Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A ferfiak miert AKARNAK gyereket?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ferfiak miert AKARNAK gyereket?

Figyelt kérdés

Mig mi nok vagyunk ra tiszta szivbol egy bizonyos ido utan, nalunk ez osztonos..addig a ferfi mit erez? mert a ferfiak tobbnyire nem akarnak gyereket, de aztan vagy meggyozik ot, vgay a tarsadalom elvarja es igent mond. De a ferfi akarhat gyereket osztonosen?? vagyik ra? hogyan?

HA akar akkor miert akar gyereket?


2011. dec. 4. 14:45
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
31%

ez nem igaz, te hülye vagy kérdező, egy férfi is ugyan úgy akar ösztönösen gyereket.Mindenki szereti a gyerekeket, aranyosak, nem tudom a nők miért hiszik mindig azt a férfiakról, hogy érzéketlen robotok akiket csak a szex érdekel, kikérem magamnak, én igen is szeretnék gyereket és többet fogok vele foglalkozni mint az anyja!

21f

2011. dec. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:

nem vagyok hulye, en nem mondta, hogy a ferfiak nem akarnak gyereket. en azt kerdeztem, hogy miert akarnak. Mi keszteti oket ra. en csak kivancsi vagyok mit erez es gondol a ferfi.

pl volt egy hozzaszolo aki azt irja hogy ha nem lesz nem baj, van belole sok...en mint no ezt sose mondanam, hogy van belole sok, mert eros vagyat erzek a gyermekert. egy ferfi hamarabb tesz ilyen kijelentest.

2011. dec. 4. 22:16
 13/33 anonim válasza:
34%

A férfiak akarnak gyereket. Csak előtte "kiélik magukat". És ez egyre hosszabbra nyúlik. Manapság kb 40 éves korukig. Akkor meg hirtelen bepánikolnak, hogy jaj, egyre öregebb nőik vannak, meg már nem ugrik egy 20 éves sem a hülye dumájukra, meg hogy egyedül maradnak, meg nem tudják továbbadni a génjeiket, stb... ha a csajok meg nem ugranak rájuk, akkor meg azok a kis k*rvák, persze nem veszik észre magukat...


Persze nem minden férfi ilyen, biztos van más ok is, ez csak EGY, és NEM MINDEN FÉRFIRE IGAZ.

2011. dec. 5. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
51%
A párom először félt, mikor megtudta, hogy terhes vagyok, pedig tervezett baba volt. Igazából onnan akarta, amikor látta 21 hetesen az ultrahangon. Sajnos nekünk a 23 héten halva született. Ezek után már ő mondta, amint letelik a 6 hónap próbáljuk meg. És nem azért, mint az első terhességnél (akkor azt mondta: már az összes vele egykorúnak van, sőt van akinek már kettő is). Most várjuk a második babánkat ( aki így az első lesz). Nagyon örül neki, és nagyon aggódik. 10 hetes kismama
2011. dec. 5. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
61%

Hogy mi kéztet rá?Sok midnen, pl. alapból aranyos egy gyerek, meg utódnemzés kell, hogy a gének meg a feleségem génjei továbböröklődjenek, és mindkettőnkre hasonlít, meg lehet szeretni és ő is szeret.

Ha két ember szerelmes és összeházasodnak számomra nem kérdés, hogy eljön a gyerekvállalás is, nem hiába hívják a gyereket a szerelem gyümölcsének.

21f

2011. dec. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
47%

A helyesírásod borzalmas!!!!!


A férfi utódot örököst, és nyomot akar maga után, akit taníthat nevelhet formálhat, és a véréből való, vagy azzá lesz. Büszkeségre és megelégedettségre vágyik mint minden ember.

2011. dec. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:
gyorsan irok es felreutom, nem vagyok hozzaszokva ehhez a picike netbookhoz..
2011. dec. 6. 14:05
 18/33 anonim ***** válasza:
62%
én nő vagyok,de mégsem akarok soha gyereket 22/L
2011. dec. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
100%

"Mindenki szereti a gyerekeket"


Ez mekkora hülyeség. :O Én speciel ki nem állhatom őket, és soha nem is szeretnék. 25/N

Egyébként pont a napokban gondolkodtam el azon, hogy ha nem lenne párom (aki szintén nem akar), igencsak nehéz helyzetben lennék, mert tapasztalataim szerint a férfiak többsége szeretne gyereket.

2011. dec. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
0%
A férfi azért akar gyereket mert ő is ember, aki mint élőlény a fajfentartáshoz nélkülözhetetlen a gyerekvállalás. Viszont egy férfi ha nem akar gyereket az azt jelenti, hogy tudatalatt tudja, hogy ő egy szar, és az ő génjeit nem éri meg örökíteni. Viszont ott van a nő aki nem vállal gyereket, na az ő élete totál értelmetlenné válik, mert mint nőnek meg kell tapasztalnia a szülést, ha tetszik ha nem, különben a karma addig nem engedni továbblépni.
2011. dec. 9. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!