Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 2 hónapja ott hagyott a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 hónapja ott hagyott a párom, most derűlt ki hogy egy házas férfiért? Te hogy reagá1ná1 erre?

Figyelt kérdés
2 hónapja hagyott ott,minden indok nélkül,voltak gondok tény és való,de nem olyan ami miatt így faképnél kellett volna hagynia.Sms-ben szakított velem 1 év után,közös jövőtterveztünk,a férfinek gyereke és felesége is van,nm gondoltam hogy iyen gerinctelen z ex barátnőm,amikor ezt megtudtam hogy még jobban magmba fordúltam,és mind ezt kitudja mióta csinálta a hátam mögött,mind ezt úgy hogy tudta hogy szeretem és azt is tudta hogy a férfinek családja van és gyerekei.Tegnap tudtam meg ezt a hírt és teljessen magam a1att vagyok,eddig sem éreztem jó1 magam,mert szemmét módon hagyott el engem!Mit tehetnék?Te1i vagyok indú1atta1,fé1ek hogy o1yan teszek hogy magam is megbánom!
2012. ápr. 19. 13:30
1 2 3 4 5 6
 31/55 A kérdező kommentje:

ma 14:32


Olvasd el az előző kérdésem,és meg látod mire játszik ő

2012. ápr. 19. 14:36
 32/55 A kérdező kommentje:
Az előző kérdésemet szándékossan úgy tettem fel mintha együtt lennénk mert így kaptam igazi válaszokat,de ha végig olvassátok akkor rájöttök mirő beszéltem hogy mire is játszik ő valójában
2012. ápr. 19. 14:39
 33/55 anonim ***** válasza:
91%

Jaaj pont olyan ego vagy mint az én exférjem... Ő tett ki a lakásból két gyerekkel az új nője miatt, mégis azt leste állandóan kikkel állok meg beszélgetni...

(lehet lepontozni...)

2012. ápr. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/55 anonim ***** válasza:

Kérdező: olvastam, de nekem nem derült ki ebből, hogy mire játszik a volt barátnőd, csak az, hogy te mit gondolsz róla.

(Nem mellesleg: a férjem ugyanezt gondolta a volt barátnőjéről, hogy csak a pénzre hajtott... pedig csak elfelejtette szeretni... és amikor a nő ezt mástól kapta meg, akkor lépett... Én úgy hagyom el, hogy nincs 3. képben, és nagyon össze kell húznom a nadrászíjat. De elhagyom, mert pont olyan mint te: nem látja a fától az erdőt!)

2012. ápr. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/55 A kérdező kommentje:

ma 14:43


Én miért vagyok égő?Én soha nem ártottam neki és soha nem keféltem félre,nekem semmi bajom nem lenne ezzel ha tisztességes módon szakított volna velem,én soha nem csaltam meg,soha nem bánottam,nem bámútam más nőket,szerettem őt,gondok voltak,de hát ho nincs?Nem oyan gondok voltak ami elől menekvés lett volna a megoldás

2012. ápr. 19. 14:47
 36/55 A kérdező kommentje:

Én úgy hagyom el, hogy nincs 3. képben


Na ez a nem mindegy látod!!Ha megmondja nekem figyelj,vannak hibáid amik nem tetszenek és nem illünk össze,akkor ezt efogadom,vagy megpróbáom mególdani!

De úgy könnyű kimenekűlni egy kapcso1atbó1 hogy a másikat meg1ázva kidobjuk és sms-be szakíttunk,vannak hibáim a11á írom,de nem o1yanok amiért ezt érdeme1tem vo1na,neki is vo1tak hibái,csak ő nem ismerte be!!

2012. ápr. 19. 14:50
 37/55 anonim ***** válasza:

Ok, akkor kérdés: tudsz változtatni a helyzeten? Nem hinném. Segítesz azzal bárkinek, ha "bosszút állsz"? Szerintem nem.

