Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Annyira szégyenlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Annyira szégyenlen magam

Figyelt kérdés

A nővérem elutazott július első hetében külföldre,augusztusban jön haza.

Elég jó a kapcsolatunk,mindent megbeszélek vele és kicsit rossszul érintett,

hogy én itthon maradok.

Elkezdtem beszélgetni a barátjával chaten(2 éve vannak együtt,az egyetemen ismerkedtek meg),utána elkezdtünk találkozgatni,elhívott

moziba,fagyizni,hogy elterelje a tesóm hiányáról a figyelmemet.

Mindig is tetszett a srác(régóta ismerem),de ugye idősebb,a nővérem pasija,szóval nem számítottam semmire.De

azért tény,hogy borzasztóan helyes,de néha elég sznob és nagyképű is.

Egyre közelebb kerültünk egymáshoz és lefeküdtem vele,ráadásul nekem ő volt az első.Mondta,hogy talán jobb lenne,ha ez az egész köztünk maradna.Most viszont elhívott moziba...Nem értem,hogy miért csinálja ezt.

Szégyenlem magam,mert a nővérem nagyon szerelmes,én viszont ezt tettem a kapcsolatukkal.



2012. júl. 29. 12:51
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
61%
Mégis kinek képzeled te magad? Sürgősen nézz a tükörbe! Nem csak hogy egy jó barátod kapcsolatába rondítottál bele, de a saját testvéredébe! Hát milyen ember vagy te? Ki nem szarja le mit akar a srác? MAGADDAL kell szembenézned! Egy ilyen ember az utcán nem mehetne el mellettem, nem hogy barátomnak mondjam! A tesód helyében nem sokat beszélnék veled a jövőben! Az ellenségemnek nem kívánok olyan testvért, mint te vagy! Azt meg pont leszarom, hogy a srác hogyan használ ki ezek után! Minden percét megérdemled! Rohadt ri banc!
2012. júl. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
100%

Nem gondoltál bele a szex előtt, hogy de rossz lesz majd utána, és hogy tudsz majd a tesód szemébe nézni?

Hány éves vagy?

2012. júl. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg gáz. Nem tudom mit tegyél, de tudom mit ne. Ne találkozz a sráccal, mert mindkettőtöket kihasznál. Mondd el a nővérednek, legyen tisztában vele, milyenek is a " szerettei".
2012. júl. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 A kérdező kommentje:
Ok,hibáztam,de azért nem kell mindennek lehordani.
2012. júl. 29. 12:58
 5/40 anonim ***** válasza:
75%

te is és a pasi is mindketten rib.ancok vagytok..:D

tudhatnád,hogy egy férfi nem utasít vissza egy szexet semmikor sem, hiába mondják..lehetett volna több eszed,ha már a pasinak nem volt XD

2012. júl. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
60%
azért első, nem csak a tesó a hibás. milyen hímsoviniszta vagy te?
2012. júl. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 A kérdező kommentje:
15 éves vagyok és mikor lefeküdtem vele,akkor nem tudtam tisztán gondolkozni,csak vele akartam lenni.A testvéremnek pedig nem tudom,hogy mondhatnám el,kb. legjobb barátnők vagyunk,biztos kiakadna.
2012. júl. 29. 13:00
 8/40 anonim ***** válasza:
70%
Az elöttem szólonak teljesen igaza van!!!Undoritó k...a vagy!!!Nehogy nem találtál mást,féltékeny vagy a sját testvéredre??Nagyon szar életed lessz ilyen felfogással de nagyon megérdemled!!!
2012. júl. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
86%
Legjobb barátnővel nem tesz ilyet az ember.
2012. júl. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
A legelső hozzászolóra gondoltam!!!!!
2012. júl. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!