Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Miért kell olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Miért kell olyan kegyetlenül bánnotok a fiúkkal?

Figyelt kérdés

EGyik ismerősöm annyira magányos, mert egy lánynak sem kell, hogy megpróbált öngyilkosságot elkövetni, de szerencsére nem sikerült neki. A probléma, hogy ezt is csak tőle tudtam meg. Elpanaszolta mi a problémája és hát a magány, a szeretethiány, nincs sikere a lányoknál és már belefáradt a szerencsétlen.


Sajnos én magam is azt tapasztalaom, hogy a lányok inkább járnak egy kőbunkó, agresszív, nagydumás, egoista fiúval, mint egy kedves, udvarias, hűséges, igazán szeretni tudó fiúval.


Mivé lesz így a világ emberek?


Annyi jó fiú van, akik egyedül szenvednek, pedig igazán nagy szívük van és valóban mindent megadnának egy barátnőért, de ti esélyt sem adtok nekik.


Kérdem én, miért kell ennyire kegyetlennek lennetek velünk?


2011. dec. 21. 19:15
1 2 3 4 5 6
 31/54 anonim ***** válasza:

ezt teszi a sok elutasítás, részvétem.

Én is ilyen vég felé közelítek, ha meg lesz az ezredik elutasítás megpróbálok távozni innen, hisz nincs helyem egyre valószínűbb.A lányoknak könnyű, őket soha nem éri elutasítás, karácsonyra azt kívánom, legyenek a férfiak is annyira értékesek mint a nők és ne érje őket sem elutasítás!

2011. dec. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/54 A kérdező kommentje:

ma 21:25


Köszönöm, sorstársam!


Szomorú, de ez a mai világ nagyon nem jól működik, sok rendes, értelmes, kedves fiú ismerősöm van és ők is hozzánk hasonlóan egyedülállóak.


A lányoknak ezek a tapló vadállatok kellenek többnyire.


Én most ott tartok, hogy megpróbálom kigyúrni magam rendesen, de ha ezek után sem fognak férfiként nézni rám a nők, akkor nem tudom mit csinálok.


Öngyilkosság csak gondolatban volt meg és igazából ez a haláleset nagyon megijesztett.


Én gyáva vagyok még egyelőre az öngyilkossághoz.

2011. dec. 23. 21:46
 33/54 A kérdező kommentje:

ma 21:25


egyébként hány éves vagy és melyik megyében élsz, ha megkérdezhetem?

2011. dec. 23. 21:52
 34/54 anonim ***** válasza:
56%

Most ti őszintén, komolyan gondoljátok ezt?

Ti semmi, de komolyan semmi boldogságot nem láttok az életetekben, ha nincs egy nőtök?

Akkor ti tényleg sajnálatra méltóak vagytok. :( Tudom, hogy jó, ha az embernek van valakije, de aki az életét másoktól függetlenül képtelen élvezni, az soha nem lesz boldog akkor sem, ha barátnője lesz. Annyi dolog van az életben, amit ki lehet próbálni, meg lehet tapasztalni, tanulni, élvezni, és csak egyszer, mert életetek csak egy van. Ezer meg egy sport, hobbi, szórakozás, önfejlesztés, barátok, programok, koncertek, állatokkal való játék, számítógépes játék is, ha egy fiú szeret játszani, vagy társasjáték, szerepjáték, mozik, külföldi utazások, különböző kultúrák és emberek megismerése, vagy álmodozás, könyvek, bármi tényleg.

Ezt eldobni magatoktól... irtó nagy pocsékolás. Vagy ha tényleg, őszintén úgy érzitek, hogy az életben titeket semmi nem tenne boldoggá, csak egy nő, akkor nincs mit mondanom, mert süket fülekre talál.

2011. dec. 24. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/54 A kérdező kommentje:

Nem hogy örülnétek neki ti nők, hogy vna, aki ennyire tudna szeretni titeket.


De sajnos azt látom, hogy egy olyan állathoz vonzódtok valamilyen fura oknál fogva, aki megaláz, megcsal, esetleg megver, leordít titeket. :(

2011. dec. 24. 00:18
 36/54 anonim ***** válasza:
36%

Ahham látom, hiába írtam le amit írtam...

Egyébként: az én barátom rendes srác. Nem csal meg/ver/aláz stb. Szeret, meg én is őt és jók vagyunk egymáshoz.

De amennyiben te ezekhez a pénzsóher kvákhoz vonzódsz, meg is értem, hogy nincs sikered. Ugyanis egy rendes lány nem vágyik ezekre a gyökerekre. -.-


De látom hiába mondom, mert jó mélyen beleástátok magatokat az önsajnálatba, és innen már csak ti magatok tudtok kikászálódni, én hiába mondok bármit, vagy akárki más...

2011. dec. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/54 anonim ***** válasza:
23%

87%-os csajszinál a pont.

B*szki,ezért nincs nőtök,mert ilyen kib*szott szerencsétlenek vagytok.Egy férfinál a legfontosabb a kisugárzás.Vetítitek itt hogy milyen jószívű,hú társak vagytok,csak az a gond,hogy ami nálatok a "szeretni tudó,kedves srác" az valóban kb. egy nyávergós b*zi .Ha itt,ebben a témában ilyen vagy,az élet más területein is döntésképtelen,életrevalótlan gyökér lehetsz.

Nem kell 45-ös kar,nem kell tudni bunyózni,nem kell 150-et nyomni fekve...csak magabiztosnak kell lenni!

Ennyi a titok,srácok.De amí ilyen szerencsétlen kisgyerekek vagytok,ne várjatok csodát az élettől

Komolyan úgy fel tud b*szni ez a nyavalygás,meg az önsajnálat.Szerinted a nődet nem idegesítené?

És még a végére: aki írta,hogy soha nem jön neki össze...akkor talán nem változtatni kéne magadon,b*zdmeg?!

Vagy legyen egy jó személyiséged,vagy egy jó tested...ez a 2 opció van..a 2. jobban alakítható,bár a ti életfelfogásotokkal az életbe nem lesztek olyanok...

2011. dec. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/54 anonim ***** válasza:
81%
87%-os csajszinak csak üzenném, hogy van olyan akinek még barátai sincsenek és soha nem is vtak...
2011. dec. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/54 anonim ***** válasza:

Mellesleg ez az összes csajt tökéletesen jellemzi:


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__24901..


A lányok mind ilyenek! :'(

2011. dec. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/54 anonim ***** válasza:

És mégis kinek a hibája, ha nincsenek barátai? -.- Az enyém??? Vagy a nőké? O.o Esetleg az egész világé? Akinek nincsenek barátai SEM az magára vessen.


És a linkelt kérdéshez kapcsolódva mondtam: Ha ti a PÉNZSÓHER KVÁKHOZ vonzódtok, akkor ne várjatok csodát.

Én exemmel kamaszként 2.5 évig csak sétafikáltunk és nem vettünk semmit, mert nem volt pénzünk. Meg érdekes, a többi barátnőm is, sőt a fiúbarátaimnak is ilyen barátnői voltak.

Na vajon ez akkor hogy van? Ja, várj csak... Mi NORMÁLIS lányok vagyunk.

De tudjátok mit, kár belétek vesztegetni az energiát, aki ilyen pesszimista is negatív, az éljen akkor egyedül, és véletlenül se próbáljon meg segíteni magán... -.-

2011. dec. 24. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!