Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A ferfiak miert AKARNAK gyereket?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ferfiak miert AKARNAK gyereket?

Figyelt kérdés

Mig mi nok vagyunk ra tiszta szivbol egy bizonyos ido utan, nalunk ez osztonos..addig a ferfi mit erez? mert a ferfiak tobbnyire nem akarnak gyereket, de aztan vagy meggyozik ot, vgay a tarsadalom elvarja es igent mond. De a ferfi akarhat gyereket osztonosen?? vagyik ra? hogyan?

HA akar akkor miert akar gyereket?


2011. dec. 4. 14:45
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
95%

"a nő aki nem vállal gyereket, na az ő élete totál értelmetlenné válik, mert mint nőnek meg kell tapasztalnia a szülést, ha tetszik ha nem, különben a karma addig nem engedni továbblépni"


Ezen most besírtam! :D Tehát mivel nem akarok szülni, nincs értelme az életemnek? Akkor kössem fel magam talán?

2011. dec. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
0%
Nem nyugodtan éljél csak, de addig jársz vissza a földre amíg nem szülsz legalább egyszer. Persze, hogy ezt megértsd már bővel magasabb szintű megértés kell, amit nem várhatok el minden embertől, és, hogy nem akarsz gyereket mutatja ezt. Kilehet röhögni, vagy felháborodni, mindkettő az igazamat mutatja, mert az igazság fáj, amit olykor nevetéssel palástolnak.
2011. dec. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
48%

"Nem nyugodtan éljél csak, de addig jársz vissza a földre amíg nem szülsz legalább egyszer."


Ez eddig ok, de leehet, hogy most az a karmája, hogy az öregkori magányosságot és egyedüllétet kell megtapasztalnia.

2011. dec. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
51%
Így van, lehet még sosem volt öreg és magányos egyszerre.
2011. dec. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez tényleg nevetséges, már bocs. :) Nem hiszek ebben a karma-reinkarnáció f@szságban, sem istenben, sem semmi idióta ezoterikus és vallási világszemléletben. Majd ha valaki tényekkel igazolja nekem ezeknek a valóságalapját, akkor beszélhetünk róla...
2011. dec. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
13%
Tények vannak, csak azok felfogásához nem mindenki elég érett. Utána kell járni, nem pedig a tudományos dogmákat kell követni. Abszolút megértem azt aki nincs tisztába az ezotériával, hisz azért ezo. :D Valami görög filozófus mondta, hogy egy dolog ellenzőjéből lesz a legnagyobb követője, mert bizonyítékokat keres, és aki keres az talál. Ha kicsit utánajársz észreveszed az ezotériával, spiritualitással, egyebekkel foglalkozók kövül sokan bevallják, hogy abszolút ateisták, voltak. Tudatlannak lenni, olyan mint egy kényelmes, meleg, sötét, kuckóban üldögélni, és amint kicsit kikerülsz ebből a sötétségből a fény ami az igazságot nyújtja zavarja a szemét az embernek, sőt fáj is, ezért foggal, körömmel, küzd azért, hogy a sötétségbe visszakerüljön, de az nem az igazi élet.
2011. dec. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 A kérdező kommentje:

utolso nagyon igazad van es teljesen egyetertek veled.

szeretem mikor valaki jol megfogalmazza a dolgokat:)

2011. dec. 10. 17:41
 28/33 anonim ***** válasza:

"Utána kell járni, nem pedig a tudományos dogmákat kell követni."


Bocsi, de ezzel nem teljesen értek egyet. Én szintén hiszek a reinkarnációban, de eddig nem sok olyan tudományos ténnyel találkoztam, ami a hitemmel ellenkezett volna. Most például konkrétan egy ilyen sem jut az eszembe. Habár azt hozzá kell tennem, hogy a történelem néven futó horror/mese gyűjteményt nem tekintem tudománynak. A tudomány cím nálam csak a matematikát, és a természettudományos tárgyakat, magyarul a reál tárgyakat illeti meg.

2011. dec. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
0%
A matek az kb egy fix dolog, de a természettudomány képlékeny, mindig változik. Most is ugyanúgy ellenáll a tudomány az újnak mint régen amikor valaki valami újjal jött elő, mint pl: az, hogy a föld kerek. A kvantumfizika jön elő olyan hajmeresztő dolgokkal amik feltételeznek a fizikai dolgokon túli valóságot is.
2011. dec. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
100%

18:29


Hülyeséget írtál, mert a természettudomány is fix. Amit bizonyítanak, az már nem fog megváltozni. Tisztában vagy azzal, hogy mi a különbség az elmélet és a bizonyított tény fogalmával?


A te mentalitásod szerint később megváltozik az az álláspont, hogy a föld kerek. Ezt most komolyan gondolod?!

2011. dec. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!