Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Miért kell olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Miért kell olyan kegyetlenül bánnotok a fiúkkal?

Figyelt kérdés

EGyik ismerősöm annyira magányos, mert egy lánynak sem kell, hogy megpróbált öngyilkosságot elkövetni, de szerencsére nem sikerült neki. A probléma, hogy ezt is csak tőle tudtam meg. Elpanaszolta mi a problémája és hát a magány, a szeretethiány, nincs sikere a lányoknál és már belefáradt a szerencsétlen.


Sajnos én magam is azt tapasztalaom, hogy a lányok inkább járnak egy kőbunkó, agresszív, nagydumás, egoista fiúval, mint egy kedves, udvarias, hűséges, igazán szeretni tudó fiúval.


Mivé lesz így a világ emberek?


Annyi jó fiú van, akik egyedül szenvednek, pedig igazán nagy szívük van és valóban mindent megadnának egy barátnőért, de ti esélyt sem adtok nekik.


Kérdem én, miért kell ennyire kegyetlennek lennetek velünk?


2011. dec. 21. 19:15
1 2 3 4 5 6
 11/54 anonim ***** válasza:
0%

voltojanis,hogy,mentem,haza,azt,a,csaj,hugyoztassa,a,

fickóját,a,fánál,gondoltam,magamba,éncsak,kólát,iszok,

lehet,azabaj.

2011. dec. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/54 anonim ***** válasza:
48%

Inkább azt a kérdést tehetnéd fel, hogy az EMBEREK mért ilyenek...nehogy azt hidd, hogy pasik közül nincs ilyen. Sőt szerintem sokkal több mint lányoknál bár ki tudja. De mindig vannak, akik mások és mást néznek, mindenkinek más jön be. Van akinek csak az számít hogy jól nézzen ki a másik azokat amúgy is el kell kerülni, és vannak akiknek a belső a lényeg...

Kitartás kell ha már csak azért akar valaki öngyilkos lenni mert nem talál csajt akkor mi lesz vele ha felnő és munkát kell keresnie meg eltartania magát. Nem lehet szerencsétlenkedni amúgy az még inkább taszítja a lányokat ha azt a kisugárzást látják hogy jaj nem jön össze semmi.

Szedjétek már össze magatokat!

19/L

2011. dec. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/54 anonim ***** válasza:
0%
vagy,pl,ha,az,x-faktor,hejett,filmplusszt,nézel,akorse,copnak,le.
2011. dec. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/54 A kérdező kommentje:
Huszonéves srácról van szó...
2011. dec. 21. 19:37
 15/54 anonim ***** válasza:
62%

19:24

Ez miatt ne könyveld el az összes visszahúzódóbb srácot ilyennek.

Én nem lennék ilyen, csak engem lesz*r midnen lány, nekem csak az első lépést gáz megtenni.Utána oké minden.

2011. dec. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/54 anonim ***** válasza:

ma 19:24


Én is egy ,,nyomi" srác vagyok és nem hogy nálam egy lány se kezdeményezett, hanem összes lány akinél kezdeményeztem vissza utasított, mert idézem szószerint ,,bennem semmi sincs ami vonzana" és mind1ik ezt mondta. És nekem azért van belsőm és igen is örülnék ha végre vhára lenne egy bnőm és nem lennék magányos, csak hogy nekem téll. sosem lesz és ez nem az én hibámból! Nem kellene általánosítani és köszi a szép szavakat ránk! :@

2011. dec. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/54 anonim ***** válasza:
78%
Mert minden lánynak csak a külső számít, nem az, h kedves legyél v tudd szeretni. Inkább szenvednek egy jóképű bunkó mellett, mint h egy csúnya srác mindennél jobban szeresse őket. Sajnos ez van, én már beletörődtem, remélem kibírom h ne is próbálkozzak többet. Úgy legalább csalódás sem érhet.
2011. dec. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/54 anonim ***** válasza:

Hát sajnálom, de én még nem nagyon találkoztam ilyen fiúval.


Talán ismerek pár kedves fiút, de azok meg buták. És kicsit azért kellemetlen, ha egy fiú butább tőlem.



A fiúk, akiket én ismerek, vad, partizós srácok.


Ezért is nincs barátom...

2011. dec. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/54 A kérdező kommentje:

Kérem minden kedves sorstársunkat, hogy keressen meg privát üziben, mert nem szeretném, ha Ti is úgy járnátok, mint a kedves ismerősöm!


Segítek nektek akármiben, de nem szabad, hogy a nők kegyetlenkedései miatt boldogtalanok legyünk.


Saját magam is szenvedek a szeretethiány és a magány miatt, de vagyok elég kemény ahhoz, hogy ne adjam fel és éljem az életemet, még ha nehéz is egyedül.

2011. dec. 21. 21:39
 20/54 anonim ***** válasza:
66%
Alapítsuk meg a Klub a Férfiak elnyomása ellen-t
2011. dec. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!