Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak nekem bukta ez az interne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem bukta ez az internetes társkereső vagy másnak azért volt már szerencséje?

Figyelt kérdés
Kb hónapja regisztráltam egy társkereső oldalra,nem kimondottan ott ismerkedem de mondom ennek is megadom az esélyt hátha esetleg ott botlok bele valakiben.Kizárólag komoly kapcsolatot keresek vagy ismerkedési szándékkal.Ezt az elején minden hölgynek el is mondtam,hogy nem csak szexelni akarok!Na már most eddig mindig elég szépen elbeszélgettem hölgyekkel 2-3 hétig kb.Aztán egyszerűen mindegyik felszívódik mintha nem is beszéltünk volna és még egy találkozóig sem tudok eljutni.Nem tudom mi lehet az oka de eddig nekem nagy csalódások voltak és inkább töröltem magam,mert még rosszabul érzem magam.Hogy mi az ok én sem tudom,hiszen látják a fényképem tehát még az sem lehet hogy nem tetszem neki hiszen ha nekem valaki nem szimpi akkor nem írok rá vagy nem válaszolok neki.Legalább is én így gondolkodom!A belső tulajdonságokkal sem lehet gond hiszen mindig elég jól elbeszélgettem velük és érdeklődtem is írántuk.Egyszer csak mindenki eltűnik vagy nem válaszol vagy letörőlte magát.Szóval én arra jutottam hogy a legtöbb ember valójában nem is akar kapcsolatot csdak unalmában van fennt.Konkrétan 3 hölgytől kérdeztem meg hogy nem e lenne kedve egy találkozóhoz,természetesen mindegyik kitalált valamit,az egyik pl hogy ő valójában nem is akar kapcsolatot,a másik hogy valójában neki van ám már valakije.Ja mondom köszi így 3 hét után közlöd!:DA 3. hát ő még nincs felkészülve egy találkára..ezek pl a sok közül amiket most ide leírtam de rengeteg ilyen volt még.
2012. szept. 10. 12:47
1 2 3 4 5
 31/48 A kérdező kommentje:

ma 13:35


Hát talán jobb lenne ha nem írnál neki vissza.Szerintem az a legjobb megoldés ilyen esetben,had bökködjön meg írogasson majd megunja a dolgot.

2012. szept. 10. 13:51
 32/48 anonim ***** válasza:

Na látjátok, akadnak ilyen egyének is. Hiába nem akarok én tőle semmit, ha folyton zaklat. Aztán kinézem belőle, hogy ha ne írok majd vissza, engem fog mindenféle lotyónak elmondani, mert "hülyítettem".


Bocsánat az OFF-ért.

2012. szept. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim ***** válasza:
nincs semmi baj. csak tudod, nem jó érzés, ha egy két ilyen elmebeteg megszállott miatt úgy ítélnek meg engem is.
2012. szept. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim ***** válasza:
Jaj, én nem ítélek el senkit, csak eszembe jutott az eset. Mivel valaki utána kérdezte ettől a válaszolótól, hogy akkor miért levelezik vele, ha nem is tetszik neki? És gondoltam felhozom az én kis sztorimat.
2012. szept. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 anonim ***** válasza:
100%

A bökdösöttnek egy tanács:


Azt hiszem a tapasztalások során ez a fejlődési út:

1/ Eljutottunk odáig (némelyikőnknek nem kell eljutni, mert alapvetőnek érzi), tehát odáig, hogy nyíltan meg merjük mondani a másiknak, hogy ebből nem lehet szerelem részünkről. Persze egy baráti viszony lehet, levelezés lehet.

2/ Azt érezzük, hogy nincs időnk erre a barátkozásra, mert a másik túl aktívan igényli (bökdös, zaklat ugye). Vagy: összejövünk mással, és ezért nincs időnk rá, vagy furán veszi ki magát a dolog, hogy a szerelmünk mellett egy korábbi lehetséges jelölttel kapcsolódunk még. Ez a párunkat is zavarhatja.

Tehát ekkor közbelépünk, és elnézések közepette, szakítunk a baráttal, azaz megmondjuk, hogy nincs levelezés tovább, mert...

