Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak nekem bukta ez az interne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem bukta ez az internetes társkereső vagy másnak azért volt már szerencséje?

Figyelt kérdés
Kb hónapja regisztráltam egy társkereső oldalra,nem kimondottan ott ismerkedem de mondom ennek is megadom az esélyt hátha esetleg ott botlok bele valakiben.Kizárólag komoly kapcsolatot keresek vagy ismerkedési szándékkal.Ezt az elején minden hölgynek el is mondtam,hogy nem csak szexelni akarok!Na már most eddig mindig elég szépen elbeszélgettem hölgyekkel 2-3 hétig kb.Aztán egyszerűen mindegyik felszívódik mintha nem is beszéltünk volna és még egy találkozóig sem tudok eljutni.Nem tudom mi lehet az oka de eddig nekem nagy csalódások voltak és inkább töröltem magam,mert még rosszabul érzem magam.Hogy mi az ok én sem tudom,hiszen látják a fényképem tehát még az sem lehet hogy nem tetszem neki hiszen ha nekem valaki nem szimpi akkor nem írok rá vagy nem válaszolok neki.Legalább is én így gondolkodom!A belső tulajdonságokkal sem lehet gond hiszen mindig elég jól elbeszélgettem velük és érdeklődtem is írántuk.Egyszer csak mindenki eltűnik vagy nem válaszol vagy letörőlte magát.Szóval én arra jutottam hogy a legtöbb ember valójában nem is akar kapcsolatot csdak unalmában van fennt.Konkrétan 3 hölgytől kérdeztem meg hogy nem e lenne kedve egy találkozóhoz,természetesen mindegyik kitalált valamit,az egyik pl hogy ő valójában nem is akar kapcsolatot,a másik hogy valójában neki van ám már valakije.Ja mondom köszi így 3 hét után közlöd!:DA 3. hát ő még nincs felkészülve egy találkára..ezek pl a sok közül amiket most ide leírtam de rengeteg ilyen volt még.
2012. szept. 10. 12:47
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:

Engem elég nehezen lehet neten keresztül megfogni.

Hiába nem csak szexet akar, meg tudunk beszélgetni....ezt elmondhatom bármelyik haveromról, barátomról.

2012. szept. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 anonim ***** válasza:
12:56 vagyok. nem tudom, hogy mit jelent az,hogy magunkfajta. Én eleve különc vagyok és fix, hogy nem neten kell ismerkednem, hanem az életben. Hogy neked hol kell, azt nem tudom. Illetve nem is a nettel van a baj,hanem a társkeresőkkel. Azzal nincs gond, ha egy fórumon talőál valaki a másikra, de a társkereső ténye már rányomja a bélyegét egy kapcsolatra szerintem.
2012. szept. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 anonim ***** válasza:
Ugyan milyen bélyeget nyomna a kapcsolatra a társkereső?
2012. szept. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 A kérdező kommentje:

ma 12:59



Nem gond hogy hosszú lett!Megfogadom a tanácsaidat!Viszont nem vagyok galamb lelkű azért nekem is vannak elvárásaim és én sem játszom a jó fíút!Szóval nekem is volt olyan hogy igaz a hölgy piszok jól nézett ki de elküldtem a francban!Ő neki konkrétan az volt a baja hogy tetovált vagyok és egész addig normális volt velem,mind addig amíg ki nem derűlt hogy van tetoválásom.Aztán onnantól kezdve mintha másképpen kezelt volna.Bár igaz mit is várjak hiszen az adat lapomba is bevolt írva hogy tetoválással jelentkezem.Szóval nagyon figyelmes lehetett mielött rámírt mert az elég rendesen elkerülte a figyelmét.Persze lehet hogy így akart volna tőlem valamit,de már éreztem hogy másképpen áll hozzám.Így elküldtem a az anyukájába....és még számtalan sztorim lenne.

2012. szept. 10. 13:09
 15/48 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem pozitív emlékeim vannak. Anno a kilencvenes évek végén voltam regisztrálva, három esélyes fiúval ismerkedtem meg, az egyikkel lett kapcsolatom, egy másikkal pedig sokáig leveleztem, a harmadik eltűnt. Egy évig tartott a szerelem, és nem azért ment tönkre, mert ott ismerkedtünk, ahol, hanem mert kifulladt a dolog. A szakítás után ismét regisztráltam (2000-ben), és egy hét múlva már randiztam egy sráccal, aki néhány utcányira lakott tőlünk, látásból ismertük egymást, de fogalmunk se volt róla, hogy a másik is társat keres. Öt évig voltunk együtt, egy harmadik vetett véget a dolognak. Ma boldog házasságban élek, és bár a férjemet nem az interneten ismertem meg, szép emlékeim vannak azokból az időkből. Bár lehet, hogy 12-13 év alatt felhígult az egész?
2012. szept. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 A kérdező kommentje:
*jelentkezem-rendelkezem
2012. szept. 10. 13:10
 17/48 A kérdező kommentje:

