Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A pasik tényleg ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik tényleg ennyire félnek a "túl"szép nőktől?

Figyelt kérdés

Légyszives ne mondjátok rám hogy beképzelt vagyok, csak tisztában vagyok azzal hogy , hogy nézek ki. Derékig érő hosszú hajam van, vékony és izmos vagyok, de van mellen, formás a lábam , az arcom egzotikus bár magyar vagyok.Jól nézek ki.

Rengetegen megnéznek, de kb 1 hónapban jó ha egy pasi oda jön hozzám.Van egy barátnőm aki semmi különös , nem csúnya , olyan kis átlagos , talán szebb és hozzá nagyon sokan odamennek, viszont ha egymás mellett megyünk akkor 10ből 9-en engem néznek meg...

Bulizni voltunk és akkor is kb 5en jöttek csak oda , a többi csak beszólogatott vagy azt se, jól megbámult...

Tehát azon kívül hogy most megkapom hogy milyen egoista ribanc vagyok...miért van ez ?

21L



2012. jan. 30. 16:58
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯
 111/245 anonim ***** válasza:
77%
Mi nem félünk a túl szép nőktől. Csak az ilyeneket kerüljük el jó messzire, mint te vagy kérdező:)
2012. jan. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 112/245 A kérdező kommentje:
Én nem bunkóztam a kérdésemben, tényeket írtam le , ha neked ez úgy jött le hogy sekélyes ribanc vagyok akkor gratulálok. Nem ismersz nem tudhatod.És igen jogod van ide írni, de nyomatékosítva megkérlek hogy ne tedd...Tudod , azzal hogy mocskolódsz, nem a kérdésre válaszolsz, nem segítesz senkinek.Vagy te ettől jobban érzed magad szapulsz egy idegent ? :)
2012. jan. 30. 20:25
 113/245 anonim ***** válasza:
71%

"túl" szép nő = Egoista pics@, aki a lóvéra bukik. remélem sikerült meg válaszolni kérdésedet a "miért félnek" kapcsán.

és ahogy az előttem szóló mondta, nem félünk, csak inkább elkerüljük az ilyet mert jobban járunk.

2012. jan. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/245 A kérdező kommentje:

túl szép nő=egoista pitsa

TE=sztereotip,felszínes,előítéletes nyomorék

2012. jan. 30. 20:29
 115/245 anonim ***** válasza:
100%
Nem tört bele a műkörmöd a sok "nyomorék" kiosztásával kérdező? :D
2012. jan. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 116/245 anonim ***** válasza:
Haggyad csak nincs önkritikája. Hisz nő. Nem képes belátni a női hibákat. És akinek nem egyezik a gondolkodás módja az övével, hát az nyomorék. Így kell ezt csinálni sok évig tartott, hogy a nők a szarból még nagyobb szart építsenek, és ezt most teljesedik ki, de egyik sem tenne ellene, inkább mind csak magyaráz.
2012. jan. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 117/245 anonim ***** válasza:
100%
uhh. banyek! igazad van :OO itt szapulok egy idegent - aki feleslegesnek tartja a kisugárzásáról beszélni - miközben nem is ismerem... fúú de gonosz vagyok, igaz, én még nem jutottam el odáig, hogy azt számolgassam, hogy hány pasi nyomul a barátnőmre vagy rám, mert engem nem különösebben érdekel. Nincs kisebbségi komplexusom vagy ilyesmi.. :))
2012. jan. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 118/245 anonim ***** válasza:
60%
Ne bántsátok már szegényt. Elég sok dologgal szembesítettük most őt, még fel kell dolgoznia:)
2012. jan. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 119/245 anonim ***** válasza:
100%
Tudod kedves kérdezö, egy igazi Nö sosem süllyed le arra a szintre, ahol azok vannak, akik Öt mocskolják...
2012. jan. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 120/245 anonim ***** válasza:
92%
Íjj ez egy csöppet nagy oltás volt nem??
2012. jan. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!