3/ Ha még keressük társunkat, akkor a további ismerkedések során ha nem jön össze a szerelem, akkor eleve megmondjuk, hogy ez esetben ne levelezzünk többet, mert NEM BARÁTOT KERESÜNK, hanem szerelmet. És ha a szerelem összejön, a társkeresős barátok féltékenységet kelthetnek szerelmünkben. Ennyi.


SZóval üzenem annak, akit a facebookon is zaklat a srác, hogy álljon elé, és mondja meg őszintén, de nem haraggal, hogy nincs ideje rá, mást tüntessen ki a barátkozásával, meg hogy van már párod, vagy ilyesmi...

2012. szept. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 24!


21 vagyok.

Nem, képzeld NEM tetszett, ahogy udvarolt. Csak nem akartam bunkó lenni.

De képzeld, mára sokat tanultam ezekből, tudom, hogy a pasik mindent félreértenek, és mindenben reményt látnak, így elég távolságtartó lettem, és elején tisztázom, hogy haverkodni akarok csak, vagy az első ilyennél leállítom, ha nem szimpi. Amúgy nem tudom, mi volt benne szimpi, a rondában, annyira, hogy egyáltalán cseteljek vele, teljesen más ember voltam akkor, 8 éve, ezt gondolom megérted...

2012. szept. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:

érthető. velem is sok lány megszakítja az ismerkedést, csak én nem írok többet nekik.


24 voltam.

2012. szept. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 Diavolino44 ***** válasza:

Sajnos detto ez a velemenyem!

A nok onbizalomnoveles celjabol regisztralnak ide, legalabbis ez volt a tapasztalatom 18-26 evesek kozott. Aki meg komolyabbat keres az meg kulsore nem jon be. Tobb mint fel ev s kb 200 no utan 1 baratot sikerult szerezni.

S nem hiszem, hogy annyira nagyok az elvarasaim:

Nem dohanyzo, csendes otthonulo tipus aki arcra szep (nem modellre gondolok) testalkatra kb. aranyos.

Mert ha bulizos csajt keresnek akkor persze,h buliba ismerkedek.


Nem ertem mit sirnak a lanyok. Egyik este kivancsi voltam,h a lanyoknak is ilyen nehez-e. Regisztraltam egy teljesen atlagos lany kepevel. 2 ora mulva 70 levele volt, en osszesen nem kaptam 70 levelet a 6 honap alatt.

2012. szept. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim ***** válasza:

Kedves 35-ös: köszönöm a tanácsaidat! Szerintem megfogadom, mert őszintén szólva se kedvem, se időm nincs erre. Minek is levelezzek valakivel, ha egyszer annak semmi célja nincs? Majd finoman csökkentem ezeket a dolgokat, aztán hátha észbe kap ez a gyerek.


36-os: nagyon átérzem a helyzeted! :D Én sem vagyok egy fenébe elküldős emberke, épp ezért mindenkivel kedves vagyok, és ezt az ilyen fanatikus jedilovagok félreértik. A kedvesség nem egyenlő az érdeklődéssel. Még csak nem is kérdezek vissza semmit sem, és mégis írogat. Kikészít.

Egyébként nem is tudom, hogy hogy vitt rá a lélek, hogy találkozz vele. Szerintem itt nagy hibát követtél el, na de hibáiból tanul az ember. :)

2012. szept. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 A kérdező kommentje:
Az az igaszság hogy sok lány hiába is tagadja ők egó fényazésre használják és ez tökéletes nekik hogy neten keresztül akár 20 vagy 30 férfi udvarol nekik!Ez teljesen egyértelmű hogy imponál nekik mert a való életben ezt a számot nem ilyen egyszerű elérni!Szóval ez nekik arra tökéletes hogy k@rva jó kis csajnak vagy nőnek érezzék magukat!Sajnos én már olyannak is találkoztam de azt hiszem az elején már említettem hogy a csajnak mint kiderűlt kb 3 hét után hogy van párkapcsolata.Na most ha én ezt tudom akkor nem b@szok el az életemből 3 hetet a semmire!De ez megont csak 1-2 példa volt a sok közül.Szóval sok nő nemű egyszerüen maga sem tudja hogy mit akar,vagy csak egyszerűen a férfiakat jár oda hűlyíteni és azért regisztrál be hogy egyszerre akár 20 hodolója is legyen,de lehet hogy még keveset is mondtam ha valaki jól néz ki..
2012. szept. 10. 15:22
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!