Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Miért kell olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Miért kell olyan kegyetlenül bánnotok a fiúkkal?

Figyelt kérdés

EGyik ismerősöm annyira magányos, mert egy lánynak sem kell, hogy megpróbált öngyilkosságot elkövetni, de szerencsére nem sikerült neki. A probléma, hogy ezt is csak tőle tudtam meg. Elpanaszolta mi a problémája és hát a magány, a szeretethiány, nincs sikere a lányoknál és már belefáradt a szerencsétlen.


Sajnos én magam is azt tapasztalaom, hogy a lányok inkább járnak egy kőbunkó, agresszív, nagydumás, egoista fiúval, mint egy kedves, udvarias, hűséges, igazán szeretni tudó fiúval.


Mivé lesz így a világ emberek?


Annyi jó fiú van, akik egyedül szenvednek, pedig igazán nagy szívük van és valóban mindent megadnának egy barátnőért, de ti esélyt sem adtok nekik.


Kérdem én, miért kell ennyire kegyetlennek lennetek velünk?


2011. dec. 21. 19:15
1 2 3 4 5 6
 41/54 anonim ***** válasza:
Hát sajnálom ami a barátoddal történt, eléggé rossz döntés volt.Súlyos depresszióba szenvedhetet.Ilyen a mai társadalom...egyre jobban kell pörögni ahhoz, hogy érvényesülhess és hát nem mindenki állja meg a helyét.Szerintem a srác is hibás és a társadalom is.Ez van, nem mindenki születik talpraesettnek, életrevalónak, hogy feltalálja magát akármilyen világban.Van aki elveszlődik benne.Most ezek a válaszok, hogy igy önsajnálos b*zi, úgy tehetetlen gyökér...hát ezek bunkó,meggondolatlan vélemények szerintem.Azért az emberi pszihé ennél bonyolultabb.Vannak visszahúzodó emberek, vannak csendesek,szégyenlősek,gátlásosak.Van akinek sikerül megváltozni,felülkerekedni önmagán, van akinek nem...vannak erősek és vannak gyengék...most a Karácsony szellemében is azt mondom, hogy az ilyen durva itélkezések egy igy is szar lelkiállapotban levő embert még mélyebbre taszitanak, úgyhogy több megértés is kell ebben a világban, belelátás más helyzetébe.
2011. dec. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/54 dag ***** válasza:

x-ember!


Hali!

Írok kicsit magamról hogy milyen voltam régen!

Na nálam nagyobb balek nem kellett, se csúnyább! Igénytelen voltam, nem törődtem magammal, nem figyeltem semmire. Fontosabb volt a hogy a számítógép előtt üljek és játszanak, mint az életem! Még akkoriban az 190 magasságomhoz 52 kg párosult! Nagyon sokan csúfoltak, a világ úgy éreztem hogy elfordult tőlem, nyílvánosan megaláztak, ki gúnyoltak! Még olyan csajnál is próbálkoztam aki kicsit bolond volt,. annak se kellettem! Én is a csajokat hibáztattam, mert hogy engem nem vesznek észre! Mindenki hibás volt, csak én voltam ártatlan!

És amikor már súlyosra fordult az egész, már majdnem öngyilkos lettem, nagyon mélyen depressziós voltam, de adtam magamnak egy esélyt! egy utolsót! Beiratkoztam egy konditerembe! És már ott vagyok hogy gond nélkül csajozok, pedig csóró vagyok!

Barátaim változtassatok, még ha nehéz is! Figyeljetek a kritikákra amit mondanak rólatok, mert az alapján tudtok változtatni, de ne mindegyikre csak amelyeket ti is igaznak hisztek. Mert mindent be lehet pótolni, csak az elvesztegetett időt nem! Úgyhogy go a konditerem, ruházati stb....

Sok sikert nektek, és boldog ünnepeket!

2011. dec. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/54 anonim ***** válasza:
2011. dec. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/54 anonim ***** válasza:
Én is járok konditerembe, mégse változott semmi...
2011. dec. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/54 anonim ***** válasza:
61%
amíg az agyadban nem változol meg, addig járhatsz akármeddig oda, meg kinézhetsz akárhogy
2011. dec. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/54 anonim ***** válasza:
22:42 Mert a magasság és a szép arc általában még fontosabb a lányoknak, mint a test.
2011. dec. 26. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/54 anonim ***** válasza:
Jóvágású vagyok...agyban változik az ember de gyökeresen úgy se tud változni.Nálam mondjuk az a baj, hogy ritkán próbálkozok be lányoknál, szeretek biztosra menni.Csak annál próbálkozok, aki felfigyelt rám...mivel ez nem mindennapi dolog, ezért az se mindennapi, hogy flörtöljek valami idegen lánnyal.A múltkor is volt két csajszi az egyik helységbe, beszélgettek egy asztalnál, de közben figyeltek minden srácot, aki jött be az ajtón.Szemezni az Istenért se akartak, ahhoz túl büszkék voltak, pedig láttam félszemmel, hogy párszor néztek oda hozzám....az ilyet nem szeretem...én értem hogy a fiú tökös kell legyen bla bla de van még a normális ismerkedési forma is.Fiú meglátja a lányt, lány meglátja a fiút, szemeznek, majd a srác odamegy a csajhoz....ilyen egyszerü az egész...és lehetne belőle egy szép kapcsolat.Mindegy én kivárom amig kapok egy ilyen normális lányt, aki igy ismerkedik.Ti csináljátok ahogy jónak lássátok.Boldog ünnepeket mindenkinek.
2011. dec. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/54 anonim ***** válasza:

