Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak nekem bukta ez az interne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem bukta ez az internetes társkereső vagy másnak azért volt már szerencséje?

Figyelt kérdés
Kb hónapja regisztráltam egy társkereső oldalra,nem kimondottan ott ismerkedem de mondom ennek is megadom az esélyt hátha esetleg ott botlok bele valakiben.Kizárólag komoly kapcsolatot keresek vagy ismerkedési szándékkal.Ezt az elején minden hölgynek el is mondtam,hogy nem csak szexelni akarok!Na már most eddig mindig elég szépen elbeszélgettem hölgyekkel 2-3 hétig kb.Aztán egyszerűen mindegyik felszívódik mintha nem is beszéltünk volna és még egy találkozóig sem tudok eljutni.Nem tudom mi lehet az oka de eddig nekem nagy csalódások voltak és inkább töröltem magam,mert még rosszabul érzem magam.Hogy mi az ok én sem tudom,hiszen látják a fényképem tehát még az sem lehet hogy nem tetszem neki hiszen ha nekem valaki nem szimpi akkor nem írok rá vagy nem válaszolok neki.Legalább is én így gondolkodom!A belső tulajdonságokkal sem lehet gond hiszen mindig elég jól elbeszélgettem velük és érdeklődtem is írántuk.Egyszer csak mindenki eltűnik vagy nem válaszol vagy letörőlte magát.Szóval én arra jutottam hogy a legtöbb ember valójában nem is akar kapcsolatot csdak unalmában van fennt.Konkrétan 3 hölgytől kérdeztem meg hogy nem e lenne kedve egy találkozóhoz,természetesen mindegyik kitalált valamit,az egyik pl hogy ő valójában nem is akar kapcsolatot,a másik hogy valójában neki van ám már valakije.Ja mondom köszi így 3 hét után közlöd!:DA 3. hát ő még nincs felkészülve egy találkára..ezek pl a sok közül amiket most ide leírtam de rengeteg ilyen volt még.
2012. szept. 10. 12:47
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:

Te is a szomszédságból találtál párt, akit már ismertél, tudtad, hogy szimpi.


Én félek. Volt, hogy egy srác közölte, hogy jött rá pár kg képhez képest, nem sok. Átlagos alkata volta képen, 10 kilót hittem, erre odajött +30 al, félelmetes volt, nem tudtam hogy meneküljek el.


Vagy egy másik, akivel bár csak haverkodni akartam max, mert iszonyat ronda volt, találkoztam vele élőben, és még a képet is überelte, az ocsmány fogai az hagyján. Úgy éreztem, menekülnöm kell, mert ez azt hiszi, hogy randzunk, és olyan érzésem volt hogy megtámad el chupacabra.


Egy barátnőm is most, több hetes netes ismeretség után tudott meg olyat, ami kiábrándította. Én szeretek több hétig beszélgetni, nagyobb biztonságban érezem magam, nem akarok elcseszni órákat az életemből készülésre, meg találkozásra, egyet sem, ahhelyett csinálok valami hasznosat.

2012. szept. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 anonim ***** válasza:
szerintem meg pont a felesleges mélezés időpocsékolás. Ha találkozol vele, nem jön be, több mélt nem kell írnod :)
2012. szept. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 A kérdező kommentje:

ma 13:15



Igen én értem mit mondasz.De egy személyes találka pl sokat mozdíthat el jó írányba valakit ha mondjuk neten elmondja hogy milyen szokásai vannak,mert lehet megtetszik neki ahogy viszonyulsz hozzá vagy ahogy beszélsz hozzá,vagy egyszerűen megtetszik neki a szemed a hangod vagy ahogy beszélsz hozzá.És még lehetne rengeteg dolgot sorolni.Bár az nem netes ismerkedés volt,de volt egy lány annak idején aki egy baromnak tartott engem és hogy mekkora se.ggfej vagyok.Ezt én késöbb hallottam vissza.Na ezzel a lánnyal elkezdtem egyszer beszélgetni,már akkor meg volt rólam a véleménye!Csak hogy ez a lány kellemessen csalódott benne és rájött hogy ez az ember valójában nem is olyan amilyennek én látom vagy gondolom.Na és ez a lány 4 évig volt az én barátnőm!:)

2012. szept. 10. 13:23
 24/48 anonim ***** válasza:

21: miért beszélgetsz olyan pasival aki nem is tetszik? tetszett ahogy udvarolt, vagy mi?!


megértem, hogy nem akarsz ronda sráccal járni, de a korban hozzá közel álló lányok mind az über jóképű lovagot keresik. én csak szimplán helyes vagyok és szerény. ez nem jön be a lányoknak.

2012. szept. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:
Sokat lehet szívni a netes társkeresés kapcsán, de én itt találtam meg a párom, és két éve nagyon boldogok vagyunk, közös jövőt tervezünk! Áldom az eszem, hogy nem adtam fel!
2012. szept. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 A kérdező kommentje:

ma 13:15


Amit vissza írtam igen az a lezárás!!Na azaz ami nekem nagyon nem tetszik!!Mert azzal nincs baj ha megmondja hogy figyi nem tetszik a fejed az orrod vagy egyszerűen hülye vagy hozzám,ezzel nincs baj ha ezt így megmondja.De a legtöbb ember egyszerűen felszívódik és annyi nincs benne hogy megmondja az igazat!Én nekem is volt ilyen,de én közöltem vele hogy ő nekem túl messze van és már egyszer volt távkapcsolatom és még egyszer nem szsretnék szenvedni!Tehát én elvárnám hogy ha már valakivel 3 hétig beszélek akkor legalább megmondom neki az igazat!

2012. szept. 10. 13:25
 27/48 anonim ***** válasza:

Egyik válaszoló válaszáról eszembe jutott egy kérdés.


Szóval én is levelezek egy számomra nem vonzó sráccal. Persze ő is azt mondta, hogy csak barátkozzunk, semmi többet nem akar. De folyton azt kérdezgeti, hogy mi a véleményem róla, meg hogy randiznék e vele, ha elhívna, meg milyen pasik jönnek be. Folyton küldözgeti a képeit, irkál az üzenőfalamra mindenféle hülyeséget.

Mindig leállítom, hogy nem akarok vele randizni, és szerintem a beszélgetést is hagyjuk abba, mert ennek így nincs értelme, de aztán jön az erősködés, hogy ő nem akar semmit, csak barátkozni. De ha két napig nem írok neki, akkor 4x-5x megbök a facebookon, vagy rám ír, hogy "mikor írsz már?"


Mivel nem vagyok bunkó, ezért nem akarom nyilvánosan elküldeni a fenébe, de egy ilyennel mit lehet tenni? Megbántani sem akarom, de le akarom rázni nagyon gyorsan.

2012. szept. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:
nekem is volt ilyen, soha nem találkoztunk, csak írogattunk egymásnak. Aztán lett mindenkinek párja, megmaradt az írogatós viszony, aztán egyszercsak abbamaradt, sok év után. Mint egy levelezőpartner.
2012. szept. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim ***** válasza:
nem tudtam hogy vannak ilyen akaratos férfiak. ha egy nő nem ír vissza nekem és soha sem szoktam keresni. nem fogok senkit se zaklatni.
2012. szept. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:
100%
A nővérem 5 éve ismerte meg a párját társkeresőn,már férj és feleség, két gyerekük van és boldogok. Szerintem ne add fel.
2012. szept. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!