ma 13:09



Szerintem még akkoriban valóban a társkeresésről szólt a dolog.De nagyon sokan csak azért regisztrálnak be hogy minnél több férfi írjon nekik és fényezze őket.Vagy csak egyszerűen beregisztrál és valójában maga sem tudja hogy akar e társat vagy párt magának.Szerintem kb 50 regisztráltbóll kb 10 akar komoly kapcsolatot!!Nekem ez a tapasztalatom!Szerintem akkoriban kicsit más volt a helyzet!

2012. szept. 10. 13:13
 18/48 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a legtöbb ember csak az önbizalmát növelni jár ilyen oldalakra.


Én még az esélyt sem adom meg neki. :D Itt is elég sokan akarnak velem ismerkedni, volt egy pár fiú, akikkel levelezgettem is, de ők is felszívódtak egy idő után.

Szóval én tényleg annak tudom be, hogy csak szórakozni járnak fel az ilyen jellegű oldalakra.

2012. szept. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 anonim ***** válasza:
100%
rosszul fogod fel a dolgokat. A net lehetőséget ad, hogy sok emberrel találkozzál, akivel amúgy nem akadnál össze, mert más körökben mozogtok. Találj ki valami szűrőt, hogy milyen nőkkel nem akarsz találkozni vagy kikkel akarsz, és ne húzd sokáig a mélezést, szerintem pár levél után lehet tudni, érdemes-e élőben találkozni. Persze ha nem tudod, mit akarsz, úgy nehéz bármilyen módon ismerkedni. Nekem pozitív csalódás volt a net, rengetegen írtak, pedig csak két hétig voltam fent. Aki valami miatt nem jön be, azt hanyagolt, menjél rá az egyenességre és a közös igények legyenek összhangban.
2012. szept. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim ***** válasza:
100%

Amíg nem találkoztok,addig próbáld nem beleélni magad bármibe is!

Ez az internet egy annyira személytelen valami, hogy bárki bármit megtesz, és ez nemtől független, hisz férfiak is csinálják...


A következő gondolatom meg: Lehet, hogy képről és az első infók alapján tetszel valakinek, és visszaír. Az is lehet, hogy nem tudja eldönteni, hogy tetszel-e, és azért ír, hogy többet tudjon rólad. 1-2 fotó alapján a tetszést se lehet biztosan megállapítani, hisz tudjuk, a képek is annyira csalókák lehetnek.

De most tételezzük fel, hogy tényleg tetszel kép alapján. Aztán levelezünk 1-2 hétig. És eközben csomó olyan infó jön, ami már nagyon nem szimpi, amiből nagyon az tűnik ki, hogy teljesen más típus vagy, mint a másik fél, aki már egyre inkább látja, hogy felesleges találkoznotok is.

Aki visszaír, az valamilyennek elképzel téged, ami tetszik neki. De ha rólad szögegyenest más derül ki ezután, akkor teljesen kiábrándul. Vagy akár a levelezési stílusod nem jön be neki, mert mondjuk ő máshoz szokott, másmilyen. Ha nem akarja, nem kell erőltetni, ezzel nem lenne gond.


A gond csak az, hogy nagyon bunkó módon tudják a legtöbben lezárni ezt. Vagyis hogy egyáltalán nem zárják le, mert nincs hozzá merszük. Egész egyszerűen nem írnak többé. Ez gyávaság. A még rosszabb, ha még levelezgetnek, hitegetnek, majd ilyen -olyan álindokkal távoznak.

Nem biztos, hogy "nincs felkészülve a 3. eseted a találkára. Lehet, hogy csak kényelmesebb ezt hazudni, mint leírni, hogy bocs, de ahogy egyre többet tudok meg rólad, úgy érzem, nem te vagy az igazi (mert mondjuk nem tudom elviselni, hogy van két gyereked a volt feleségednél, vagy hogy kamionsofőrként dolgozol, vagy hogy macskát tartasz, vagy hogy túl bulizós vagy én meg otthonülős, folytathatnám...).

Szóval itt a félrebeszélés a baj! Kitartást, nem mindenki ilyen!

2012. szept. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!