Szegény, rendes, kedves, szerető férfiak... Őszintén szólva, ne haragudjon meg senki, de a második oldalt olvasva, már "kínomban" nevettem. Lassan tüntetést szerveztek a nők ellen? Úgy beszéltek itt a nőkről, mint valami ellenségről. Még ti lennétek azok, akik mindent megtennének értünk?! (Igen-igen, lány vagyok, 17 éves.) Néhány előttem szóló leírta, hogy lehet annyival van baj, hogy nem tudjátok mit kellene tenni bizonyos helyzetekben. Például most is (amikor írtátok a hozzászólásaitokat) ott ültök a monitor előtt, nem hogy keresnétek "A lányt", akit tudnátok szeretni.

Nem azokkal a lányokkal kellene példálózni, akik csak a pénzre mennek vagy hogy mennyire "menő" egy srác. Valamint, nem kellene az összes lányt/nőt egy kalap alá venni. Csupán ti nem láttok át azon a rétegen, akiket a külső és a vagyon érdekel.

Kegyetlenek, szívtelenek lennénk? Jó tudni. :) Remélem, amikor kimegyek az utcára nem fognak megölni, mert én is egy "kegyetlen, szívtelen" lány vagyok.

Öngyilkosságon gondolkodni ennyi miatt? Komolyan, hová fajult a világ? Mit fogtok tenni, ha kirúgnak az állásodból, a feleséged (ha lesz) otthagy e miatt, viszi a gyereke(ke)t is és utcára kerülsz?

Amúgy őszinte részvétem a barátod miatt. Ezt teljesen komolyan írom.

17/L

2011. dec. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/54 A kérdező kommentje:

tegnap 13:13


Az a probléma, hogy ti lányok sosem tudjátok átérezni azt a sok visszautasítást és így nem is csökken úgy az önbzalmatokat, önbecsülésetek, mivel nekünk fiúknak kell mindig kezdeményezni, kivéve ha valami nagyon jóképű, izmos a fiú, mert akkor tapadnak maguktól ráa nők. De ez ritka mert a mai lányoknak nagyon kevés pasi tökéletes külsőre és emiatt a szerencsétlen fiúk próbálkoznak, de csak a sok visszautasítást kapnak, még esélyt sem adnak egy normális ismerkedésre, hanem egyből koptatják le az embert.


Mégis mit vártok ezek után?


Szegény szerencsétlenek próbálkozzanak életük végéig, amikor állandóan az van a fejükben, hogy eddig minden lány visszautasított ez is visszafog és végül már maga sem hiszi el, hogy ő ér valamit és tudják szeretni a lányok így összetör lelkileg és feladja a harcot.


Legalább egy kib@szott jelzsét adnátok, hogy van esélye a srácnak nálatok és érdemes odamenni leszólítani titeket, de nem ti csak lazán keféltek összevissza a legjobb pasikkal a csúnyák meg kössék fel magukat.

2011. dec. 27. 20:56
 50/54 anonim ***** válasza:

Oké. Valóban nem vagyok fiú, nem tudom milyen azt a sok visszautasítást átérezni. Azonban szerinted lányokat nem utasítanak vissza az ilyen külsejű fiúk? Nem egynek voltam már "szemtanúja". Ehhez még hozzá jön az is, hogy kb úgy bánt a srác a csajjal, mint egy ri....cal. (Bár az én kis véleményem szerint is az, de ez most lényegtelen...) Amúgy én is önbizalom hiányos volnék és ennek semmi köze a "magánéletemhez".

Egy valamire megkérnélek. Az egy dolog, hogy én is lány vagyok, de nem kefélek össze-vissza, és nem gondolom úgy, hogy ha csúnya valaki, kösse fel magát. Szeretném, ha nem fogalmaznál mindig úgy, h TI. (Mert ezzel így egy szóval engem is leku....tál. :) ) Köszönöm.

Ha jól emlékszem, 25 év körüli vagy. (Régen olvastam ahhoz, hogy hajszálpontosan tudjam, bocsánat, ha tévedek.) Gondolom a fiatalabbak vagy a veled egykorúak érdekelnek. Az a gond, hogy szerintem ez a korosztály többet foglalkozik még a külsővel, nem pedig a belsőt nézik. DE! vannak komolyabbak, akiknek már nem csak a külső számít. Vannak társkereső oldalak. Biztos találnátok valakit (itt mindenkire gondolok, aki írta a szép gondolatait a lányokról). Vannak ugyanúgy magányos nők is. Naponta nem egyszer látom, hogy írnak olyan kérdéseket ebbe a témába, hogy "Nem volt még barátom húsz évesen, hogyan ismerkedhetnék?" stb.

Tehát, egy kis bátorság, egy kis önbizalom és "mehet a móka". :) Csak ne essetek át a ló túloldalára. Az kiábrándítóbb szerintem.

17/L

(13:13)

2011. dec. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!