Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy sok jóképű,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy sok jóképű, aranyos 25-30 éves srác egyedül van?

Figyelt kérdés
Vakok a nő társaim, vagy mi a helyzet? :)
2011. dec. 27. 15:02
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
kérdező, az egy dolog, hogy TE megfelelsz. én is. na de aki NEKED felel meg? mert én is most elfogadhatnék kettőt is, de kell a halálnak, egyik se megfelelő. pl. mert semmi közös nincs bennünk, csúnyák, buták. annak megfelelnek, hogy hűséges, meg rendes...de attól még nem fogok bárkit elfogadni, csak, hogy ne legyek egyedül.
2011. dec. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
Nem tudom, azt viszont igen, hogy én miért vagyok egyedül. :) Egyébként a nők jelentős része (is) vak, nem veszik észre azt, aki esetleg ott van az orruk előtt. Azt hiszik, van még tökéletesebb, azt keresik, míg majd 30 fölött rájönnek, hogy hoppá, nekik család kell, gyerek kell, és nincs egy normális ember mellettük, akire számíthatnának. Ilyenkor jön a nagy melléfogás. A másik dolog az, hogy elvben mindenki olyan szépen meg tudja fogalmazni, hogy normális embert akar, a gyakorlatban viszont kb. a 98%-uk a bunkókat választja (a nők is, tisztelet a minimális kivételnek). A nők többsége is a nagydumás, felszínes fickókat részesíti előnyben, miközben jó néhányan annyira sötétek, hogy értelmesen nem lehet velük elbeszélgetni.
2011. dec. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:

18:56

Aki ilyesmit néz az feltételez egyfajta mentalitást, amire én nem vagyok vevő. Nem bírom a mai agysorvasztó médiát. Sajnos már a Discovery-n is egyre több a reality jellegű műsor. Úgy látszik ez a trend, ettől még nem szeretem.

34 ffi

2011. dec. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 kovpet ***** válasza:
#23 jól beszél.
2011. dec. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 Lifeishard ***** válasza:
Nem mernek kezdeményezni, vagy rossz helyen keresgélnek.
2011. dec. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 A kérdező kommentje:

A 23-as nem úgy értette, hogy véletlenül bekapcsolod a tv-t és megnézed életedben egyszer a megasztárt, akkor hülye vagy.


NEM, hanem úgy, hogy a társadalom jelentős része olyan buta, hogy rajong azért, hogy mások életét lesse, leutánozza a stílusokat, mindent gondolkodás nélkül elhisz, amit a média sugároz.


Pont ez a lényeg, ezt használja ki a média és butiít el a sárga földig, teljes agymosást végez.


Ebben tökéletesen egyet értek veled. Én pl már annak tudok örülni, ha olyan férfival találkozom, akivel két értelmes szót lehet váltani, mert nem az a kategória, aki 30 évesen most végzi a gimit levelezőn, csak mert fiatalon jobb volt hülyének lenni, villogni a haverok előtt.


Bár a tanultság sem jelentkezik feltétlenül intelligens megnyilvánulásokkal. Tanult bunkó ember is van.


Én például nőként elmondanám nektek, hogy a fajtám 98%-át semmire nem tartom. A legnagyobb problémája a műköröm, a smink, a pasizás. Kifordul tőlük a gyomrom, főleg, amikor hallom is tőlük.

Nagyon nehéz a férfiak dolga, mert ebből a kupacból értelmes embert kihalászni nem kis feladat.

2011. dec. 28. 12:20
 27/44 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, szerintem a legnagyobb baj a nők többségénél a butaság és a felszínesség. Na meg persze a férfiaknál is. Egyrészt azért nem tudnak értelmesen megnyilvánulni, mert ostobák, műveletlenek, de ami még inkább elszomorító, az az, hogy az emberek többségét abszolút nem is érdekli a másik. Csak önmagukkal vannak elfoglalva, és az emberek zöme nem tud ISMERKEDNI. Ami azt jelentené, hogy beszélget a másikkal, oda is figyel arra, amit a másik mond, és nem ítél elhamarkodottan. Az emberek többségéből egyszerűen kihalt a másik iránti érdeklődés, nagyon kevesen vannak azok, akik értelmileg és érzelmileg is elég intelligensek. Hogy ez minek a hatására történt így, az szerintem bonyolult. Ráadásul a nők többségének meglehetősen nagyok az igényei (a férfiak többségének is), túlságosan válogatósak, és tényleg "vakok". Ráadásul néha a látszat is csal, én is próbáltam ismerkedni olyan lánnyal, akiről azt lehetett volna hinni, hogy mennyire csendes, aztán egyszer láttam, hogy mennyire kivetkőzött magából, és hogy a bunkókkal érezte jól magát. Ha az ilyeneknek ez kell, akkor hajrá, inkább maradok egyedül, mint hogy ilyenekkel legyek. Egyébként igazad van, nehéz olyan embert találni, aki normális, nem fog átverni, nem hazudozik, nem játssza meg magát, és értékeli azt, amit adni tudsz neki. De a legszomorúbb az, hogy te esetleg hiába próbálsz normálisan közelíteni hozzájuk, ha nem foglalkoznak veled, pedig állítólag minden nő normális pasit akar, de még arra sem hajlandóak, hogy megismerjék a másikat. Na az ilyenekre szoktam azt mondani, hogy nem tudják, mit is akarnak valójában.
2011. dec. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 A kérdező kommentje:

Hm, igazából pont ebben a helyzetben vagyok. Valaki a közelemben van. Tudom, hogy kedvel, én is őt, de mégsem történik köztünk semmi. Nem tudja mit akar. A baj az, hogy így nem hagyok másokat közel kerülni magamhoz, mert ha valaki a közelemben van, akkor meg ragaszkodik hozzám, csak el ne veszítsen. Pedig egy csük sem csattant el köztünk...


Nem csak a nő lehet bizonytalan.

2011. dec. 28. 19:20
 29/44 anonim ***** válasza:
Lehet h azt hiszi az illető, h esélytelen lenne nálad. Ha én tetszenék vkinek, velem is ugyanez lenne a helyzet valszeg, de erre semmi esély nincs :)
2011. dec. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 A kérdező kommentje:
Én már elmondtam, hogy mit érzek, ennél nme tehetek többet.
2011. dec. 28. 19:35
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!