Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Annyira szégyenlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Annyira szégyenlen magam

Figyelt kérdés

A nővérem elutazott július első hetében külföldre,augusztusban jön haza.

Elég jó a kapcsolatunk,mindent megbeszélek vele és kicsit rossszul érintett,

hogy én itthon maradok.

Elkezdtem beszélgetni a barátjával chaten(2 éve vannak együtt,az egyetemen ismerkedtek meg),utána elkezdtünk találkozgatni,elhívott

moziba,fagyizni,hogy elterelje a tesóm hiányáról a figyelmemet.

Mindig is tetszett a srác(régóta ismerem),de ugye idősebb,a nővérem pasija,szóval nem számítottam semmire.De

azért tény,hogy borzasztóan helyes,de néha elég sznob és nagyképű is.

Egyre közelebb kerültünk egymáshoz és lefeküdtem vele,ráadásul nekem ő volt az első.Mondta,hogy talán jobb lenne,ha ez az egész köztünk maradna.Most viszont elhívott moziba...Nem értem,hogy miért csinálja ezt.

Szégyenlem magam,mert a nővérem nagyon szerelmes,én viszont ezt tettem a kapcsolatukkal.



2012. júl. 29. 12:51
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
100%
Csak idő kérdése, hogy megtudja a tesód. Ha te mondod el neki, az kvázi jó pont. Ha elsumákolod, még jobban fáj majd neki.
2012. júl. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
86%

"azért első, nem csak a tesó a hibás. milyen hímsoviniszta vagy te?"


Ha az én tesóm pasija kikezdene velem, elküldeném a francba. Nem okoznék szándékosan fájdalmat neki, NEKEM tényleg ő a legjobb barátnőm.

2012. júl. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
85%
Én sajnállak téged is, egy ilyen embertől elveszÍteni. Ráadásul a nővéred akkorát fog csalódni, hogy a pici hugija egy ordas K. lett.Nem bÍrtál magaddal? Komolyan 15 éves vagy, a szüzesség egy nagydolog és te Így adtad oda?
2012. júl. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
100%
Ne hari, de ez baromi nagy gerinctelenség volt. Sose kezdenék ki a testvérem pasijával vagy csajával, (ha fiú lennék). Barátnőmével sem. NAGYON GÁZ VAGY!
2012. júl. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
82%

Tudod, mondhatod nekem, hogy részeg voltál, vagy mittudomén... de soha, egyetlen percre nem jutott eszedbe a nővéred, aki elvileg annyira hiányzik? Mert akkor tulajdonképpen megvan a megoldás, tedd szét a lábad minden szembejövőnek, és el is felejted, hogy ő létezik.

A nővéred helyében én az életben nem állnék veled szóba.

2012. júl. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán hogy jutott eszedbe a nővéred pasijával elmenni ide meg oda??

Remélem ezek után nem találkozol vele!! Nem értem,hogy lehetnek egyes emberek ilyenek???

2012. júl. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
90%

én a helyedben úgy felpofoztam volna a csávót és egyből szóltam volna a nővéremnek..az egész világ megtudta volna,mekkora hímringyó a kedves barát..nem mosta volna le magáról az tuti.


de érdekes,hogy a palit senki nem szidja..

2012. júl. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
88%
Mit ribancoztok.Hibázott,de nagyobbat a pasi már a koránál fogva is.Te meg jobban jársz ha a tesód tőled tudja meg.Szedd össze magad és nézz a szemébe.hapsikát meg dobd,mit gondolsz miért akarja köztetek maradjon?Nagy genyó pasi ,jobban jár a tesód is ha megszabadul tőle.
2012. júl. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
100%
Mindketten eláshatjátok magatokat jó mélyen a fold alá, te is és a pasi is, ocsmány undorító dolgot műveltetek. Ok, mindenki hibázik, de van különbség hiba és hiba közt. Megérteném, ha a tesód soha többet nem akarna veled szóba állni. A gusztustalan pasiról ne is beszéljünk.
2012. júl. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
100%
Ezt annyira bírom..megteszitek de utána meg jajgattok milyen szemetek vagytok,és jaj de szégyenlem magam.Egyáltalán mi a fenének találkozgattál te a nővéred pasijával többször is? Már akkor tudhattad hogy ez mekkora inkorrektség,mégis folytattad. Akkor kellett volna észbe kapni nem utána..Szèpen elrontottad a nővéreddel a kapcsolatodat,valószínűleg egész életedre! A pasi meg egy kis idióta suttyó szèpen kihasznált téged.
2012. júl. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!