Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 2 hónapja ott hagyott a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 hónapja ott hagyott a párom, most derűlt ki hogy egy házas férfiért? Te hogy reagá1ná1 erre?

Figyelt kérdés
2 hónapja hagyott ott,minden indok nélkül,voltak gondok tény és való,de nem olyan ami miatt így faképnél kellett volna hagynia.Sms-ben szakított velem 1 év után,közös jövőtterveztünk,a férfinek gyereke és felesége is van,nm gondoltam hogy iyen gerinctelen z ex barátnőm,amikor ezt megtudtam hogy még jobban magmba fordúltam,és mind ezt kitudja mióta csinálta a hátam mögött,mind ezt úgy hogy tudta hogy szeretem és azt is tudta hogy a férfinek családja van és gyerekei.Tegnap tudtam meg ezt a hírt és teljessen magam a1att vagyok,eddig sem éreztem jó1 magam,mert szemmét módon hagyott el engem!Mit tehetnék?Te1i vagyok indú1atta1,fé1ek hogy o1yan teszek hogy magam is megbánom!
2012. ápr. 19. 13:30
1 2 3 4 5 6
 11/55 anonim ***** válasza:
91%
Hülye ri.banc,nem vesztettél vele semmit.
2012. ápr. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/55 anonim ***** válasza:
80%
Jöhet a lepontozás, de én borítanám a bilit. Nehogy már neki jó legyen, miután elárult...
2012. ápr. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/55 A kérdező kommentje:

ma 13:54


Jöhet a lepontozás,de azt is fogom tenni én is,ez van!Tú sokat küzdöttem érte ahhoz hogy iyen könnyen megússza

2012. ápr. 19. 13:58
 14/55 anonim ***** válasza:
83%

"és mi1yen ember aki egy kis gond miatt megfutamodik?Az é1et nem mindig jó,és nem vo1t neki o1yan rossz hogy így át,basszon"


Nem volt neki olyan rossz.. mondod te. Neki nyilván rossz volt, ha úgy gondolta, mégse veled akar élni.

Otthagyott, joga volt hozzá. Ennyi.

2012. ápr. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/55 anonim ***** válasza:
79%

Hagyd a fenébe, lélegezzél egy nagyot, hogy lelépett. Vissza ne fogadd, ha mégis a pasi dobná!

Pedig lehet, hogy elõ fog fordúlni, ja és a feleség sem hagy hidegen mindent.

2012. ápr. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/55 anonim ***** válasza:
83%

Sajnos rengeteg ilyen van. Nekem a volt menyasszonyom a 15 évvel idősebb főnökével kavart, mikor megismerkedtünk persze ment az "életemben 2 pasim volt, soha nem csalok meg senkit" szöveg, aztán azt is letagadta amit saját szememmel láttam.

Nekem is volt pár szar napom, de utólag örülök hogy így alakult, mert a mostani párommal 3.5 éve soha nem volt még hasonló szitu sem, tényleg megérdemli a bizalmat, érte tűzbe tenném a kezem.

Menj, igyál egyet a haverokkal, tedd össze a kezed hogy már nem égeted magad egy ilyen nővel.

2012. ápr. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/55 anonim ***** válasza:
41%

A magyar nők 80 százaléka rib@nc a maradék 10% nem az és még szép is de egyik sem szingli.A másik 10% pedig ronda , igénytelen vagy egyéb.

Nem általánosítottam a válaszban , ez az igazság.

Kérdező keress külföldi barátnőt , sokkal normálisabbak mint a magyar nők többsége.Több barátom is tanúsítja.Magyarországon sok csalódás érte őket vagy nem kellettek a nőknek, külföldön meg mindegyik megtalálta a számításait és a szerelmet és egyiknek a felesége/batárnője sem csúnya nő.Persze arra fele is vannak rib@ncok de kevesebb Magyarországban.

2012. ápr. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/55 anonim ***** válasza:
15%

2 dolog.

1. A barátnőd max. veled szemben gerinctelen, mással szemben nem. Nem az ő hibája, hogy egy másik ember házassága tönkremegy, hanem a pasi és a felesége az oka egyedül. Ahogy a TI kapcsolatotokért is TE és a barátnőd volt a felelős, nem a házas férfi. A barátnőd csak boldog akart lenni, ami normális - és le kell nyelned a békát, hogy veled nem volt az. Mert ha az lett volna, rá se nézett volna másra, se házasra, se "házatlanra", ezt biztosra veheted.


2. Az, hogy mit nem gondoltál, az egy dolog. Ha 1 év alatt képtelen voltál meglátni a valódi énjét, az egyedül a te hibád. Annak, hogy valakit szeress, feltétele, hogy ismerd. Ha nem ismered, kit szeretsz? Akit elképzeltél? Te nem tudtál túllépni azon, hogy milyen nőre vágysz, és ez úgy elvakított, hogy nem láttad meg, milyen a barátnőd valójában. Ergó: nem olyannak szeretted, amily volt, hanem amilyennek látni akartad őt. Csakhogy a két személy nem egy és ugyanaz, akit szerettél, az nem létezett, a barátnődet meg nem szeretted valójában. Szerintem ez pont elég ok részéről, hogy elhagyjon. Bár ezt tehette volna kulturáltan, az tény.

2012. ápr. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/55 anonim ***** válasza:
65%

Megértelek!!


Azon a véleményen vagyok én is,hogy pár közé bekúszni 3.nak szemét dolog....

Ès legyünk öszinték.Ha egy férfinak behízeleg egy fiatal lány nagyon észnél kell legyen hogy ne "veszítse" el a fejét.....

Szerintem a b.nödnek szabad pasi után kellett volna elözször is néznie.Ami ezután jön megérdemli...

gondok mindenhol vannak.Ha minden háznál az lenne a megoldás,hogy félredugunk akkor régen rossz lenne!!!!


Verd ki a fejedböl.Járj szórakozni érezd jól magad-Elöbb utóbb megtalálod a "másik feledet" :)

2012. ápr. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/55 anonim ***** válasza:
37%

"... Jöhet a lepontozás,de azt is fogom tenni én is,ez van!Tú sokat küzdöttem érte ahhoz hogy iyen könnyen megússza..."

* * * * * * * * * * * * * * *


És mit fogsz tenni?!...

Megölöd?... Erőszakkal magadhoz láncolod?... Busz alá lököd?... Leköpöd?... Rákényszeríted, hogy veled éljen?...


TÉRJ MÁR MAGADHOZ!...


Nevetséges és szánalmas vagy!...

Nem ő dúlja szét a családot, hanem a nős pasi csalja meg a feleségét (a te exbarátnőd önálló és független, azt csinál, amit akar)... Semmi közöd hozzá, hogy más ember hogyan éli az életét!...


Inkább ballagj el a boltba és vegyél egy normális billentyűzetet, amin működik az "L" betű!...


Foglalkozz magaddal, mert így hamarosan a rendőrségen kötsz ki, az exbarátnőd feljelent majd zaklatásért!...

2012. ápr. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!