Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak nekem bukta ez az interne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem bukta ez az internetes társkereső vagy másnak azért volt már szerencséje?

Figyelt kérdés
Kb hónapja regisztráltam egy társkereső oldalra,nem kimondottan ott ismerkedem de mondom ennek is megadom az esélyt hátha esetleg ott botlok bele valakiben.Kizárólag komoly kapcsolatot keresek vagy ismerkedési szándékkal.Ezt az elején minden hölgynek el is mondtam,hogy nem csak szexelni akarok!Na már most eddig mindig elég szépen elbeszélgettem hölgyekkel 2-3 hétig kb.Aztán egyszerűen mindegyik felszívódik mintha nem is beszéltünk volna és még egy találkozóig sem tudok eljutni.Nem tudom mi lehet az oka de eddig nekem nagy csalódások voltak és inkább töröltem magam,mert még rosszabul érzem magam.Hogy mi az ok én sem tudom,hiszen látják a fényképem tehát még az sem lehet hogy nem tetszem neki hiszen ha nekem valaki nem szimpi akkor nem írok rá vagy nem válaszolok neki.Legalább is én így gondolkodom!A belső tulajdonságokkal sem lehet gond hiszen mindig elég jól elbeszélgettem velük és érdeklődtem is írántuk.Egyszer csak mindenki eltűnik vagy nem válaszol vagy letörőlte magát.Szóval én arra jutottam hogy a legtöbb ember valójában nem is akar kapcsolatot csdak unalmában van fennt.Konkrétan 3 hölgytől kérdeztem meg hogy nem e lenne kedve egy találkozóhoz,természetesen mindegyik kitalált valamit,az egyik pl hogy ő valójában nem is akar kapcsolatot,a másik hogy valójában neki van ám már valakije.Ja mondom köszi így 3 hét után közlöd!:DA 3. hát ő még nincs felkészülve egy találkára..ezek pl a sok közül amiket most ide leírtam de rengeteg ilyen volt még.
2012. szept. 10. 12:47
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
44%

Hát én 15 éve netezek, számtalan nővel alakult ki már valamilyen kommunikáció (fórum, chat, levelezés stb.), és a java részüket egy idő után faképnél hagytam. Az ok minden esetben ugyanaz volt: meguntam őket, nem bizonyultak olyan érdekesnek, mint eredetileg gondoltam.


Volt amúgy pár régen, akinek meg is írtam, hogy "bocs, nem olyan jól alakul ez a levelezés, mint vártam, inkább ne folytassuk", de ezeknél minden esetben vérig sértődés, sértegetés és hiszti lett a dologból, úgyhogy leszoktam arról, hogy ilyet megírjak bárkinek. Értsen abból, hogy eltűnök, engem is így szoktak lerázni, a neten ez a norma. Egyébként szerintem kíméletesebb is, mint a szemébe mondani az embernek a kritikát, máig emlékszem pl. egy csajra, aki valami olyan levelet írt nekem, miután ráírtam társkeresőn, hogy "szia, köszönöm szépen a leveledet, de én egyáltalán nem szeretnék veled megismerkedni, mert nem tetszel. Amúgy pillanatnyilag nem keresek senkit, de veled akkor sem szeretnék, ha keresnék. Köszi a megértésedet." Na, ezt olyan bántó volt így olvasni, hogy évek múltán máig emlékszem rá, azokat meg, akik egyszerűen nem válaszoltak vagy néhány levélváltás után tűntek el, szinte mindet elfelejtettem már.


Egyébként jó, ha tudod, hogy a felnőtt nők közül szinte mindenkinek van valakije, ha más nem, valami csávó (ismerős, jó barát, ex stb.), aki rendszeresen reszelgeti. A csaj meg emellett keres valami jobbat, állandóbbat, mélyebbet stb. Olyan nőt, pláne a jobb külsejűek közül, aki teljesen egyedül van, szinte nem is találni.

2012. szept. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:
59%

ezt már én is tapasztaltam doktorrossz...


elég kiábrándító jelenség.

