Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjed előtt hány pasid...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjed előtt hány pasid volt? És bevallod neki hány férfival voltál elötte akár egyéjazqkásba? Vagy jobb kamuzni?

Figyelt kérdés
2012. jan. 26. 09:48
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
34%

"csqk nem akarom hogy ribinek gondoljon.."


Nem tűnik ok nélkülinek az aggodalom... :)

2012. jan. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 anonim ***** válasza:
30%
Hát ha ez az 50 igaz akkor jobb kamuzni:-) Bocs,de ez rengeteg...én idaig azt hittem az én tizenvalamennyim sok,de ezek szerint mégsem olyan gáz.
2012. jan. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 anonim ***** válasza:
20%
# 9 Remélem azért büszke nem vagy magadra.
2012. jan. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 anonim ***** válasza:
58%
Most miért kell beszólni a 9-esnek? Gondolj bele: ha 17-27 éves korig (párkeresés időszaka) minden évben volt egy pasija, az 10. Ez nem jelent semmit, várhattak akár fél évet is előtte, most miért kell sokallni? Vagy egy évben 2 kapcsolat? Az sem sok. Nem mindenki találkozik elsőre a nagy ő-vel, nem mindenki vallásos, hogy esküvő után, és nem mindenki ronda, hogy csak otthon ül és nem kell senkinek. Ez a 10 ez olyan átlagos adat.
2012. jan. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 anonim ***** válasza:
90%
Én le merem írni. 33 vagyok, és a mostani párom a harmadik, akivel lefeküdtem. És valószínű, hogy az utolsó is, mert hamarosan hozzámegyek. Tessék adat a statisztikádhoz.
2012. jan. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 anonim ***** válasza:
69%

A férjem előtt 5 pasival feküdtem le, a férjem a 6. A férjemmel 24 évesen ismerkedtem meg. Egyszer szóba került ez, de nem ragoztuk túl a dolgot.


Az 50-et nem vallanám be a helyedben...soha senkinek.

2012. jan. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 anonim ***** válasza:
36%

Férjem előtt 7 pasi volt, a férjem a 8-ik. 29 évesen találkoztunk, 19 éves koromban éltem először nemi életet. Nem érzem k*vának magam. Férjemet ezek a számok nem érdeklik.

Az 50 kicsit sok, én a helyedben bizony kevesebbet mondanék, ha megkérdezi.

2012. jan. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 anonim ***** válasza:
45%

Az 50-et én is rengetegnek tartom,és elég szomorú,hogy vannak akik úgy rakják szét a lábukat mintha futószalagon feküdne.

Én is simán bevallom hogy életem során mennyi férfival voltam.

40 éves leszek idén. 2-szer mentem férjhez.

Az első házasságom előtt 2 férfival volt kapcsolatom.

Vagyis 4 férfi volt az életemben..

De hogy válaszoljak a kérdésedre.

"És bevallod neki hány férfival voltál elötte akár egyéjazqkásba? Vagy jobb kamuzni?"

Ha kérdezné,akkor őszintén bevallanám ha szerelmes vagyok belé..Egy kapcsolat az őszinteségen alapul.Ha már az elején kamuzol,akkor mégis mit vársz a kapcsolattól? Arról nem is beszélve,hogy előbb -utóbb úgyis kiderül,hogy egy nagy qrva vagy vagy sem...

(nem hiába mondják,hogy az embert egyszer utoléri a múltja)

2012. jan. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 anonim ***** válasza:
32%

Nyugodj meg, nem fog ribinek tartani. Senki se tudhatja, hogy mi volt az ok, ami miatt ennyi sikerült. Szerintem nem gáz az 50. Csak a sok prűd itt veri a nyálát. Ne foglalkozz velük.


Bezzeg itt fikáznak, hogy ribi vagy, aztán meg teszik fel a kérdést, hogy "ha egy nő volt sok pasival miért nem menő, de ha pasi volt sok nővel az miért menő?"


Azért drága hölgyeim, mert ti generáljátok, ti fikázzátok egymást! Nem vagytok képesek csapatban működni!

2012. jan. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 anonim ***** válasza:
23%
Ez nem prűdség te idióta nézz utána mit jelent a prűd szó.Semmi köze a prűdségnek ahhoz hány pasival volt valaki.
2012. jan. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!