Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Miért kell olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Miért kell olyan kegyetlenül bánnotok a fiúkkal?

Figyelt kérdés

EGyik ismerősöm annyira magányos, mert egy lánynak sem kell, hogy megpróbált öngyilkosságot elkövetni, de szerencsére nem sikerült neki. A probléma, hogy ezt is csak tőle tudtam meg. Elpanaszolta mi a problémája és hát a magány, a szeretethiány, nincs sikere a lányoknál és már belefáradt a szerencsétlen.


Sajnos én magam is azt tapasztalaom, hogy a lányok inkább járnak egy kőbunkó, agresszív, nagydumás, egoista fiúval, mint egy kedves, udvarias, hűséges, igazán szeretni tudó fiúval.


Mivé lesz így a világ emberek?


Annyi jó fiú van, akik egyedül szenvednek, pedig igazán nagy szívük van és valóban mindent megadnának egy barátnőért, de ti esélyt sem adtok nekik.


Kérdem én, miért kell ennyire kegyetlennek lennetek velünk?


2011. dec. 21. 19:15
1 2 3 4 5 6
 51/54 anonim ***** válasza:

Előző, a társkereső oldalakról annyit, h ha kép alapján nem néz ki jól egy srác, válaszra se méltatja senki. Aki pedig ide ír, h nem volt még pasija, annak azért nem volt, mert válogatós, szal nála különösen esélytelenek vagyunk.

Olyan lányt pedig még kortól függetlenül nem láttam, akinek ne csak a külső v a pénz számított volna.

2011. dec. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/54 anonim ***** válasza:

Hát, ne haragudjon meg senki. Itt szerintem "agyban", hozzáállásban van a baj. "Ez meg az azért nem jó, de ez sem jó, mert...". Akkor mi lenne a jó? Örülnék, ha végre leírnátok. Én erre már mást nem tudok mondani.

"13:13, 17/L"

2011. dec. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/54 anonim ***** válasza:

Kérdező: hagy abba a siránkozást, ez szánalmas.

Szerinted a lányok tehetnek róla, hogy milyen fiúk vonzzák őket? Egyébként ha valaki totál "jó fiú", az nagyon unalmas. Kell, hogy legyen egy markáns, saját stílusod, nem elég kedveskedni és őszintén szeretni. Ez a filmekben van :)

Arról meg csak te tehetsz, hogy ilyen drámaian éled meg az elutasítást. Te döntöd el, milyen érzelmi reakciót adsz arra, ha elutasítanak. Az meg, hogy mindent megtennél egy lányért, nagyon rossz hozzáállás. Ha úgy gondolkozol, hogy lazán fogod fel az egészet, és hogy minimum egyenrangúnak érzed magad a csajjal, akkor sokkal jobb esélyekkel indulsz.

2012. jan. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/54 anonim ***** válasza:

Ejnye, ne általánosíts, kérdező! Feltehetném a kérdést az ellenkező nemmel kapcsolatban, miszerint "fiúk, miért kell olyan kegyetlenül bánnotok a láynokkal?". Hidd el, én biztosan olyan srácot keresnék, mint az ismerősöd, de sajnos csalódtam, megaláztak, megerőszakoltak, így egyáltalán nem érdekelnek a pasik, nem tudok bízni egyikőtökben sem, sajnálom. Szóval lényeg a lényeg, ne általánosíts, vannak csodák elszórva a nagyvilágban. :)

15/L

2012. jan. 8. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!