Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 2 hónapja ott hagyott a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 hónapja ott hagyott a párom, most derűlt ki hogy egy házas férfiért? Te hogy reagá1ná1 erre?

Figyelt kérdés
2 hónapja hagyott ott,minden indok nélkül,voltak gondok tény és való,de nem olyan ami miatt így faképnél kellett volna hagynia.Sms-ben szakított velem 1 év után,közös jövőtterveztünk,a férfinek gyereke és felesége is van,nm gondoltam hogy iyen gerinctelen z ex barátnőm,amikor ezt megtudtam hogy még jobban magmba fordúltam,és mind ezt kitudja mióta csinálta a hátam mögött,mind ezt úgy hogy tudta hogy szeretem és azt is tudta hogy a férfinek családja van és gyerekei.Tegnap tudtam meg ezt a hírt és teljessen magam a1att vagyok,eddig sem éreztem jó1 magam,mert szemmét módon hagyott el engem!Mit tehetnék?Te1i vagyok indú1atta1,fé1ek hogy o1yan teszek hogy magam is megbánom!
2012. ápr. 19. 13:30
1 2 3 4 5 6
 21/55 anonim ***** válasza:
34%

Bocsánat, 3 dolog.

3. Ha beárulod bárkinek (gondolom a feleségnek akarod), azzal magadat alázod porig.

Mindemellett, ha valaki szeret(ett)valakit, akkor nem rosszat akar neki, hanem jót, akkor is, ha ő maga beledöglik.

Ha te most azt mondod, hogy eddig szeretted (bár én nem hiszem), de most már nem szereted, saját magadat köpöd szembe a bosszúval, hogy ennyire rossz lóra tettél.

Ha meg nem szeretted, megbocsáss, de pont ugyanolyan hibás vagy, mint ő, miért voltál vele?

2012. ápr. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/55 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem (mint feleség és anya)a feleségnek joga van megtudni,hogy csalják.Elég baj hogy nem jön rá magától!!!

Sajnálom.

A csaj,meg ássa el magát.Tudja,hogy nös a férfi mégis a karjaiba van..Pffff

Még jó,hogy nem sajnálni kell szegénykét.


Szerintem ha a feleséget ismered valahogyan tudasd vele az igazságot.Joga van tudni!!!!!!

Elöbb utóbb a barátnöd koppanni fog.

2012. ápr. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/55 anonim ***** válasza:
87%
Akik azt írják hogy nem gerinctelen dolog ha egy nő bekavar egy házasságba, azoknak kívánok egy hasonló szitut. Gondolom ők 3-asban mennének a lánnyal nyaralni is.
2012. ápr. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/55 anonim ***** válasza:

Egy ismerösöm....A barátja otthagyta.Rá pár napra együtt volt az "új"csajjal.Erre az ismerösöm belemászott egy másik kapcsolatba!!Mikor ezt megtudtam nagyon kiakadtam.Erre ö elmondta tudta,hogy felesége gyereke van a pasinak.De öt is megcsalták!!!!

Hát.......

A pár elvállt.....

Szerintem gyorsan verd ki az exedet a fejedböl.Nem érdemel meg téged!!

2012. ápr. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/55 anonim ***** válasza:
79%

Nos, mint feleség (még) és anya mondom, hogy ahol harmadik fél van, ott igenis a házasfeleken múlik, és komoly gondok vannak a házassággal, vagy azért mert

1. Nem alkalmas a partner a monogám kapcsolatra, akkor pedig rosszul választottunk;

2. Kimondatlan feszültségek vannak a házasságban, amire az egyik fél máshol keresi a könnyebb megoldást.


Amikor a férjem megcsalt, eszembe nem jutott a harmadikat hibáztatni - pár mondatból kiderült, hogy ő is ugyanúgy szeretetre, törődésre vágyott, mint bármelyikünk, és valaki megadta neki - történetesen pont a férjem volt az.

