Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem kellek senkinek? :'...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kellek senkinek? :' ( 14/L

Figyelt kérdés
14 éves vagyok és még sosem volt pasim... Kérlek mielőtt elkezdenél kioktatni hogy fiatal vagyok még stb. olvasd el amit írok! Szóval, idén vagyok 9.es elsős a gimiben. Körülöttem szinte minden lánynak volt pasija. Nem, nem versenyzésből szeretnék hanem mert tényleg jó lenne egy fiút átölelni, megcsókolni... Alig volt pár fiú barátom de ők aranyosnak tartanak és sok mindenki csodálkozik amikor bejelentem hogy még sosem volt pasim... Sok mindenki a szüzessége elvesztése miatt rohangál a fiúk után de én nem azért akarok! Nem sokára betöltöm a 15-öt és mindig elgondolkodok hogy addigra már megtalál e a hercegem... Tudom hogy szánalmasnak tűnök, szerintem az is vagyok de kezdek egyre jobban kétségbe esni hogy tényleg nem kellek senkinek :( Nyitott vagyok, szeretek viccelődni ( néha már túl sokat is) és nem tartom magam se csúnyának se szépnek. Akinek életbevágóan fontos annak küldök képet :) Türelmesebbnek kéne lennem? :/ Kérlek válaszoljatok! 14/L

2012. szept. 19. 18:18
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:

Nekem meg 17 évessen nincs senkim, nem is volt.. (de biztos ez azért van mert nem vagyok ribanc.. :/) Még nqgyon fiatal vagy.. Rengeteg időd van.. És hidd el.. Ha nem ezen rágódsz, akkor meg fogjátok egymást találni..

De csak kényszerből nehogy összejöjj valaki olyannal aki sz.rt sem ér..!

2012. szept. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a válaszokat! :) a képekkel pedig egy kis türelmet kérek. és igen tényleg nem versenynek gondolom de minden nap bent ülni a suliban és nézni hogy néhány pár egymás száját nyalja eléggé gondolatmegindító... és nem aki 16 éves nem őskövület! :D vagy legalábbis én nem tartom annak :D
2012. szept. 19. 18:40
 23/33 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok hős lovagot de én úgy tudom ez nem egy társkereső oldal... Én csak mások véleményére voltam kiváncsi hogy talán velem van a baj.
2012. szept. 19. 18:49
 24/33 anonim válasza:
Nekem is küldhetsz képet!:)
2012. szept. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim válasza:
#8 te 1 elkényesztetett p*csa vagy
2012. szept. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
:DDD Majdnem a lànyom lehetnél!! Sokat kell még érned, eljödnöd egy kapcsolathoz, gyerek vagy még! gondolkozz ezen el! Tudom, média, jersey shore, satöbbi, de akkor is!!
2012. szept. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 A kérdező kommentje:
Drágám, nagyon szépen köszönöm értelmes hozzászólásod! :) Ezt szokták úgy hívni hogy előítélet... :D
2012. szept. 19. 19:05
 28/33 anonim ***** válasza:
Küldj nekem is egy képet.
2012. szept. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:
Bocsánatot kérek minden képért könyörgő embertől de nem gondoltam végig... A fantáziátokra bízom magam :D
2012. szept. 19. 19:13
 30/33 anonim ***** válasza:

Kuldhetsz kepet, en 20 eves lany vagyok, regebben en is hasonloan ereztem.

De tenyleg van meg ido a fiuzasra, en azt mondom elvezd a gyerekkort, hagyd kibontakozni a szemelyiseged es erettebb fejjel kezdj kapcsolatot.

2012. szept. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!