Ergo: sajnálhatod magad, elmondhatod még ezerszer, hogy milyen szemét, meg milyen ribanc, meg milyen mocskosul hagyott el, meg gerinctelen, meg bármit, de ezzel csak magad hergeled, és teljesen meggyőzöd magad, hogy te vagy a tökéletes férfi, akit csak imádni lehet, és minden nő, aki nem így gondolja, szemét.


Ha így teszel, akkor ugyanígy fogsz járni a következővel és az azután következővel is, ezt borítékolom.

A másik, amit tehetsz, hogy szépen végiggondolod, hogy miben hibázhattál - esetleg megkéred a volt barátnődet, hogy higgadtan beszéljétek át, mondja el ő is, hogy miben tudnál változni, javítani - és amikor majd egy idő után túljutsz a szakítás okozta válságon (mindannyiunkat hagytak már el, ennél akár durvábban is, elhiheted, de túléltük!), akkor a következő kapcsolatodban már igyekszel te is jobban csinálni, jobban odafigyelni a partneredre. A döntés a te kezedben van!

2012. ápr. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/55 anonim ***** válasza:

Nem égő, hanem ego (egoista)

Idézetek tőled:

-voltak gondok tény és való,de nem olyan ami miatt így faképnél kellett volna hagynia

-nem ezt érdeme1tem

-nem tettem ve1e semmi o1yat

-a férfi semmit nem akar tő1e csak jó1 megdugni


Csak az számít, hogy te mit érzel? Az esetleg nem fordult meg a fejedben, hogy esetleg ő nem érezte jól magát ebben a kapcsolatban? Biztos vagy benne, hogy mindent megtettél, hogy boldog legyen? Adtad neki magadat, az idődet vagy csak voltál neki? tudod sokan -és itt mindkét nemre gondolok- természetesnek veszik, hogy van a másik, de azért már nem tesznek semmit, hogy a boldogság megmaradjon. Természetesnek veszik a másik jelenlétét pedig jaj de nem szabadna... Próbálj gondolkodni néha a másik fejével is, nézz kicsit magadba, keresd a hibáidat és javíts rajtuk.


Most pedig légy kicsit elnéző, és lépj tovább. Annyi nő van még rajta kívül. Vagy ha annyira szereted szerezd vissza, légy férfi.

(13,38)

2012. ápr. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/55 A kérdező kommentje:

ma 14:53


Nézd!Én nem hiszem ezt hogy töké1etes vagyok,de azt sem akarom hogy ő azt gondo1ja hogy ő az,miért is 1enne az?ő is te1is te1i vo1t hibákka1?a nő nem 1ehet hibás vagy neki nem 1ehettek hibái?az a baj hogy fogga1mad sincs az egészrő1,de ha van türe1med e1o1vasni akkor 1eírom neked privátba és akkor másképpen fogod 1átni a he1yzetet!nem értem miért oyan efogadott az hogy megcsajuk a másikat?nem egyszerübb azt mondani hogy viszát és mindenki keressen tovább?meg sem tudtam vee beszéni a dogokat,pedig számtaanszor próbákoztam vee,nem vo1t rá haj1andó,én haj1ottam vo1na egy beszé1getésre,de ő nem,a szakítás tényét is e1fogadtam vo1na ha mind ezt tisztességessen teszi!akkor kibe van a hiba ha i1yen módon szakítt és ennyit nem 1ehet ve1e megbeszé1ni?ő pedig a következő pasiná1 a 1egkisebb gond után ugyan úgy e1fog menekű1ni,nem tudom ti nők is miért gondo1játok azt hogy á1ta1ában mindig a pasi a hü1ye

2012. ápr. 19. 15:00
 40/55 A kérdező kommentje:

ma 14:57


Nem nem az számít,de úgy könnyű ki1épni egy kapcso1atbó1 annak akit már hónapok óta más kefé1get!Meg ehet beszéni és mindenki megy a maga útjára,nem ge,ci módon átbasz,va a másikat meg1ázva!Most tegyük fe1 jön egy rendes nő az é1etembe,ha ő most i1yen nyomokat hagy bennem akkor hogyan á11jak hozzá ahhoz a nőhöz?

2012. ápr. 19. 15:03
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!