Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem kellek senkinek? :'...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kellek senkinek? :' ( 14/L

Figyelt kérdés
14 éves vagyok és még sosem volt pasim... Kérlek mielőtt elkezdenél kioktatni hogy fiatal vagyok még stb. olvasd el amit írok! Szóval, idén vagyok 9.es elsős a gimiben. Körülöttem szinte minden lánynak volt pasija. Nem, nem versenyzésből szeretnék hanem mert tényleg jó lenne egy fiút átölelni, megcsókolni... Alig volt pár fiú barátom de ők aranyosnak tartanak és sok mindenki csodálkozik amikor bejelentem hogy még sosem volt pasim... Sok mindenki a szüzessége elvesztése miatt rohangál a fiúk után de én nem azért akarok! Nem sokára betöltöm a 15-öt és mindig elgondolkodok hogy addigra már megtalál e a hercegem... Tudom hogy szánalmasnak tűnök, szerintem az is vagyok de kezdek egyre jobban kétségbe esni hogy tényleg nem kellek senkinek :( Nyitott vagyok, szeretek viccelődni ( néha már túl sokat is) és nem tartom magam se csúnyának se szépnek. Akinek életbevágóan fontos annak küldök képet :) Türelmesebbnek kéne lennem? :/ Kérlek válaszoljatok! 14/L

2012. szept. 19. 18:18
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
azért mert fiatal vagy!
2012. szept. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
Üzenem a 8-adik kommentelőnek hogy kicsit beképzelt és az határon kívül esik.
2012. szept. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:

Nekem is küldhetnél képet kíváncsi lettem nagyon :).

16/f

2012. szept. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:

küldj 1 képet megmondom a külsőddel van-e baj

de 14 évesen még tényleg fiatal vagy ezen nem kel agyalj

de ilyen a kamaszkor

2012. szept. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
Küldj képet magadról és akkor tudok vmi hasznos választ adni :)
2012. szept. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
4 válasz 1 perc alatt :D.
2012. szept. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
Ismerős helyzet.De ha nem keresed akkor fog rád találni az a bizonyos szerelem amit vársz.Ha keresed akkor nem olyant találsz ami jó lesz,hidd el.Képet küldesz nekem? :) Akkor még jobban tudok segíteni :)
2012. szept. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:

14 évesen nagyon korai lenne azt kijelenteni, hogy nem kellesz senkinek. Ha 40 évesen is ugyanígy áll majd a helyzet, akkor elfogadom, hogy tényleg így van, de addig még van hátra kb. 26 éved. :)

Nem vagy szánalmas, csak talán szeretetéhes. Hidd el nekem, nincsen a világon semmi gond azzal, hogy neked még nem volt pasid. Majd lesz.:) Inkább jöjjön el az a várva várt pasi mondjuk 16-17 éves korodban, és tartson sokáig boldogságban, mint jöjjön most, és összetörje a szíved. Minden viszonyítás kérdése... Kicsit legyél türelmesebb magaddal szemben! Írtad, hogy ez nem verseny, de komolyan így is gondolod?


35/n

2012. szept. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim válasza:

küldj 1 képet

14/f

2012. szept. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
Kérlek küldj egy képet! Azután megígérem, kifejtem a véleményemet :)
2012. szept. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!