Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 2 hónapja ott hagyott a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 hónapja ott hagyott a párom, most derűlt ki hogy egy házas férfiért? Te hogy reagá1ná1 erre?

Figyelt kérdés
2 hónapja hagyott ott,minden indok nélkül,voltak gondok tény és való,de nem olyan ami miatt így faképnél kellett volna hagynia.Sms-ben szakított velem 1 év után,közös jövőtterveztünk,a férfinek gyereke és felesége is van,nm gondoltam hogy iyen gerinctelen z ex barátnőm,amikor ezt megtudtam hogy még jobban magmba fordúltam,és mind ezt kitudja mióta csinálta a hátam mögött,mind ezt úgy hogy tudta hogy szeretem és azt is tudta hogy a férfinek családja van és gyerekei.Tegnap tudtam meg ezt a hírt és teljessen magam a1att vagyok,eddig sem éreztem jó1 magam,mert szemmét módon hagyott el engem!Mit tehetnék?Te1i vagyok indú1atta1,fé1ek hogy o1yan teszek hogy magam is megbánom!
2012. ápr. 19. 13:30
1 2 3 4 5 6
 41/55 anonim ***** válasza:
Mennyi szanalmas, hulye pasi.......magatokban keressetek a hibat!!!!A nok 80 %-a r.banc szerintetek?Hat valami oka csak van, hogy nem kelletek senkinek + megcsalnak titeket, nem gondoljatok?
2012. ápr. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/55 anonim ***** válasza:

Szívesen olvasom privátban is, de itt is válaszolok azért:

nos, amikor szembesültem a megromlott kapcsolatommal, akkor persze én is azt vettem számba, hogy a férjem ebben meg abban hibázott. Aztán nagyon sok beszélgetés (és néha veszekedések) során kiderült, hogy az ő hibái sokszor az én hibáimból következtek, és viszont.

Egy kapcsolatban a felek egymásnak tartanak tükröt, egymás hibáit, problémáit reagálják le. Szóval minden kapcsolat két félen múlik. Nem mondtam, hogy a barátnőd nem volt hibás. Dehogynem!

De az ő hibáival te nem tudsz mit kezdeni - az legyen az ő gondja - a sajátoddal viszont igen! Ezért írtam, hogy most azzal foglalkozz inkább.

Én is ezt teszem! Úgy lépek túl a kapcsolatomon, hogy tisztában vagyok millió és egy hibámmal, és vannak taktikáim a kezelésükre.

És ehhez bizony egy tönkrement kapcsolat kellett, hogy ide eljussak. Persze, mondhatnám, hogy de jó lenne egy idilli házasságban élni. Jó lenne. De nem így alakult. Akkor most siránkozzak? Nem fogok. Tanultam belőle, nagyon is sokat, és remélem, hogy a férjem is fog.

2012. ápr. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/55 anonim ***** válasza:

álljunk már meg! Azért mert egy házasság nem működik, minden gond nélkül beléphet egy harmadik??? Nem kéne előbb elválni???Majd mindjárt meg sajnálom a csajt,meg a férjet is.

Hagyd a fenébe őket! Úgy is csak te lehetsz a rossz.

2012. ápr. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/55 A kérdező kommentje:

ma 15:04


Vo1 már pár kapcso1atom,de ve1em soha nem bántak így e1,és én sem nőve1 soha!Soha egy barátnőmet nem csa1tam meg,vo1t enné1 gázosabb kapcsoatom is,de még ott is megtudtuk beszéni a dogokat rendesen!


Bocsi a he1yesírásért de a bi11entyűmet eborítottam kávéva így pár gomb nem működik

2012. ápr. 19. 15:08
 45/55 anonim ***** válasza:

"ha ő most i1yen nyomokat hagy bennem akkor hogyan á11jak hozzá ahhoz a nőhöz?"


Itt valaki már leírta előttem, hogy mindenkit hagytak már el piszkos módon. Amikor az exférjem közölte, hogy akár elköltözök akár nem jön az új barátnője akkor nekem is nagyon nehéz volt talpra állni. De a gyerekeimért megtettem. Eleinte nehéz volt, nem akartam új kapcsolatot, aztán mégis találkoztam valakivel aki szeret és akit szerethetek. Ő egy egészen más ember, soha egy pillanatig fel sem merült bennem, hogy esetleg átver. (lehet naivság) Szültem neki két kisfiút és boldogan élünk. Itt a vége fuss el véle :)

Persze most érthetően sértett és sérült vagy, ki ne lenne. Nehéz, de hidd el megemészted. Az élet megy tovább és találkozol te is a másik feleddel. Sok sikert kívánok hozzá!

2012. ápr. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/55 A kérdező kommentje:
Akkor eírom az egészrő a véeményemet,akik itt hüye pasiznak és miegymás Én úgy gondo1om ha va1ami nem működik,akkor 1eü1ünk és megbeszé1jük,hátha mego1dható a do1og,és hátha közös nevezőre jutunk,én férfi 1étemre haj1ottam vo1ba rá,én is megtehettem vo1na azt hogy fé1re ba,szok és keresek mást,de nem tettem!Vagy ha nem üünk e megbeszéni akkor szíkttunk de nem egy kibas,zott sms-be és nem úgy hogy közben már hónapok óta mássa1 dugatom magam!Ez korrekt igaz kedves hö1gyek?Én beismertem neki a hibáimat és e1ismertem hogy vo1tak hibáim,de neki is vo1t ám rengeteg,csak ő a prob1éma mego1dás he1yett átbaszta a fejemet és keresett magának egy házas férfit akinek egy 3 éves gyereke vanMi 1ett vo1na a mego1dás?A férfi szakít a fe1eségge1 mie1őtt bármi is történik,a barátnőm meg ve1em,és mindenki mehet a maga útjára!Így könnyű ám játszadozni hogy fé1ig ott vagyok fé1ig itt!Mind ez ment vo1na maguktó1 is ha a fe1eség is tudta vo1na és én is és mind ketten már az e1ső perctő1 röpű1tek vo1na?NEM nem ment vo1na,mert azt már nem merték vo1na fe1vá11a1ni
2012. ápr. 19. 15:19
 47/55 anonim ***** válasza:
De vegul csak felvallalta, nem?Egyebkent meg honnan veszed, hogy csak dugasra kell a pasinak?Es azt se ertem, hogy ha ennyire gerinctelen szted, akkor minek foglalkozol vele.
2012. ápr. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/55 anonim ***** válasza:

Ok, csinálhatta volna így is, de nem így csinálta. Ezen már nem tudsz változtatni.

Te tényleg annyit tudsz tenni, hogy összekapod magad, és előre nézel! A többi meg legyen az ő dolguk!

2012. ápr. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/55 anonim ***** válasza:
6%

#37


"Segítesz azzal bárkinek, ha "bosszút állsz"?"


Természetesen, saját magának! Múlik a harag és sokkal könnyebb továbblépni. Szerintem. Ráadásul aki ilyen féreg módon viselkedik, az meg is érdemli, hogy földbe tapossák.


Jöhet a sok "megbocsátó, elfelejtő, továbblépő" lepontozni. :D

2012. ápr. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/55 A kérdező kommentje:

ma 15:24


Nem nem vá11a1ta fe1,mert a fe1eség e1őtt még mindig játszák a kis bújotcskát,de már nem sokáig,mert teszek ró1a hogy megtudja,1ehet 1epontozni!ja engem nem tudtok

2012. ápr. 19. 17:02
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!