Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy sok jóképű,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy sok jóképű, aranyos 25-30 éves srác egyedül van?

Figyelt kérdés
Vakok a nő társaim, vagy mi a helyzet? :)
2011. dec. 27. 15:02
1 2 3 4 5
 41/44 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsot. A probléma az, hogy nem vagyok a mai nők többségéhez hasonlító. Én ha megszeretek valakit, nem létezik más. Nem jön egyik a másik után, nálam ez nem így megy. Eleve képtelen lennék érzelmek nélkül kapcsolatot létesíteni bárkivel is.


Egyedül remekül elvagyok, most ez jó nekem így. Aztán majd jön a nagy Ő, vagy nem. :)

2011. dec. 29. 23:49
 42/44 Lifeishard ***** válasza:

Kedves Kérdező


Nagyon jó dolog, h nem vagy kapcsolatfüggő, és jól érzed magad egyedül is, tényleg nem sok ilyen ember van. Azonban, és ez tapasztalat - már ha hitelt adsz egy náladnál nem sokkal idősebb férfi szavának -, Ámor nyila nem csak egyszer találhat el, és ezalatt valóban szerelmet értek, nem "fellángolást" vagy "megvagyunk"/"elvagyunk" típusú kapcsolatot. Ráadásul, én azt vallom - és ezzel sem muszáj egyetérteni, de nekem mocskosul bejött és szerintem nem vagyok egyedül -, hogy a kapcsolatért tenni kell - a kialakításáért is, a fenntartásáért is. A "Nagy Ő" nem toppan be csak úgy, lehet, hogy nekünk kell elé menni... Szerintem az előttem válaszolónak nagyon igaza van. Ha nem tudod "elengedni", vagy döntésre "kényszeríteni" (a sarkallni jobb szó lenne :)), akkor függsz tőle, az érzéstől, amit jelent számodra, így nem leszel szabad, és nem veszed majd észre - vagy nem engeded közel magadhoz - azt a típusú férfit, akire a kérdésed vonatkozik...

26/F

2011. dec. 30. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 A kérdező kommentje:
Pont amiatt a férfi miatt nem tudok senkit közel engedni, akire a kérdés vontakozik. :)
2011. dec. 30. 07:24
 44/44 Lifeishard ***** válasza:

Szerintem ez a dolgon semmit nem változtat. :) Tuti, hogy nem ő az egyetlen jóképű, aranyos srác, hiszen Te magad is írtad, hogy sok van - ha ő nem lép, nem alakul semmi, akkor máshogy kellene folytatni, mert a többi ilyen pasit kizárod, és ezzel magaddal tolsz ki. Olvastam, hogy Te közeledtél, hogy Te bevallottad az érzéseidet, és hogy többet nem tehetsz. Pedig szerintem igen. Nem tudom, mennyit voltatok együtt, de ha keveset, hívd el valahová, ahol jól érezhetitek magatokat (állatkert, vidámpark, aquapark, bowling, biliárd, stb.), kettesben lehettek. Legyél könnyed, szórakoztató, mosolyogj és beszélj sokat (párbeszéd legyen, ne monológ), próbáld meg elcsábítani, legyél szexis. Ha vannak szunnyadó érzelmei, ez fel kéne, hogy erősítse őket szerintem, ha nem tudja, mit tegyen, ezután tudnia kellene, és akkor már neki kell folytatnia, ő a férfi. Ha ezután sem változik semmi, komolyan döntened kell, tényleg vársz-e tovább. Hiszen fiatal vagy, "van időd", ugyanakkor pont azért nem érdemes nagyon sokáig lenni a Te állapotodban, helyzetedben, mert fiatal vagy. :) Nem tudhatod, kitől fosztod meg magad egy olyan pasi miatt, aki nem tudja, mit akar, az is LEHET, hogy érdektelen.

Ps.: Egyébként, mi férfiak, "egyszerűbbek" vagyunk, mint ti, nők: ilyen idős korban azért már tudjuk, mit akarunk (hosszútávú vagy alkalmi kapcsolatot) és azt kivel képzeljük el (kivételek persze vannak)... Úgyhogy fura, ha tényleg nem tudja, mit akar.

26/F

2011. dec. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!