Egy évembe telt rájönni, hogy mekkora feszültségben élünk, mennyi kimondatlan probléma mérgezte a kapcsolatunkat. Ez akár még jó alap is lett volna ahhoz, hogy helyrehozzuk a házasságunkat, ha már nem távolodtunk volna el egymástól nagyon. Jobb lett volna, ha bár évvel korábban jön a megcsalásos sztori, figyelmeztetésképpen, akkor még helyre lehetett volna hozni. De már túl késő volt. A problémákat feltártuk (nehéz volt), és nincs más megoldás: válunk.

A harmadiknak akár még hálás is lehetek, hogy nem kell tovább egy frusztráló, feszültségekkel teli kapcsolatban élnem, ami senkinek sem jó!

2012. ápr. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/55 A kérdező kommentje:
Nos azoknak mondanám hogy akik a barátnőmet védik,hogy ő nagyon is tisztában van azza hogy a férfi házas és azt is tudja hogy gyerek is van,a barátnőm egy 22 éves 1ány,aki sec perc aatt ecsavarja egy kiéhezett házas férfi fejét,és vajuk be ez még egy jó műköőső házasságban sem nehéz!Tsiztában ő azza hogy a férfi házas,innentő kezdvbe az ő feeősége is!
2012. ápr. 19. 14:23
 27/55 A kérdező kommentje:
Az ő felelősége is,de amikor arra kerülne a sor,akkor megfutamodna őt ismerve!És feleszmélne hogy belerondított egy kapcsolatban!Amikor a fe1eség szembesítené azza1 hogy mit is tett,vagy eset1eg vé1et1enű1 összefutnának,akkor azt hiszem hanyat hom1ok menekű1ne,ahogy őt ismerem,azért is mert gyáva,azért is menekű1t a prob1émák e1ő1 egy ná1a 15 évve1 idősebb férfi szárnyai a1á
2012. ápr. 19. 14:27
 28/55 anonim ***** válasza:

Eszembe jut rólad a férjem...

Amikor megismerkedtünk, hónapokig azt hallgattam, hogy az előző barátnője milyen ocsmányul, gyáván hagyta el őt egy másik férfiért...

Aztán évekkel később, amikor a kapcsolatunkban ugyanazok a problémák kezdtek előjönni, akkor bevallotta, hogy hát bizony, ő megérti az előző barátnőjét, mert bár nagyon szerette, elismeri, hogy soha nem mutatta ezt ki.

A gond csak az volt, hogy nem ismerte fel, hogy ugyanazt a hibát követi el éppen.

Ezért most engem is elveszített, ugyanúgy. Hiába mondtam évek óta, hogy gond van, oldjuk meg...

Most úgy tesz, mintha soha nem szóltam volna... de hát ő azt hitte, hogy... de hát ő reménykedett, hogy helyre lehet hozni.

Amikor bejelentettem, hogy válni akarok, minden szemétnek elhordott. Hazudtam, ostoba vagyok, önző vagyok, stb.

Évek óta tudja, hogy gondok vannak a házasságunkkal, azt is, hogy ugyanazokat a hibákat követte el, amiket az előző kapcsolatában. Mégis én (az elhagyó vagyok) a szemét, a hibás...


Gondolkodj el ezen, kérdező!

2012. ápr. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/55 A kérdező kommentje:

Nos itt van az előző kérdésem,ha van türemetek akkor ovassátok végigBár úgy tettem fe1 a kérdést mintha még barátnőm 1enne,de a sztoribó1 megértítek mire játszik a kicsi 1ány!Ha van türlemetek olvassátok el,sajnos ne jó a billenytyűzetem úgy hogy nem sikerült tú jó az írás



http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..

2012. ápr. 19. 14:34
 30/55 anonim ***** válasza:

Tehát a férfiak fel vannak mentve minden alól, csak mert könnyen feláll nekik?

A megcsalás DÖNTÉS. Rá lehet izgulni valakire, az nem bűn, de úgy dönteni, hogy egy fiatal fruska fontosabb, mint a feleség, az már döntés.

2012. ápr. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!