagy feminista vagy, nem tudom minek harcolsz itt olyan nagy hévvel.


Nektek könnyű jönnek a férfiak, ti meg utasítják sorra őket vissza, az kit érdekel, hogy mennyi lelki problémát okoz ez a sok visszautasítás egy idő után a fiúknak.



Ti nők úgysem értitek ezt.

2011. okt. 9. 13:37
 23/75 anonim ***** válasza:
62%
Az utolsó 2 válaszolóra rá kell cáfolnom, mi nagyon ronda férfiak hiába próbálkozunk hasonlóan ronda lányoknál, nekik is jó esetben legalább átlagos kell.
2011. okt. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/75 A kérdező kommentje:

A válasz írója 83%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 13:35


Sajnálom, de nekem ez nem megy! Nem tudnék egy elhízott nőhöz vonzódni testileg.


Alap, hogy vékony legyen és én egy szóval sem mondtam, hogy bombanőket nézegetek csak!


Naponta látok egy csomó lányt, aki tetszik és sok az átlagos köztük kinézetre.


Egy alap, hogy vékony legyen és szép arca.


Mert az arc nálam nagyon fontos, de nem kell, hogy hatalmas segge meg csöcse legyen!

2011. okt. 9. 13:41
 25/75 A kérdező kommentje:

Azt meg ne akarja már nekem senki se beadni, hogy mi fiúk vagyunk válogatósabbak külsőre, mert ez nagyon nem igaz!!!


Pontosan ti lányok/nők vagytok azok, akik a legtökéletesebb férfiakra hajtotok, meg a vagyonra stb.

2011. okt. 9. 13:43
 26/75 anonim ***** válasza:
100%

"Pontosan ti lányok/nők vagytok azok, akik a legtökéletesebb férfiakra hajtotok, meg a vagyonra stb."


Akkor forever alone. Ha alapból leírod a nőket, ne várj semmi jót.

És már nem azért, de mégis mi alapján várod el, hogy egy közel tökéletesnek mondható nő adja le a szintet és ne keressen egy hozzá hasonló férfit, és inkább álljon le veled? Te sem állsz le olyannal, aki neked nem tetszik, mert "nem álltatod őket", akkor most egy ilyen lány áltasson téged? Aztán x idő után kitesz, mert megun, mert nem is szeretett, és akkor megint ő a hibás, mert miért hazudott.

A sírás/hiszti/vádaskodás helyett inkább ismerkedj, és akkor előbb utóbb találsz olyat, akivel megtaláljátok a közös hangot és a kémia is kölcsönösen működik. És ez minden ilyen vinnyogós alaknak szól, nemtől függetlenül.

2011. okt. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/75 A kérdező kommentje:

Ismerkednék én szívesen, de még arra sem adnak esélyt, hanem lekoptatnad valami szöveggel vagy csak bunkó módra nem válaszolnak a leveleimre sem neten.


Ennyi a nőkkel van a hiba!!


Túlságosan elkényelmesedtek és túl sok hatalmat kaptak a hülye média is csak a rosszat neveli a fiatalokba!!

2011. okt. 9. 13:55
 28/75 anonim ***** válasza:
100%
Az előbb te írtad le, hogy akikhez nem vonzódsz azok max barát kategória nálad, akkor a lányok miért a belső értékeidet keressék, ha nem vonzódnak hozzád?
2011. okt. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/75 anonim ***** válasza:
"Egy alap, hogy vékony legyen és szép arca" :)
2011. okt. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/75 A kérdező kommentje:

A válasz írója 84%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 14:00


Érdekes, az előbb még mások akarták rám erőszakolni, hogy adjam lejjebb a szintet úgymond, akkor én is elvárhatom ezt a Tőletek, nem?!

2011. okt. 9. 14:02
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!