Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Miért kell olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Miért kell olyan kegyetlenül bánnotok a fiúkkal?

Figyelt kérdés

EGyik ismerősöm annyira magányos, mert egy lánynak sem kell, hogy megpróbált öngyilkosságot elkövetni, de szerencsére nem sikerült neki. A probléma, hogy ezt is csak tőle tudtam meg. Elpanaszolta mi a problémája és hát a magány, a szeretethiány, nincs sikere a lányoknál és már belefáradt a szerencsétlen.


Sajnos én magam is azt tapasztalaom, hogy a lányok inkább járnak egy kőbunkó, agresszív, nagydumás, egoista fiúval, mint egy kedves, udvarias, hűséges, igazán szeretni tudó fiúval.


Mivé lesz így a világ emberek?


Annyi jó fiú van, akik egyedül szenvednek, pedig igazán nagy szívük van és valóban mindent megadnának egy barátnőért, de ti esélyt sem adtok nekik.


Kérdem én, miért kell ennyire kegyetlennek lennetek velünk?


2011. dec. 21. 19:15
1 2 3 4 5 6
 21/54 A kérdező kommentje:

ma 21:43


Támogatom! Facebookon megoldható például.

2011. dec. 21. 21:47
 22/54 anonim ***** válasza:
Férfiak elnyomása te úúristen miket ki nem találtok.... Nincs itt senki elnyomva.Én teljesen egyedül tervezem a jövőmet nő nélkül, bár még fiatal vagyok, (17) de ebben biztos vagyok, nem hiszem hogy változni fog. Folyton azt olvasgatom hogy minden lány külsőséges , stb... Vagy fogadjátok el, vagy a kevésbé szépeket célozzátok be, akinek hasonlóan szükségük van a szeretetre és egy társra mint nektek.De amúgy tény, hogy férfiből több ilyen van, mint nőből, a nők ritkán kedzeményeznek, és a legtöbbjüknek (ha nem i szép) akad valaki aki szeretne velük járni.
2011. dec. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/54 anonim ***** válasza:
Utolsó, hiába célozzuk be a kevésbé szépeket, ők is ugyanolyan felszínesek, és nem fognak hozzájuk hasonlóan csúnya fiúval összejönni.
2011. dec. 22. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/54 anonim ***** válasza:
Igazad lehet, nem tudom, csak próbáltam logikusan gondolkodni, hogy aki lányban nem olyan szép talán nem teszi magasra a mércét. De ha tapasztaltad, akkor nem. Az is igaz, hogy lányban még a csúnyábbaknak is akadhat olyan fiú aki nem ronda és mégis járna velük. Ezt tekintve tényleg sz*rul jártak azok kik hátrányos külsővel rendelkeznek, és ebből ilyen kérdések jönnek...
2011. dec. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/54 anonim ***** válasza:
100%
És ha itt sírtok ,hogy a nők milyen kegyetlenek az mégis mit fog megoldani? Hidd el nőként engem is utasítottak már el,mégsem fogtam padlót. Meg nem értem,hogy miért nem élhet valaki teljes életet párkapcsolat nélkül? Mi ez a hülyeség?! Persze rossz magányosnak lenni meg minden de attól még lehet nagyon boldog az ember barátnő nélkül is. Nézd a jó oldalát,legalább nem függsz senkitől. És hiába,ha egy lánynak nem tetszel akkor nem fog járni veled szánalomból. De hát te sem ezt szeretnéd. A szerelem pedig nem így működik,hogy mindig azzal vagyunk akivel lennünk "kellene" aki hozzánk való ,vagy aki a logikus döntés. És valóban sokszor pont azok vannak egyedül akiknek a legnagyobb szükségük lenne egy szerető parnerre. De hidd el meg fogják találni ha kitartóan próbálkoznak,nem adják föl és persze nem válik a rögeszméjükké a dolog.
2011. dec. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/54 anonim ***** válasza:

Az egy dolog, ha 1-2 ember elutasít, sztem ilyesmiben max a legjóképűbb srácoknak nem volt részük. Ha viszont mindig mindenki elutasítja az embert, az eléggé meg tudja viselni.

Én se azt szeretném, ha egy lány szánalomból járna velem, hanem azt, ha lenne olyan lány, akinek tetszem, v akinek nemcsak a külső számít. De nincs.

2011. dec. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/54 anonim ***** válasza:

19.24 vagyok.

Azt még hozzátenném, hogy csodát mindettől függetlenül senki se várjon.


Szóval az a srác, akit zavar, hogy a vékonysága miatt visszautasítják, mondjuk miért nem sportol? Akit zavar, hogy a lányok felszínesek, általában iszonyú igénytelenek a külsejükre, és ezt ki merem így jelenteni, persze nem általánosítva, de nagyon sok emberrel beszéltem, tényleg szörnyen ronda srácokkal is, egyszerűen mert érdekelt, hogy ők hogy próbálnak csajt felszedni?

És mai napig rejtély számomra, hogy egy olyan srác, aki vékony, nem tud miről beszélni, nem törődik a külsejével, zsíros a haja, koszos a ruhája, büdös vagy akármi, és egyébként nem ért a nőkhöz, nem érti mi motiválja őket, az ugyanúgy (!!!) egy jobb csajra vágyik, véletlenül se nézne rá mondjuk egy kövér, undorító lányra, aki esetleg még ostoba is.


Szerintem az, hogy milyen emberekkel járunk, vagy éppen nem járunk tükrözi leginkább vissza azt, hogy mi milyenek is vagyunk? És elég önző dolog lenne az emberiséget hibáztatni azért, mert nem hajlandóak elfogadni ezeket a hiányosságokat, mikor ők maguk sem változtatnak semmit, csak jajj engem szeressenek a belsőmért.

És hangsúlyozom még egyszer, tudom, hogy nem minden fiú ilyen.


De könnyebb keseregni, mint tenni bármit is. Én is nyomorék lány voltam, mégis képes voltam rászánni nem kevés időt és energiát az életemből mind a külsőmre vonatkozva, mind belső, hogy közkedveltebb legyek a környezetemben. És ez nem az, hogy feladnám a személyiségemet, egyszerűen csak megtanultam, hogy ezek a párkapcsolati dolgok ugyanúgy adok-kapok alapon működnek, mint sokminden más.

Ha adok a külsőmre, elvárhatom, hogy jóképűbb pasim legyen. Ha sz.rok rá, akkor be kell érnem egy kevésbé jóképűvel. Ugyanez vonatkozik a srácokra is...

És ez nem külsőség, ez egyszerű alapvető emberi viselkedés. Egy fiú pont ugyanígy viselkedik. Nincs különbség, hogy valaki lány, vagy fiú.

2011. dec. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/54 A kérdező kommentje:

Szegény ismerősöm először felakasztotta magát, de nem sikerült, majd elvágta az ereit, ez már hatásos volt...


Ennyit erről lányok.

2011. dec. 23. 17:11
 29/54 anonim ***** válasza:

Ez nem a lányok hibája. Sajnálatos, de akkor sem az övék.

A barátod nem tudta megfelelően lekezelni az őt ért csalódásokat és visszautasítást.

Egyébként hány éves (volt?) Most nem értem, meg is halt? Ha igen, sajnálom.

2011. dec. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/54 A kérdező kommentje:

ma 19:04


25 éves, igen, sajnos...

2011. dec. 23. 19:54
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!