Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy sok jóképű,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy sok jóképű, aranyos 25-30 éves srác egyedül van?

Figyelt kérdés
Vakok a nő társaim, vagy mi a helyzet? :)
2011. dec. 27. 15:02
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
Én már ugyan elmúltam 30 bőven, de nem nézek ki annyinak. Egyesek szerint helyes vagyok, eddig azonban senkinek sem kellettem.meg szerintem ezután sem, egy 34-es szűz pasi úgy sem kell már senkinek.
2011. dec. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 kovpet ***** válasza:
Utolsó: ez marhaság. :)
2011. dec. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 A kérdező kommentje:
A két kezem összetenném, ha egy normális férfi lenne a párom, és ráadásul én lennék az első neki.
2011. dec. 28. 20:02
 34/44 kovpet ***** válasza:
Akkor talán írjatok egymásnak :)
2011. dec. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 A kérdező kommentje:

:) Na azért szép lenne, ha az első emberrel szerelembe bonyolodnék, aki ilyet ír. :)


Sajnos reménytelen szerelmes vagyok már.

2011. dec. 28. 20:12
 36/44 kovpet ***** válasza:

Miért, mit veszíthetsz? Max nem lesz semmi...

Most sincs semmi, nem?

2011. dec. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 kovpet ***** válasza:

"szerelem"

Persze.

Legenda :)

2011. dec. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:

A szerelem egy kiadós adag csokoládé elfogyasztásával közel megegyező fiziológai változásokat idéz elő.

Nos, a csoki sokkal kevésbé macerás...

;)

34 ffi

2011. dec. 29. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 A kérdező kommentje:

Én már letettem a "szerelem" témáról. Semmi értelme. Gondot okoz , amikor jön, még nagyobb gondot, amikor múlik. Akkor kell ez nekünk? :)


Minden csupán akarat kérdése. MOst elég vacak helyzetben vagyok, de már nem érdekel. Nem fogok a más hülyéségén töprengni napokat, heteket. Nem foglalkozom vele és kész. De a humor az az egészben, mennél jobban eltávolodni próbálok, ő egyre jobban ragaszkodik hozzám. Ki érti ezt, férfiak?! :)


Szép kijelnetés részemről így 23 évesen! =D

2011. dec. 29. 09:15
 40/44 anonim ***** válasza:
Ha jól értelmezem a dolgokat, akkor a probléma számodra inkább az, hogy egy bizonyos illető miért van egyedül, és miért nem lép feléd. :) Szerintem igaz az, amit korábban írtál, hogy nem engedsz közel magadhoz másokat, mert ez a srác "lefoglal" téged. Ebből a helyzetből egyetlen, de határozott lépés vezethet ki: az, ha egyszer s mindenkorra végérvényesen eldöntitek, hogy ki mit akar. Tudasd vele egyértelműbben, hogy most rajta a sor, neki kell elhatároznia magát. Nem várhatsz egy olyan emberre egy életen keresztül, akiről még azt sem tudod, hogy mit akar, nem mehet sokáig ez a macska-egér játék. Ha nem tud dönteni az illető, akkor viszlát, mit is remélnél egy ilyentől? Rá akarod pazarolni az egész életedet? Legyél határozottabb, és így vagy úgy, de zárd le az ügyet (vagy kényszerítsd rá őt, hogy zárja le). Egyébként meg kár 23 évesen lemondanod a szerelemről, még fiatal vagy, előtted az élet, valószínűleg találhatsz pár normális fiút, csak előbb ezt valamilyen módon le kell zárnod magadban.
2011. dec. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!