Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A pasik tényleg ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik tényleg ennyire félnek a "túl"szép nőktől?

Figyelt kérdés

Légyszives ne mondjátok rám hogy beképzelt vagyok, csak tisztában vagyok azzal hogy , hogy nézek ki. Derékig érő hosszú hajam van, vékony és izmos vagyok, de van mellen, formás a lábam , az arcom egzotikus bár magyar vagyok.Jól nézek ki.

Rengetegen megnéznek, de kb 1 hónapban jó ha egy pasi oda jön hozzám.Van egy barátnőm aki semmi különös , nem csúnya , olyan kis átlagos , talán szebb és hozzá nagyon sokan odamennek, viszont ha egymás mellett megyünk akkor 10ből 9-en engem néznek meg...

Bulizni voltunk és akkor is kb 5en jöttek csak oda , a többi csak beszólogatott vagy azt se, jól megbámult...

Tehát azon kívül hogy most megkapom hogy milyen egoista ribanc vagyok...miért van ez ?

21L



2012. jan. 30. 16:58
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯
 101/245 anonim ***** válasza:
60%
Én meg továbbra is tudni szeretném, hogy mit gondolsz a kisugárzásodról. Mert csak maga a külső kevés(még ahhoz is, hogy odamenjenek hozzád). Hiába szép valaki, ha azt sugallja, hogy esze semmi... (nem rád értem, ne vedd magadra)
2012. jan. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/245 A kérdező kommentje:
Ez elég hülye kérdés mivel honnan kéne tudnom hogy milyen a kisugárzásom???...Amúgy meg a kisugárzás az is olyan mint a külső.Van akinek tetszik van akinek nem.
2012. jan. 30. 20:12
 103/245 A kérdező kommentje:
Egyébként meg senki nem mondta hogy "tragédia" csak nem értettem. De van aki rendes választ adott.Most már értem. Nem kell ezen lovagolni.
2012. jan. 30. 20:13
 104/245 anonim ***** válasza:
78%

Nem hülye kérdés. Vegyünk két ugyanolyan külsejű embert.

Az egyik életvidám, a másik szomorú/depressziós. Ne mondd, hogy nem látszik a különbség...

2012. jan. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/245 anonim ***** válasza:
60%

Látom kitérsz a kérdésem elöl, de nem baj.


Szerintem örülj annak, hogy egy este 5 pasi is leszólított, viszont azon nem csodálkoznék, ha még egy darabig egy normális mentalitású Férfit képtelen lennél magad mellett tartani.

2012. jan. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/245 A kérdező kommentje:
Nem, nem vagyok se szomorú , se depressziós és igenis hülye a kérdés, mert EZ amiről beszélsz kedv,nem pedig kisugárzás kérdése.
2012. jan. 30. 20:17
 107/245 anonim ***** válasza:
A kedv nagyban közrejátszik a kisugárzás milyenségében... Most vagy játszod a hülyét, vagy tényleg nem érted miről beszélek:)
2012. jan. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/245 A kérdező kommentje:
A volt barátommal 4 évig jártam.De nem fogok egy ismeretlennek semmit sem bizonygatni.
2012. jan. 30. 20:20
 109/245 anonim ***** válasza:
60%

:OO óó bocsika ez szemét volt? :DD nem tehetek róla. a válaszaim mindig arányosak a kérdés stílusával.. te tetted fel ezt a kérdés, joga van bárkinek válaszolni rá, bármilyen stílusban. :)

Ám az előző válaszoló, aki a kisugárzást kérdezte nem tett fel hülyébb kérdést, mint te, kérdező, de szerintem ezt te is tudod..

2012. jan. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/245 anonim ***** válasza:
100%

A pasik tényleg ennyire félnek a "túl"szép nőktől?


-Igen.

2012. jan. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!