Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményed az ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményed az ilyen nőkről? Irigyelnéd őket?

Figyelt kérdés
olvasok egy könyvet egy luxus prostituáltról, igaz még az elején vagyok. Szépek, mindenük a luxus körül forog, rengeteg pénzük van, igaz meg is fizetik az árát sokszor. Elgondolkoztam vajon ezek ellenére is nem jobb nekik hogy mindenük megvan és imádják őket a férfiak. Mi a véleményed erről?
2012. ápr. 7. 17:22
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

Én ezt csináltam elég hosszan. Mellette mindig volt olyan is qkit szerettem.ezért több napot nagyon indokolt esetben vállaltam.igazából jól megéltem összeszedtem lakást megtakarítást stb. Aztán beütött a nagy szerelem.összeházasodtunk és boldog vagyok.szerencsére eltart.

Azonban most mr bánom a regi életem kar hogy nem korábban jöttem össze a férjemmel.

2012. ápr. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
Amugy épp azért luxusprosti valaki mert válogathat is.sose volt kötelező csak aki szimpi azzal mentem ezzel.ugyhogy nem egy rossz üzlet.azonban az ember akkor a legboldogabb ha a szerelmével van.
2012. ápr. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
A legtöbben tippelgetnek, hasonló könyvet olvasva hozzáértőként tanácsot adnak a témában. Ítélkeznek, úgy hogy nem ismerik ezt a világot, sőt, lehet, hogy a legjobb barátnőjük épp ezt csinálja. Vannak lépcsők ebben a világban is, és különféle úton haladhatunk, a lányok, a hozzájuk járó férfiak, és a köztük lezajló viszony alapján. Ha szép vagy, akkor nem büdös, igénytelen férfiak járnak hozzád, logikus,eleve nem olyan helyre kerülsz akkor. Ami sokakat pedig megbotránkoztat, igen, a tenyerükön hordanak. Elmesélik a magánéletüket, a problémákat, szinte a bizalmasa leszel. Ezért ő fizet, ha elmegy, hát elmegy, jön más. De az a férfi jobban ragaszkodik, mint hinné az ember.Mivel ismerek ilyen nőket, bár ők nem feküdtek le a férfiakkal, de ugye a repertoár széles, nem ítélem el őket. Egy az egytől gyönyörű, értelmes lány. Na mindegy, rengeteg mindent lehetne mesélni, az a szomorú, hogy az itt szitkozódók közül, lehet, hogy sokaknak a férje épp egy ilyen nőnél tölti boldog perceit, erre az ebédidő is pont megfelel...
2012. ápr. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
Az egyszerűbb prosti is válogathat, maximum az utcai nem, de akkor nem keres.
2012. ápr. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
Azért a bizalmasa nem azért lesz, mert hú, hanem mert tudja, hogy nem jut vissza a környezetében, félelem nélkül elmesélhet mindent neki, olyan mintha egy pszichiáterhez járna. Hasonlóan viselkednek az emberek a fodrásznál, kozmetikusnál, szóval ez nem valami kiváltság, vagy nagy bizalom, inkább jó kiönteni nekik egy ismeretlen előtt, aki a következőnél elfelejti.
2012. ápr. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

Nem irigylem őket.

Engem szerelemből tegyen valaki a magáévá, persze úgy, hogy én is viszont szeretem.

A pénz meg nem minden, de ezt sok férfi úgysem fogja fel.

22/L

2012. ápr. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
Tudod a rendszámát, a nevét, sokszor még névjegykártyát is kapsz, rajta címmel, telefonszámmal, természetesen ezzel állásajánlat jár, vagy a "bármikor hívhatsz, segítek". Persze sose hívod, nem kutakodsz utána, nem mész el hozzá. Szerintem ez igen, bizalmi viszony már, ezzel kockáztat, és miért tenné ezt, ha nem bízik benned? Szerintem bárki elhinné,ha jönne egy idegen szép nő, mondaná ő a férjed szeretője,és ő is tudja, hogy a bal vállán egy szív alakú anyajegy,és ez a kedvenc póza...nem kell alulértékelni őket, sem magadat felül egy papír miatt.
2012. ápr. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Az a könyv egy regény, nem dokumentum jellegű mű. Nem kell komolyan venni. Lehet kamu az egész. Mindenesetre a kedves írónő elég jól keresett vele.
2012. ápr. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

27.

Ne haragudj, de hülyeség amit mondasz. Nem, nem bizalmi, mert tudják, hogy ők nem fogják a köreiket zavarni, mert onnantól kezdve befejezheti a szakmát. Egyébként elhiszem, hogy próbálsz többnek látszani, de nem leszel attól még fontos, mert egy kedves tárgynak tekintenek, akit ha megunnak keresnek mást.

2012. ápr. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
62%
Te jó ég... azért ne essünk már át a ló túloldalára! Nehogy már szentté avassuk a qrvákat, ha luxus, ha nem luxus, a qrva az qurva, akárminek nevezed. Hát azért had tartsam már többre magam bármelyiknél... pfff
2012. ápr. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!