Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményed az ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményed az ilyen nőkről? Irigyelnéd őket?

Figyelt kérdés
olvasok egy könyvet egy luxus prostituáltról, igaz még az elején vagyok. Szépek, mindenük a luxus körül forog, rengeteg pénzük van, igaz meg is fizetik az árát sokszor. Elgondolkoztam vajon ezek ellenére is nem jobb nekik hogy mindenük megvan és imádják őket a férfiak. Mi a véleményed erről?
2012. ápr. 7. 17:22
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
100%
Azért járnak a férjek prostikhoz, mert rossz a házassága. Rengeteg rossz házasság köttetik, de ez egy más téma...
2012. ápr. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
65%

Én is olvastam ilyen könyvet.A végén kiderül,hogy bár luxus körülmények között él,mindene megvan,mégis ő a legszegényebb ember,a legmagányosabb,és több öngyilkossági kísérlete volt.A külső látszat tökéletes,de egy halott lelkű emberré az egész..

Nem jobb.Én nem lennék luxus qrva,mert nagy árat kéne fizetni..

Csak egy megjegyzés: Itt van Kelemen Anna.Luxus qrva ő is.Mégis már többször kísérelt meg öngyilkosságot,mert szenved attól,hogy senki nem szereti,senkinek nem kell...Mi lesz az ilyenekkel 40.50.60 évesen?? Ha megélik egyáltalán??

Én sajnálom az ilyen nőket..

2012. ápr. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
65%
Az ilyen nők egyáltalán nem boldogok, csak vmi miatt (anyagi gondok) belemenekültek ebbe az életformába. Vagy menet közben váltak boldogtalanná.
2012. ápr. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
68%
Mi lesz velük? Kettőt is ismerek, akit politikus vett el.
2012. ápr. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
70%

ma 17:34

kettőt??? Nos van vagy tízezer ilyen nő vagy sokkal több ha egész világon nézzük,és abból talán az 5%-a tud kilépni ebből a 22-es csapdából.Talán az 5%-a jó helyre megy férjhez...Kettő?? na ez nem nagy szám..


Ez ugyanolyan mint amikor 1000 ember kimegy külföldre szerencsét próbálni,de csak kettő lesz milliomos..

2012. ápr. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
79%

*Azért járnak a férjek prostikhoz, mert rossz a házassága.


Ez baromság. Azért járnak, mert prostihoz AKARNAK járni. Ha nem akarnának, akkor csak simán szeretőt tartanának. A prostizás egyszerű üzlet, nem kell érzelmileg belebonyolódni, nem kell teljesíteni (örömet okozni a nőnek), nem kell udvarolni, odamész, fizetsz a szolgáltatásért, és használod a szolgáltatót. Nem kell kedveskedned, nincs probléma, ha megbántod a nőt, nem kell kiengesztelned. Ha meguntad, veszel egy másikat.

Ez a hozzáállás nem a rossz házasság miatt van. A megcsalás az talán, de a prostizás nem.


35N

2012. ápr. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
60%

rohadt kemény meló kövér részeg mukikat lesz.pni és mosolyogva nyögdécselni azalatt aki poénból kiköt és kicsit megver. De tudod, hogy 1000-2000 euróval fejezed be a napot

Nem,nem irigylem őket

2012. ápr. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem ismerhetem az összeset.Én nem tudnám csinálni, de ha valakinek van gyomra hozzá miért ne? Nekem nem árt.Ha van egy kis esze, akkor jól ki tud belőle szállni, a könyv azért elég sarkÍtott. Nem magányosak, van családjuk, testvérük, szüleik, barátaik. Kelemen Anna is inkább a kokain miatt zizi.Akiket én ismerek, azoknak rengeteg barátja van, eleve ők is azok, tényleg luxusban élnek, ha összejönnek valakivel, az általában gazdag, akkor abbahagyják. Jó kocsijuk, lakásuk van, rengeteg jó ruha. Ők ezt nem úgy fogják fel, azért a pasik többsége nem alázza őket, hanem a tenyerükön hordják, elmennek velük egy napra vagy többre és inkább randiszerű. Sok nő pénz nélkül is megy jobbra balra, legalább ők okosabban csinálják. Arról nem beszélve, hogy gyönyörűek és nem boldogtalanabbak, mint mások.
2012. ápr. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
én személy szerint, soha nem tudnám a testemet áruba bocsátani...nincs az a pénz! nem egy használati tárgy vagyok, amit minden jött ment fas.zkalap, akinek tömve van a pénztárcája megkaphat.... akinek ehhez van gusztusa, áldásom rá...nem szólom le.. de nem is irigylem.......
2012. ápr. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:

"imádják őket a férfiak"

Nagy tévedés, nem imádják, hanem megveszik. Amit pár darab papírért meg lehet szerezni, abban nincs semmi imádnivaló.

2012. ápr. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!