Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Annyira szégyenlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Annyira szégyenlen magam

Figyelt kérdés

A nővérem elutazott július első hetében külföldre,augusztusban jön haza.

Elég jó a kapcsolatunk,mindent megbeszélek vele és kicsit rossszul érintett,

hogy én itthon maradok.

Elkezdtem beszélgetni a barátjával chaten(2 éve vannak együtt,az egyetemen ismerkedtek meg),utána elkezdtünk találkozgatni,elhívott

moziba,fagyizni,hogy elterelje a tesóm hiányáról a figyelmemet.

Mindig is tetszett a srác(régóta ismerem),de ugye idősebb,a nővérem pasija,szóval nem számítottam semmire.De

azért tény,hogy borzasztóan helyes,de néha elég sznob és nagyképű is.

Egyre közelebb kerültünk egymáshoz és lefeküdtem vele,ráadásul nekem ő volt az első.Mondta,hogy talán jobb lenne,ha ez az egész köztünk maradna.Most viszont elhívott moziba...Nem értem,hogy miért csinálja ezt.

Szégyenlem magam,mert a nővérem nagyon szerelmes,én viszont ezt tettem a kapcsolatukkal.



2012. júl. 29. 12:51
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:

Ha egy idegen nővel csalta volna meg a barátnőjét, a pasit szidnám, és csak őt, hisz a harmadik félnek nincsenek kötelezettségei a barátnő felé, a pasinak viszont vannak.


De itt a lány is tartozik a nővérének. És szerintem a testvéri kapcsolat többet ér, mint a szerelmi, pláne az ilyen.

2012. júl. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
Figyelj, nagyon buta vagy, hogy hagyhattad, hogy így kihasználjon a testvéred barátja és egyáltalán, hogy elmentél vele... A legjobb amit tehetsz, hogy kitálalsz a nővérednek ezzel, amint hazamegy, mert tudnia kell, hogy milyen a barátja, azt meg te sem akarhatod, hogy folytassák ezek után. Valószínű, hogy látni sem akar majd a tesód, de meg kell bűnhődnöd a tettedért. Egyébként a lelkiismeret furdalás úgyis kihozza belőled az igazságot, mert elkezd emészteni belülről és majd, sírva könyöröghetsz neki, hogy bocsásson meg, de nem fog csak majd idővel...
2012. júl. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 A kérdező kommentje:

Azért töltöttem el sok időt a barátjával,mert kicsit befordultam,miután elutazott a tesóm és ő mondta,hogy kirángat a szobámból,mert érzi,hogy valami bajom van.Először tényleg csak jól éreztük magunkat,hülyéskedtünk.

Nem vagyok k.,nem fekszem le minden pasival,aki velem szembe jön.

2012. júl. 29. 13:24
 24/40 anonim ***** válasza:
100%

Jót akartál magadnak, de ehelyett a legnagyobb büntetést választottad, amivel csak ember büntetheti magát. Itt most nem az számít, hogy a nővéred szakítani fog az emberrel, mert egy ilyen embertől jobb is megszabadulni. De hogy a nővéreddel lesz-e még valaha olyan jó a kapcsolatod, mint eddig volt, az már nem kérdés, mert biztos, hogy nem. Egy életre elszúrtad a bizalmát és az csak tetézi mindezt, ha nem tőled, hanem valaki mástól tudja meg, márpedig előbb-utóbb minden kiderül!


Most már késő bánkódni, inkább mentsd ami menthető. Azért engem az is érdekelne, hogy a szüleid mit szólnának ehhez az egészhez, mert ha az én két lányomat egyszerre szédítené egy férfi, ráadásul te még kiskorú is vagy, azt hiszem nem hagynám élve az embert...


31/N

2012. júl. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
83%
ja..csak azzal aki hátulról jön,ugye?:D
2012. júl. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
Aha, akkor egy nőnek jogában áll csak pénzes pasit keresni, mert bennük meg ott van a fészekrakó ösztön.
2012. júl. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
35% te mindig ilyeneken rugózol. Elég frusztrált lehetsz.;)
2012. júl. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
100%

Hát, egy biztos: ezen már változtatni és kisebbíteni nem lehet. Elindítottál egy lavinát, most már annyi, alatta állsz, bárki bármit tanácsol, nem kerülheted el a balhét, és az egész családot rosszallását. Tanácsot itt nem lehet adni, nem levesreceptet kérsz.


Akár elmondod a tesónak, akár mástól tudja meg, balhé lesz, nem csak a nővéred, de a családod is féregként fog tekinteni rád. 15 évesen, gyerekként aláfeküdni a testvéred barátjának, aki nyilvánvalóan egy gerinctelen skalpvadász, hát erre nincs bocsánat.


Egyébként nekem van egy sanda gyanúm: tudat alatt haragudtál a nővéredre, hogy ő elment, téged, a kishugit aki mindenben második volt, itt hagyott, ezért tetted amit tettél. Tudat alatt jól esett, hogy na most megmutatod...hát ez tipikus kamasz gondolkodás, a sértett tini, aki hatalmas baklövést követ el, amit majd egy életen át nyög. Mert ez nem annyi, mintha tönkretetted volna a ruháját. Itt és most bebizonyítottad a tesódnak, hogy nem bízhat meg benned, nem szereted igazán és képes vagy ártani neki, ha nincs jelen. Hiába szégyenled magad, ez nem egy eltört váza, hanem egy széttört élet, és te nem a pasival való kapcsolatát tetted szemétre, hanem a ti kettőtökét a nővéreddel.

Nem tehetsz semmit, bocsánatot kérhetsz mert az az alap, de változtatni nem fog a dolgon sajnos.


Ne haragudj hogy leírtam, de erre nincs gyógyír, az idő max. halványít majd egy kicsit, de amit bizonyítottál megtetted.

2012. júl. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem egy 15 éves lány még gyerek, ezért én kevésbé hibáztatom a történtekért, mint a srácot. A srác nagykorú, neki kellett volna most több eszének lenni. A kérdező sem egy szent, de egy 15 éves lányt nem nehéz behálózni... Mindenképpen meséld el a nővérednek, mert nem lenne jó, ha mástól tudná meg! Mindenki szokott hibázni, így nem lenne igazságos, ha pont a kérdezőt ítélnénk el. Biztos vagyok benne, hogy tanult az esetből. A nővéreddel remélhetőleg rendeződik a viszonyod a történtek után. Sok sikert a nagy beszélgetéshez! :)
2012. júl. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
82%
A korod miatt nem adok neked felmentést semmire. Ha annyira érettnek érzi magát egy 15 éves, hogy szexszeljen, akkor viselje annak minden következményét is. Az életben nem bocsátanám ezt meg neked, ha az én tesóm lennél. A pasi nem érdekel. Az "csak" egy kapcsolat volt. De te és a testvéred között erősebb kötelék van (volt!). SAjnálom, hogy neked csak ennyit ért. Erre nincs mentség, és tehetsz bármit, már késő. Nem fél percnyi hiba, nem egy rossz döntés, rossz döntések sorozata kellett ehhez, miközben egyáltalán nem érdekeltek a saját testvéred (és állításod szerint legjobb barátnőd) érzései. A helyedben elmondanám neki és évtizedeken át imádkoznék azért, hogy egyszer az életben még visszaköszönjön, ha bárhol szembe mész vele! A pasit nem jellemzem, nem is kell... és a testvéri viszonyotok szempontjából teljesen lényegtelen, hogy ki az és milyen ember. Ezt TE basz tad el, szó szerint! A tetteinknek következményei vannak, eljött az idő, hogy ezt megtanuld!
2012. júl. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!