Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményed az ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményed az ilyen nőkről? Irigyelnéd őket?

Figyelt kérdés
olvasok egy könyvet egy luxus prostituáltról, igaz még az elején vagyok. Szépek, mindenük a luxus körül forog, rengeteg pénzük van, igaz meg is fizetik az árát sokszor. Elgondolkoztam vajon ezek ellenére is nem jobb nekik hogy mindenük megvan és imádják őket a férfiak. Mi a véleményed erről?
2012. ápr. 7. 17:22
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
71%
Nem jó nekik,mert csak arra kellenek.
2012. ápr. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
66%

Engem a férjem imád, és az pont elég.

NEm hiszem, hogy őket imádja bárki. Őket megvásárolják.

2012. ápr. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
79%

Az a véleményem, hogy inkább zsíroskenyeret eszek hagymával, mint hogy minden idegennek szét teszem a lábam.

De tudod, ha nekik így jó, nincs beleszólása a többi embernek.

De sokat veszít, ha ilyen 'munkába'áll.Majd rájön az ilyen ember.

2012. ápr. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
84%

megfizetik az árát sokszor?ezt mire érted?

ha valaki nem akar valamit nem kényszerithetik!

ha dubaj ra érted h hogy bánnak a nökkel,fel van fújva az egész.

2012. ápr. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%

Hát én nem. Nekem elég, ha a férjem imád. És lehet, hogy nem járok több százezres ruhákban, de mindenem megvan a boldogsághoz.

Ráadásul ha a kétes gyönyörről van szó, akkor hidd el,ha már Szalai Vivien mindkét erről szóló könyvét olvastad, te sem fogod irigyelni, cseppet sem.

2012. ápr. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
68%
Lehet, hogy vki erről álmodik, de szerintem egy nem egy normális nőnek való életforma. Egy nőnek szüksége van az érzelmi kapcsolatra, házasságra, gyerekekre.
2012. ápr. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
azt a könyvet olvasom de még csak ez egyik elején vagyok
2012. ápr. 7. 17:28
 8/31 anonim ***** válasza:
66%
Azért a férfiak nem imádják őket, csak arra használják amire vannak és azt jó kedvvel élvezik.Én nem irigylem őket, mert párat ismerek.Persze kicsit álmodozol, hogy bejárják a világot, több nyelven beszélnek, a legjobb ruhákban járnak, buliról bulira járnak. Viszont hidd el, sokkal keményebb, amit ők ezért megtesznek. Egy eszközök, normális párkapcsolatuk nincs, mert milyen pasi viselné ezt el, aki elviseli, az meg gáz. Még fiatalon nem fogják ezt fel, de 30 felett már erősen gondolkodnak. Ritka az, aki vállalkozásba tud kezdeni. Van kocsi, lakás, megtakaritás, de az életszinvonalukat ha abbahagyják, nem tudják fent tartani, ezért mindegyik hajt egy gazdag pasira.
2012. ápr. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
44%
birom h irjátok a férjet meg a gyerekeket,hát pont a családos emberek járnak prostikhoz,már elnézést.nem az egyedülálló férfiak.
2012. ápr. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem aki be akarja vállalni azt,hogy idegenekkel feküdjön le pénzért,annak nincs ki a négy kereke.
2012. ápr. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!