Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A cicababák miért találnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A cicababák miért találnak könnyebben párt?

Figyelt kérdés
Cicababa nálam pl VV Seherezádé, Zimány Linda, Hargitai Bea stb. Mármint külsőre az ilyen lányokra gondolok. Én az ilyen lányokat látom szépnek, meglátok az utcán ilyen csajokat és azt mondom hogy "De jól néznek ki, ha én is ilyen lennék népszerűbb lennék". De én a közelükbe sem érek külsőleg. Persze nem csak az ilyen csajoknak van párjuk, de az ilyenek mellett mindig van valaki. Ez miért van? A szépségük miatt?
2012. szept. 18. 21:42
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
60%

Hargitai Bea ismerősömnek is megvolt, igaz havi 1 millát ráköltött... :D


amúgy sztem azért mert azért a pénzért rommá lehet dugni és nem rinyál :D

2012. szept. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
21%
Biztos közeli ismerős. -.-
2012. szept. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
85%
Mekkora útszéli tapló lehet az is, akinek a nő azért kell, mert rommá lehet dugni. Barbárok.
2012. szept. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%

mert dekoratívak. valamelyik ex szépségkirálynő mondta, fogalmam sincs már, melyik, h egy közös volt a pasijaiban: mindegyiknek legyezte a hiúságát, h a csaja szépségkirálynő volt.


másrészről meg, látod hogyan beszélnek itt is róluk (ld 2. oldal 1. válaszoló - bocs, nem néztem a sorszámát). ne vedd biztosra, h ezek a lányok boldogabbak nálad. sőt.

2012. szept. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
95%
Nézd meg a cicababák párjait. Mind nagyon gazdag. Ha öreg a pasi, akkor azért kell neki a csaj, hogy mutogatni tudja, hogy neki fiatal barátnője van, aki bombázó és mindenki azt gondolja, hogy naponta még 50x is megy a szex a papának. Ha fiatal a pasijuk, azoknak meg azért kell, mert jó a testük, van két tökéletes félgömb alakú mellük, tökéletes formás seggük és egy gyémánt fülbevalóért cserébe minden perverz vágyukat kielégítik. A cicalányok általában nagyon buták és bújáshoz meg a szexhez értenek csak, de ahhoz nagyon. Persze van kivétel is, az okos cicalány azt is tudja, hogyan kell a pasik pénzét elszedni. Örülj, hogy nem vagy ilyen.
2012. szept. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
Azért az sem olyan jó,ha csak a külsődért szeretnek.Ugyanúgy nem érsz semmit a szemükben,csak akkor nem egy rusnya béka vagy,hanem egy qrva.Semmi különbség.
2012. szept. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
57%
Lehet ezeket a lányokat szapulni, de tény és való, hogy rengeteg pasi odavan értük. Egyrészt, mert jól néznek ki, másrészt celebek, ez a legtöbb pasinak bejön. WEgyébként pedig, ha almát veszel, gondolom a szépet veszed ki, nem az ütődöttet.
2012. szept. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
88%
17-es, igazad van, a szépet veszem, nem az ütődöttet! Nőben is. Tehát ott is elvárok valami minőséget. És neked hiába szép pl. Kelemen Annácska, nekem nem az, én egy igazi kis tündérrel akkor is boldogabb vagyok, ha nem kőkemény a melle, hanem normálisan puha, de legalább emberhúsból van! )))
2012. szept. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%
...mert aki például egy kacsacsőrű Voksán Virággal akar bármit is csinálni, az meg is érdemli... )) Az övé, vigye! Nem irigylem...
2012. szept. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
ezeknek a csajoknak tényleg erös a kisugàrzàsuk, tudjàk hogy szépek, és ki is hangsulyozzàk! De igazàbol aki szépnek érzi magàt, ugyanugy lehet sikeres, persze vannak hatàrok, amikor hiàba nagy az önbizalma valakinek, ha egyedül marad....A lényeg, hogy elégedett legyél magaddal! Bàr igaz, ami igaz, én nem vagyok magammal elégedett, pedig karcsu vagyok, magas és sokak szerint szép, de...nem hiszek magamban...:/ Viszont van völegényem, és nem is csunya:))
2012. szept. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!