2012. szept. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:
100%

Hú "doktorrossz" nagyon szélsőségesen látod a helyzetet. Nem látod az erdőtől a fát, vagy hogy fogalmazzak! :)


Nem hinném,hogy az az utolsó bekezdésed igaz. Ha meg igen, akkor annak csak örülök! Úgy is mondhatnám verrihepi lettem tőle! Már alig várom, hogy regisztráljak valami társkeresőre! Én leszek a főnyeremény! Hiszen felnőtt vagyok és nőnemű, nincs senkim, ráadásul nem is reszelget senki, csak én reszelgetem az almát így nyáron elég rendszeresen. Emellett a nemlétező mellett még nem is keresek másmilyet se. A külsőm? Szépségkirálynő nem vagyok, de végülis eléggé kivagyok egyezve magammal, főleg annak örülök, hogy nem vagyok egy dagi típus. Persze ha jobb külsejűnek csak a szőke bögyösök számítanak, akkor önként jelentkezem a randaság királynőjének. De azért így is akadnak ipsék, akiknek tetszem. Ráadásul nem hülyítem őket, ha ők viszont nem tetszenek, pedig nem is vagyok válogatós, csak tudom mit keresek (illetve keresnék). Teljesen egyedül vagyok, és szinte képtelenség megtalálni engem.

És ilyen hozzászólásokat olvasva már tényleg alig várom, hogy megtalálhatóvá tegyem magam! Csak addigra nehogy felhagyjon minden értelmes felnőtt férfi az internetes társkereséssel! Sietnem kell. :)

2012. szept. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 A kérdező kommentje:

ma 16:16


Nem reszelget senki?:)Mennyi idős vagy és mik az elképzeléseid?:)Nem a reszelgetés miatt kérdezem!Ja és nm utolsó sorban hova valósi vagy?Ha gondolod írd meg privátban...

2012. szept. 10. 16:43
 45/48 anonim ***** válasza:

43-as, akkor te ezek szerint ritka kincs vagy.:) Hidd el, sokkal több nővel próbáltam már életemben ismerkedni, mint te, és egy kezemen meg tudom számolni azokat, akikről nem derült ki előbb-utóbb, hogy van szexpartnerük, akivel hetente kétszer-háromszor összejönnek egy félórára, aztán megy mindenki a dolgára. Gyakorlatilag kizárólag a csúnya vagy a hm, mondjuk úgy, extrém zárkózott csajok között találni ellenpéldát, már téged leszámítva, természetesen.:)


Persze felnőtt nőkről beszélek, mondjuk 27-28 éves kor fölött.

2012. szept. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:

Különböztessük meg azt, amit a nő mond, és ami valóban történik.


A kérdező egy galamblelkű csávó, aki a romantikus filmekben meg is találná a partnerét.


Csakhogy a való világban nem ezeknek van partnerük, hanem akiknek pénze van és/vagy szép arca és/vagy szép teste és/vagy más kiemelkedő sikere. Ide húz az ösztönük!


Tehát: különböztessük meg azt, hogy a nő ösztöne mi felé hajtja, és azt, hogy mit mond? Próbálj a fenti bekezdésből egy tulajdonságot összeszedni, és meglátod, hip-hop lesz nőd, sokkal nagyobb igény lesz rád.


Egyébként, ha egy nő csinos, nem kell az egóját társkeresőn legyeznie. Megkapja az udvarlást mindenhonnan és mindig, és folyton leszólítják.


Egyébként igaz, a legtöbb nőt tényleg reszelgeti valaki, és mivel ez a valaki férfi, ezért nagyon sok férfinek is van kit reszelnie. :)

2012. szept. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:

Igen, tényleg amúgy. Az értékek meg igen, sajnos/nem sajnos ez így van, normál esetbe neked is van valami értéked. Hátraáltató tényező lehet persze, ha különböző okoknál fogva magadra maradsz a hozzátartozóid nélkül, szétég a bőröd amitől "kevésbé" leszel előnyös kinézetű, vagy szétutálnak (főleg kiskorodban) a többiek.


Lehet romantikázni, meg jó is, CSAK ha nem társul mellé valami akkor úgy önmagában ez kevés :S. Ha már van valami akkor megengedheted magadnak. Igazából tényleg lesz nőd ha ezek valamelyike beválik, ezt én is tapasztaltam akármilyen aszság.. ha ez megvan akkor romantikáz.


Meg logikusan is, ó egy pénzes pasi meg jó képű biztos egy beképzelt,, óóóó még romantikus is AAAa

2012. szept. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:
Nem csak neked bukta. Én évekig próbáltam, egy "értelmes" lánnyal össze is hoztam egy talit. Beszélgettünk, szó szerint lekapott, szóval még csak nem is én őt, azután meg nem reagált a hívásaimra, semmire sem. Szóval kiderült, hogy ő sem igazán értelmes. Talán jobb élőben ismerkedni, ott legalább nincsenek ilyen kibúvók, hogy nem válaszolnak, mégha nemleges is a válasz...
2012. nov. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!