Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 2 hónapja ott hagyott a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 hónapja ott hagyott a párom, most derűlt ki hogy egy házas férfiért? Te hogy reagá1ná1 erre?

Figyelt kérdés
2 hónapja hagyott ott,minden indok nélkül,voltak gondok tény és való,de nem olyan ami miatt így faképnél kellett volna hagynia.Sms-ben szakított velem 1 év után,közös jövőtterveztünk,a férfinek gyereke és felesége is van,nm gondoltam hogy iyen gerinctelen z ex barátnőm,amikor ezt megtudtam hogy még jobban magmba fordúltam,és mind ezt kitudja mióta csinálta a hátam mögött,mind ezt úgy hogy tudta hogy szeretem és azt is tudta hogy a férfinek családja van és gyerekei.Tegnap tudtam meg ezt a hírt és teljessen magam a1att vagyok,eddig sem éreztem jó1 magam,mert szemmét módon hagyott el engem!Mit tehetnék?Te1i vagyok indú1atta1,fé1ek hogy o1yan teszek hogy magam is megbánom!
2012. ápr. 19. 13:30
1 2 3 4 5 6
 51/55 anonim ***** válasza:
47%

Már írtam neked!!

Igen is joga van megtudni a feleségnek,hogy a férje a háttérben félre....

Nagyon kemény megtudni az ilyesmit,de jobb mint a tudatlanság és azt hiszi boldogan élnek....

Hiába mondják amit nem tudsz nem fáj....

1x nekem is nagyon fájt de rájöttem jobb volt megtudni.

2012. ápr. 20. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/55 anonim ***** válasza:
Es ha a no megtudja, akkor mi van?Ezzel csak segitesz a baratnodnek ( bocs, ex).O csak orulni fog, mert a no nagy valoszinuseggel vegre kiteszi a pasi szuret, es igy maris osszekoltozhetnek.Szoval, ez nem jo bosszu.
2012. ápr. 20. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/55 anonim ***** válasza:
:):) Nem, nem, mi téged nem tudunk lepontozni, de igen tegyél róla, hogy szegény feleség meg tudja, és hadd repüljön mind a 2.
2012. ápr. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/55 A kérdező kommentje:

ma 10:01


Igen erre én is gondotam hogy ezze1 csak még nagyobb teret adok nekik,1ehet hogy igazad van,de akkor is bennem van az édes bosszú,vaamit ki ke taánom

2012. ápr. 20. 13:29
 55/55 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd a francba.Ha ok most szeretik egymast, akkor a fejed tetejere is allhatsz, az se fogja erdekelni oket, csak magadat teszed tonkre azzal, hogy ezen fustologsz.Tudom, hogy sz.r, de vannak csalodasok is az eletben, ezt el kell fogadni.Kulonben vigasztalhat az a tudat, hogy az esetek 90 %aban a nos ferfiak nem hagyjak el a feleseget, szoval elobb -utobb az exed is pofara fog esni, vagy pedig nagyon hosszu szenvedesben lesz resze., mert az ilyen dolgok mindig megbosszuljak magukat.
2012. ápr. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!