Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A ferfiak miert AKARNAK gyereket?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ferfiak miert AKARNAK gyereket?

Figyelt kérdés

Mig mi nok vagyunk ra tiszta szivbol egy bizonyos ido utan, nalunk ez osztonos..addig a ferfi mit erez? mert a ferfiak tobbnyire nem akarnak gyereket, de aztan vagy meggyozik ot, vgay a tarsadalom elvarja es igent mond. De a ferfi akarhat gyereket osztonosen?? vagyik ra? hogyan?

HA akar akkor miert akar gyereket?


2011. dec. 4. 14:45
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
100%

14:53


Te akkora nagy baromságokat hordasz össze itt, hogy az már szánalmas. :D


Ezzel akaratlanul is bevallottad, hogy tudatlan vagy. Más emberek átmosták az agyad. Hiába nem tudsz semmit bizonyítani az állításaidból, te akkor is tovább élsz tévhitekben, hogy a tudatlanságban maradj, mert az igazság fáj neked.


"Tudatlannak lenni, olyan mint egy kényelmes, meleg, sötét, kuckóban üldögélni, és amint kicsit kikerülsz ebből a sötétségből a fény ami az igazságot nyújtja zavarja a szemét az embernek, sőt fáj is, ezért foggal, körömmel, küzd azért, hogy a sötétségbe visszakerüljön, de az nem az igazi élet."


Igen, ez tökéletesen igaz rád. Most is ezt csinálod. :)

2011. dec. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
Igazatok van, én vagyok a hülye.
2011. dec. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:

A hit egy támaszt ad. Nem tudom mi értelme itt lehülyézni embereket.Ez is utal valamire... Én hiszek Istenben vagy nevezzük akárminek.Ez nem azt jelenti,hogy pl. bigott módon ülök a templomban és vetem a keresztet,mert nincs így. Persze,jó néhányan jönnek az ateista szövegükkel,hogy mekkora hülyeség,hogy ja,persze biztos van egy öregapó fent a hegyekben. Nem erről van szó,hanem arról,hogy az ember tudja,hogy nem ő a világ közepe,nem száll el magától és tudja,hogy az életnek van egy rendje,mindegy,hogy újjászületik-e vagy sem, de az,hogy az ember mélyebben gondolkodjon tényleg nem várható el mindenkitől. Nem hiszem el,hogy egyes emberek nem félnek attól,hogy a felelőtlenül kimondott dolgaikért egyszer megfizetteti őket a sors. Egyszer én is állítottam,h sosem akarok szerelmes lenni,mindenki hülye,aki az. Eltelt jó néhány év és tessék,jobban vágynék rá,mint bárki más,de nem kapom meg.


Ja,és egy természettudománnyal(nem matekkal) foglalkozó ember vagyok én is,bocsi :)

2013. aug. 14. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!