Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjed előtt hány pasid...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjed előtt hány pasid volt? És bevallod neki hány férfival voltál elötte akár egyéjazqkásba? Vagy jobb kamuzni?

Figyelt kérdés
2012. jan. 26. 09:48
1 2 3 4 5
 41/50 ava87 ***** válasza:
65%

"Picim", itt a hangsúly a hogyanon van. Szerinted törölték volna a válaszodat az én két szép szememért, ha nem lett volna vele semmi gond? Ugyan már. Ha képes lennél tárgyilagosan, normális szóhasználattal megfogalmazni a mondandódat, az nem zavarna senkit.

Az én érzékeny lelkemet ugyan nem bántja a te mucsai stílusod, elhiheted nekem, hogy találkoztam már ennél nagyobb fokú durvasággal is, pusztán arra szerettem volna felhívni a figyelmed, hogy az oldalnak nem célja, hogy neked dühöngőül szolgáljon.

Na, további kellemes hőbörgést :)

2012. jan. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim ***** válasza:
10%
Én mikor összejöttem a barátommal pont beszélgettünk arról h olvastam egy cikketh egy átlagos nő életében 7 férfival fekszik le. Meg hogy egy átlagos férfi életében 12 nő van. Kérdezte és nekem eddig mennyi volt... szégyeltem bevallani h 22 évesen már 8 pasival voltam(ő lett a kilencedik.) gy azt mondta h 6tal,és még egy lehet. ezen jót elröhögcséltünk,és akkor pár nap mulva összejöttünk. ő azt hiszi h h ő a bűvös hetedik.
2012. jan. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim ***** válasza:
25%
Utolsó: gratulálunk, tehát egy hazudós ribi vagy. Kefélés helyett mondjuk forgathattad volna a helyesírási szótárt. Ezeket olvasva tényleg nem meglepő,h miért van annyi olyan kérdés, h "normális fiú vagyok, nem találok normális lányt". Hát igen, a magyar többsége erkölcsileg Michelle Wild szintjén van, és simán bele is hazudik a férje képébe.
2012. jan. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim ***** válasza:
62%

ma 19:21

Nem tudom mit képzelsz magadról hogy ismeretlenül le ribizel... A saját portádon söprögessél,nem kértem véleményt,nem kérdeztem h mást mit gondol róla,csak a KÉRDÉSRE válaszoltam.

2012. jan. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim ***** válasza:
37%
Kérdező! Mond csak nyugodtan, hogy 50, úgy sem fogja elhinni senki és jó nevettek.
2012. jan. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim ***** válasza:
69%

22 éves vagyok,a mostani barátom elött 12 férfi volt az életemben,ebből egy éjszakás a fele. A maradékból 3 volt ami évekig tartott,a többi csak 3-6 hónapig tartó kapcsolat volt.

Még sose kérdezte,nem tudom mit mondanék. Kicsit soknak tartom,lehet elhallgatnék 1-2őt. Vagy nem tudom. Végül is ez a múltamban történt,akkor lenne hozzá köze ha mondjuk lett volna belőle vmilyen betegségem amit akár ő is elkaphat vagy gyerekem lenne. Az számít ami most van,nem?

2012. jan. 27. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim ***** válasza:
56%

21 éves vagyok, a mostani párom előtt 5 pasival volt szexuális kapcsolatom. Ebből 2 volt egyéjszakás kaland, a másik 3 komoly kapcsolat volt.


Épp a napokban beszélgettünk erről, a párom (30) nem tudta pontosan megmondani, hány nővel volt előttem, de kb 13-15 között.


Ja és elmondtam őszintén, mert nem szégyellem. Nem tartom soknak. :)

2012. jan. 27. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim válasza:
64%
22 évesen 8?? 21 évesen 5? 30 évesen 50 ? És még soknak sem tartják. Nemrég olvastam, hogy rengeteg olasz csak a szex miatt jön Magyarországra, mert a magyar nők könnyen ágyba vihetők. Hát lehet benne valami..
2012. jan. 27. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim válasza:
46%
Szörnyű adatok ezek.... Akkor nincs alig használt nö magyarországon már... Lengyel nő kell.. Azok még vallásosak,és erkölcsösek állitólag... Nem hittem volna hogy itthon ennyi Durva él... :O
2016. febr. 27. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim ***** válasza:
Ahogy utolsó írta, megdöbbentőek ezek a számok. És akkor kiakadnak, ha valaki céloz rá, hogy a magyar nők meglehetősen könnyűvérűek:) A vicc az, hogy mellé milyen beképzelt és öntudatosak, akiket állítólag csak komoly kapcsolat érdekel. Közben meg több focicsapat átmegy rajtuk, ha a pasi elég magas/domináns/macsó bármelyik magyar nőt 2 órán belül megdönti. Nem is csodálom, hogy 28-30 évesen hirtelen hogy lepukkannak…
2023. márc. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!