Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A cicababák miért találnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A cicababák miért találnak könnyebben párt?

Figyelt kérdés
Cicababa nálam pl VV Seherezádé, Zimány Linda, Hargitai Bea stb. Mármint külsőre az ilyen lányokra gondolok. Én az ilyen lányokat látom szépnek, meglátok az utcán ilyen csajokat és azt mondom hogy "De jól néznek ki, ha én is ilyen lennék népszerűbb lennék". De én a közelükbe sem érek külsőleg. Persze nem csak az ilyen csajoknak van párjuk, de az ilyenek mellett mindig van valaki. Ez miért van? A szépségük miatt?
2012. szept. 18. 21:42
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
39%
A nő legyen szép, szexuálisan vállalja a női lényét (sz@rja le a sok irigy ribiző fújoló ßuzit) és persze legyen nőies! Az ilyen nők kb megfelelnek ezen alap kritériumoknak. Ezen kívül általában ők is csak olyan nők mint bármelyik másik.
2012. szept. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
(Hogy ez a 21-es milyen kis egyszerű. De ne szóljatok neki, mert még megsértődik. Hány éves lehet?) :o)) De legyen az övé az összes üresfejú műlány. Megnyerte, vigye!
2012. szept. 18. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
38%
Azért sok válaszadót megnézném milyen? Sok szép lány diplomás, én nem hiszem, hogy az ész a szépséggel taszÍtanák egymást. És azt se értem miért hordjátok le ezeket a nőket, szerintem egy Dukai Regina például igen is szép és butának se mondanám, Zimányi Linda jogra jár, ja és egy szórakozóhelyen a pasik 99%-a csorgatta rá a nyálát, ő tud válogatni, mert van miből, szerintem itt sokaknak keserű a szőlő.
2012. szept. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Az intelligencia meg az hogy valaki meg tud tanulni jó sok tananyagot, nem ugyanaz. Pláne ha valami olyasmiről beszélünk, mint jog, amihez sok ész azért nem kell, csak, hogy egy volt tanáromat idézzem, egy jó nagy segg amire leülsz és bemagolod.
2012. szept. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%

ma 21:12


Zimány Lindánál van ezerszer szebb nő. Azt meg, hogy jogra jár...A száját nem csak beszédre használja. :) Egy magából mindent megmutató nő egyáltalán nem izgalmas. Hidd el, a legtöbb férfi a természetes nőket szereti. Sok millió olyan nő van a világon, akik természetükből adódóan szépek, bájosak, csinosak. Zimánynak fel van pumpálva a csöcse, szája, és még ki tudja mije. Na, ez nem nő. De hitegetheted magad azzal, hogy ezek az igazi nők, és minden pali őket akarja...ja, megdugni. De hogy feleségnek, és barátnőnek nem kellene az is biztos.


33/F

2012. szept. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Ja, mert egy buta bányarém, na neeee.És nem hiszem, hogy csak annak kéne. Mégis, ha egy jogi diploma semmi, mit várnál tőle? Legyen agysebész, mert akkor ismernéd el? Bár gondolom ő csak röhögne ezeken.
2012. szept. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
41%
Jól van, nem fogok veled vitatkozni. Konkrétan szarok rá, hogy neked ki szép és ki nem. :D
2012. szept. 20. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Kedves #24-es Válaszoló! Miből gondolod,hogy a jogi egyetem elvégzéséhez nem kell ész? Szorgalom mellett az is fontos, hiszen akkor egy felmerült jogesetet hogy tudnál megoldani? Hogy tudnál megnyerni egy pert, hogyan írnál hatásos perbeszédet? Kell magolnunk sokat ez tény, de ha nem társul mellé logikai elemző képesség , nem tudsz megmaradni a pályán! egy joghallgató lány
2014. júl. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!