Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Annyira szégyenlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Annyira szégyenlen magam

Figyelt kérdés

A nővérem elutazott július első hetében külföldre,augusztusban jön haza.

Elég jó a kapcsolatunk,mindent megbeszélek vele és kicsit rossszul érintett,

hogy én itthon maradok.

Elkezdtem beszélgetni a barátjával chaten(2 éve vannak együtt,az egyetemen ismerkedtek meg),utána elkezdtünk találkozgatni,elhívott

moziba,fagyizni,hogy elterelje a tesóm hiányáról a figyelmemet.

Mindig is tetszett a srác(régóta ismerem),de ugye idősebb,a nővérem pasija,szóval nem számítottam semmire.De

azért tény,hogy borzasztóan helyes,de néha elég sznob és nagyképű is.

Egyre közelebb kerültünk egymáshoz és lefeküdtem vele,ráadásul nekem ő volt az első.Mondta,hogy talán jobb lenne,ha ez az egész köztünk maradna.Most viszont elhívott moziba...Nem értem,hogy miért csinálja ezt.

Szégyenlem magam,mert a nővérem nagyon szerelmes,én viszont ezt tettem a kapcsolatukkal.



2012. júl. 29. 12:51
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
91%

A szüzesség elvesztésére pont hogy egy gyereket nehéz behálózni, ha a gyerek nem laza erkölcsű és helyén van az esze! Egy felnőtt nő könnyebben esik ágynak egy vonzó pasival, mint egy gyerek, ez azért elég egyértelmű.......tehát a kérdező kora nem enyhítő, hanem súlyosbító körülmény. Minél fiatalabb egy ágybabújó nő, annál inkább súlyos amit elkövetett, ugyanis ha már 15 évesen ennyire nem számít neki a szex szentsége, mi lesz később? Mármint ha már most ilyen könnyedén veszi a testét, akkor mi lesz ha felnő?


Egy felnőtt nőnél már nem olyan vérciki az egyéjszakás kaland egy vonzó emberrel, egy gyereknek még állatira az. Pláne, hogy a testvére.

2012. júl. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
29%
Ezen az oldalon csak mocskolódó szentek vannak >xD
2012. júl. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
80%
Nem, nem csak azok vannak itt, de van, akinek még maradtak elvei ebben a fene nagy szabad világban, amit élünk. 28 éves létemre fogom a fejem, mert nem hogy 15 évesen nem kellene szexelni, de a tesója barátjával pláne nem! A gyomrom forog és ne fejezzem ki? De, megteszem! Talán sajnálnom kellene?
2012. júl. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
És dugás közben nem jutott egyszer sem eszedbe a nővéred, vagy hogy ezt nem kéne csinálni? Ez durva. Nem mentség, h csak 15 éves vagy. Egy 15 éves is tudja azt, h barátnő pasijával, testvér pasijával nem kezdünk. Nem flörtölgetünk. Ha ajánlatot tesz, visszautasítjuk és azonnal szólunk a nővérnek/barátnőnek, h mit művel a pasija. Mert ilyen egy jó barátnő, jó testvér.
2012. júl. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:

Ha két éve vannak együtt a pasi meg a testvéred és az egyetemen ismerkedtek meg, akkor a pasi minimum 20 éves. Ami azt jelenti, hogy megrontott egy kiskorút, ezért felelősségre is vonhatják. Meg lehetne szívatni a srácot...

Már írtam egyszer, de nem tudom hányadik voltam.

2012. júl. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:

17:35


Aki 15 éves az nem kiskorú, hanem fiatalkorú. Ez azért lényeges a mondanivalód szempontjából, mert 14 éves kor felett a kölcsönös beleegyezésen alapú szex nem büntetendő a jog szerint, tehát megrontással nem vádolható a csávó.

2012. júl. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
Unatkozol?:P
2012. júl. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
90%
A nővéred szerencsés,hogy megszabadult egy ilyen suttyótól,ez a jó oldala a történetnek.Viszont hogy a kettőtök kapcsolatával mi lesz,az más kérdés...ez van,amikor egy undorító féreg bemászik egy család életébe és tönkretesz egy jó testvéri kapcsolatot.Remélem,sikerül majd kibékülnöd a nővéreddel.
2012. júl. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
hányszor teszed fel még ugyanezt a kérdést?
2012. júl. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim válasza:
59%
ennyire nem lehet valaki egy szìvtelen ringyo ....... remélem ha elmondod a nôvérednek jol pofánver és soha nem ál veled szoba! !!!!!! remélem izlett a pasi farka!
2012. júl. 31. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!