Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy sok jóképű,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy sok jóképű, aranyos 25-30 éves srác egyedül van?

Figyelt kérdés
Vakok a nő társaim, vagy mi a helyzet? :)
2011. dec. 27. 15:02
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:

Azért mert nem akarok egy VV bámuló, esküvő és gyerekmániás nőt magam mellé. Dohányzás, Barátok Közt, Jóban rosszban, Megasztár, Rózsaszín, Hello Kitty, Coelho idézetek, állandó mehetnék valahová szintén kizáró okok.

Persze nem vagyok meglepve hogy egyedül vagyok. Értelmes társaságra vágyom, tisztán és egyszerűen.

34 ffi

2011. dec. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:

én majdnem vagyok már 25 éves(23)

a jóképű, az relatív, hogy kinek mi jóképű, a legutóbbi csajom szerint jóképű vagyok, akinél próbálkoztam legutóbb, miután szakítottam az előzővel, szerinte meg nem.

az aranyos meg lenne.de egyszerűen a csajok válogatósak,ilyen egyszerű.

2011. dec. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:

15.34-es: én ezek közül egyiket se csinálom.

és sőt, fordítva van sokszor, az én esetemben. amit mindig a lányoknak rónak fel, általában én nem szoktam, az exek mindig. pl. az előző meglehetősen sérelmezte azt, hogy én simán lefoglalom magam egyedül is, és nem szorulok folyamatosan az ő társaságára. ő viszont azt várta volna el, hogy én folyamatosan pátyolgassam őt. a saját hobbijaimról, ami őt nem érdekli, mondjak le, az övéiben vegyek részt, pl. ha ő sportot néz a tévében, ami engem totál hidegen hagy, ne olvassak/fejtsek rejtvény/kössek, akármi mellette, hanem nézzem vele. zavarta, hogy én lekötöm magam, míg ő is leköti magát valamivel, ami engem érdekel. ahelyett, hogy örült volna, hogy lefoglalom magam, és nem hisztizek, hogy foglalkozzon velem. például. de más is, folyamatosan meg akart változtatni, hogy olyan legyek, ami szerinte jó. mert nyilván csak egyféle ember van, ami neki az elképzelése. és hát miért van nekem saját személyiségem. inkább egyedül vagyok.

2011. dec. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 A kérdező kommentje:

15:34-es!


Nagyon ritka ez a felfogás, amit te képviselsz. Lehetne picit több belőled. :)

2011. dec. 27. 16:35
 15/44 anonim ***** válasza:
Lehet h csak más az ízlésed, mint a legtöbb nőnek, és akik szted jóképűek, azok a többség szerint csúnyák.
2011. dec. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:

Nos lehet hogy ritka, de eddig nem könnyítette meg az életem az egyszer biztos.

34 ffi

2011. dec. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 A kérdező kommentje:

Tudom, én is ilyen vagyok nőként és ahhoz képest, hogy az emberek dobálóznak a nagy szavakkal, hogy hűséges nő, meg aranyos nő..... mégis egyedül vagyok, pedig mindennek megfelelek.


MI vagyunk sajnos a kakukktojások! :)

2011. dec. 27. 18:32
 18/44 anonim ***** válasza:

Azért azt tudjuk a fizikai vonzalom is kell. Ha aranyos és hűséges de 110kg (sokszor láttam ilyet), akkor nehéz. Legalábbis részemről. 187cm magasan vagyok 90kg. Ha arányaiban ezt nem lépi túl az már jó. Az arc meg szubjektív.

34 ffi

2011. dec. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 A kérdező kommentje:
168/ 61/23 :)
2011. dec. 27. 18:46
 20/44 anonim ***** válasza:
25%
34 ffi, neked aztán tényleg nehéz a dolgod, ha már az kizáró ok, hogy az illető megnézte pl. a megasztárt.....
2011. dec. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!