Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjed előtt hány pasid...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjed előtt hány pasid volt? És bevallod neki hány férfival voltál elötte akár egyéjazqkásba? Vagy jobb kamuzni?

Figyelt kérdés
2012. jan. 26. 09:48
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:
82%
Nekem csak két pasim volt a férjem előtt,és egyéjszakás egy sem volt.30/N
2012. jan. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 anonim ***** válasza:
85%

Ha valaki azt írja hogy 100 pasija volt akkor őt felpontozzátok??Mert ahogy elnézem mindenkit lepontoztatok aki nem érte el a kérdező adatmennyiségét..

Komolyan szánalmas,hogy egy kérdésre adott választ valaki mindig lepontoz..Mi a franc nem volt hasznos a válaszokban??Hiszen mindenki leírta az igazat..

2012. jan. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 A kérdező kommentje:
Na akkor sok z 50akkor csak az 5 komolyat vallom be. Egy 0t elcsalok
2012. jan. 26. 11:04
 24/50 anonim ***** válasza:
38%

Szerintem mondd el neki az igazat. Hidd el, hogy jobban fogsz neki tetszeni. Ne kamuzz semmiképpen, nem azért mert kiderül. (Hogy is derülhetne ki? Sehogy...) Egyszerűen hidd el hogy jobb, ha elmondod. Legalább nem mindig a pasinak lesz/van nagyobb szám a múltjában. Szerintem így jobban fogsz neki kelleni.


S ha már itt tartunk, akkor ki nem sz.rja le a múltat? Szerinted -őszintén- ez fog akármin is változtatni?


Nem.

2012. jan. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 anonim ***** válasza:
96%
Nem biztos ez az 50, lehet kevesebb lehet több, a kérdező nem számolta. De így hogy 50 ki ne mond soha, mert rosszul lesznek tőle. Mond az öt komolyat, és volt egy pár ami meg nem számít, mert nem akarsz rá emlékezni, fogalmazz így. És utána mond hogy a témát zárjuk le, ez a múlt.
2012. jan. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 anonim ***** válasza:
96%
A kérdező nem számolta ?:D. Szted tényleg fontos,h 38, 44 vagy 50? Mindegyik rohadt sok. Az meg megint csak nagyon gáz,h hazugságra biztatjátok. Egy kapcsolatnak őszinteség az alapja. Erről már hallottatok? Ha annyi esze volt, h sok férfinak odaadta magát, akkor vállalja már,h milyen nő (volt). Vagy hazudjunk, és akkor minden oké lesz?:D. Az a lepontozgatás is marha unalmas már. Ettől még nem lesz igazatok. Csak érdeklődésképp: mi lett volna az értékes válasz? Pl: Semmi baj, teljesen rendben van a 20 férfi és az 50, csak hazudni kell róla a következő pasinak,h mennyivel voltam együtt ?:).Röhejesek vagytok.
2012. jan. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 anonim ***** válasza:
23%
Ez most azért fontos,mert tudod, hogy lesz egy ilyen beszélgetésetek a közeljövőben? Én azt mondom tégy a lelkiismereted szerint. Rengeteg az 50 +-5 ez tény, de azt is kell mérlegelni, hogy esetleg tizenévesen, nulla felelősségtudattal, nulla élettapasztalattal volt ebből 48 úgy, hogy egyik ágyból ugrottál a másikba, de ha azóta megkomolyodtál, akkor nem hinném, hogy sokat nyom a latba a dolog. És az a lényeg, hogy a párod mennyire ismer komolynak. Ha szeret és tudja, hogy te is szereted és azt is tudja, hogy EZ AZ IDŐSZAK MÁR ELMÚLT, akkor nem hinném, hogy probléma bevallani az 50-et.
2012. jan. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 anonim ***** válasza:
36%

Nem a férjem, de az első komoly kapcsolatom.

Előtte 2 kapcsolatom volt és egy alkalmi(egyéjszakásnak mondható, de jó barátok voltunk előtte, csak nem alakult ki belőle semmi több).

Elmondtam neki, meg amúgy is szerintem tudta, mert közös ismerőseink lévén az egyéjszakáson kívül mindkettőről tudhatott a barátok lévén-


50-et nem hiszem, h bemernék vallani, nem azért, hogy ő mit gondol rólam, hanem mert én szégyelném magam miatta. Ezzel nem elítélni akarlak, csupán nekem nem fér bele.


21/L

2012. jan. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 anonim ***** válasza:
59%

Azert 45 öt letagadni egy kicsit gaz....mondd hogy olyan 10 körül,ebbol 5 volt az igazán hosszutávu:-)

Amugy meg van egy mondás: Ha megkerdezel egy nőt hány pasival feküdt le,a válaszát szorozd meg 3 al,ha egy pasitol kérdezed ugyanezt, a válaszát oszd el hárommal!:-) Nagy igazság...

2012. jan. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 anonim ***** válasza:
68%
Én szűzen mentem férjhez 20 évesen, és nem volt több pasi az életemben.
2012. jan. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!