Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek valaha találhatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek valaha találhatok csúnya, nem vonzó fiúként is olyan lányt, aki, így tudna szeretni engem, mint ezt a srácot a buszmegállóban?

Figyelt kérdés

Láttam a buszon ülve egyik megállónál, ahol leszállt egy srác, hogy a barátnője akkora örömmel szalaadt hozzá és ölelték át egymást, hogy szerintem sokan megirigyelnék azt. Egyszerre volt jó látni és egyben elszomorított a dolog, mert én nem vagyok vonzó, izmos, jóképű, magas gyerek az a srác meg a lányok álma hozzám képest meg főleg. Én is erre vágyom mélyen belül, hogy találjak egy lányt, aki így tud szeretni engem, mint azt a srácot és, akit én is szerethetk, de egyre jobban félek, ahogy telnek az éveim, hogy a külsőm miatt sosem tud belém szeretni egy lány sem.

A szex hiányzik, de mégis érzem, hogy ez önmagában kevés a boldogsághoz, azt a szeretet keresem, amit csak egy különleges személyiségű lány adhatna meg nekem, de a fránya külsőm mindent elcseszett, amitó tudatosult bennem 14 évesen, hogy én bizony ronda vagyok.


2012. nov. 14. 01:36
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
65%
istenem, mennyire szánalomtömeg... nem pasik vagytok ti, hanem hisztis kislányok -.- na ezért nem kelletek senkinek. csak azt látjátok meg, amit látni akartok, én csúnya fiúkat is bőven látok barátnővel, és nem is feltétlen csúnya barátnővel. ha a keserűség süt belőletek, mindenki nagyban elkerül titeket. de meg is érdemlitek azért a hisztiért, amit itt le tudtok vágni. nem is próbálok én már segíteni, csak fogom a fejem, hogy ha ezek a mai FÉRFIAK, akkor inkább bevonulok apácának.
2012. nov. 14. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
Utolsó, ha lány vagy, akkor nem csúnya, hanem átlagos fiúkat láttál barátnővel, ugyanis ti őket nevezitek csúnyának, a valóban csúnyákat pedig észre se veszitek. Utóbbiaknak nem lehet barátnőjük, legfeljebb ha gazdagok.
2012. nov. 14. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 Lifeishard ***** válasza:
83%

És akik állítólag csúnyák, miért nem próbálnak meg változtatni a külsejükön? Erre miért nem kapunk soha választ, azon kívül, hogy "nem megy", meg "nem lehet"??? Megmondom, miért. Mert az önsajnálat sokkal egyszerűbb, b@sszátok meg. A csajokat hibáztatni sokkal egyszerűbb. Nem elhinni, hogy a külső nem minden, sokkal egyszerűbb. FONTOS, de nem ez az alfa és az omega. Mikor járni tanultatok, baromi sokszor elestetek ám, mégis megtanultatok, nem??? Nem az zúgott a gyermeki agyban, hogy nem megy, hanem hogy újra, máshogy. Csak összejött, igaz? A külső is ilyen dolog. Fejleszthető. Miért nem lehet tenni magatokért? Nem "páwának" kell lenni, se gigerlinek, egyszerűen csak látszódjon, hogy adsz magadra. "Ronda az orrom/szám", "elállnak a füleim", stb., valóban "szépséghibák", de baromira szubjektívek ám, és nincs tökéletes külső. Tökéletes rinya van csak, hogy "ronda vagyok, sose lesz barátnőm". Így nem is. Nem jövök a nagyzoló dumával, hogy akármit elérhetsz, ha igazán akarod, mert azért legyünk realisták, de SZINTE akármit már jóval könnyebben. A barátnőszerzés pedig jóval a maximum szint alatt van. Lehet keseregni az "igazságtalanságon", hogy nem születtél "helyesnek" (azt sem árt észben tartani, hogy mindenkinek más az ízlése...), lehet acsarkodni a másikra, meg dacból csak azért sem változtatni. Barátnőtök ettől nem lesz. :)

A kérdésre a válasz: "csúnya" férfiként is találhatsz barátnőt, ha normálisan nekifogsz a dolognak, vonzó férfi pedig úgy lehetsz, ha mondjuk nem rinyálsz, az nem vonzó. Az általatok magasztosított "bunkók" szerintetek rinyálnak?

2012. nov. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
Lifeishard, te hogyan változtatnál az arcvonásaidon, v a magasságodon? Ha van tipped, szívesen fogadom.
2012. nov. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
Magasságon hogyan lehet változtatni? Szeretnék 5-6 centivel magasabb lenni 27 évesen. Kérem én is a tippet. Ja meg kisebb orrot is hogyan lehet csinálni, várom ide is a tippet. Ja és plasztikára nincs pénzem.
2012. nov. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
A magasságon nem lehet változtatni sajnos, aki alacsonynak született, az hátrányban van. Aki pedig mellette ronda is, annak igen kevés esélye van arra, hogy csajt szerezzen magának. Persze, vannak dolgok, amiket az embernek meg kell próbálnia megtenni a cél érdekében, és amin lehet változtatni, azon próbáljon változtatni is. De ez nem fog semmit sem érni. Akik nem rondának és alacsonynak születnek azokkal az a baj, hogy fogalmuk sincsen milyen érzés az, hogy a lányok többsége egyenesen undorodva néz rájuk. Persze nem kell rögtön feladni, lehet, hogy az illetőnek szerencséje lesz, és talál valakit, de azt érdemes lenne megérteni, hogy bizony komoly lelki terhet jelent rondának lenni.
2012. nov. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 Lifeishard ***** válasza:
"Tippek" nincsenek, tények vannak. :) Van egy nagyon jó cimborám, úgy 160 centiméter körül van, mégis van barátnője (és nem, nem bányarém, sőt, nem bombázó, de szép lány). Öcsém egyik legjobb barátja egy fejjel alacsonyabb nálam, mégsem szűz, volt már pár barátnője. A magasság leszűkíti a lehetőségeidet, de nem zárja be azokat. Persze jöhet majd a cáfolat, hogy ez csak két példa, meg azt mondok, amit akarok, de ezzel nem nekem lesz rosszabb. Az arcvonásaid előnytelenek? Miért, milyen az előnyös? Ha egy csaj a lágyabb vonásokat szereti, akkor a mai "divatmajom lányos fiúk" jönnek be neki, ha meg a határozottabb, keményebb vonásokat, akkor meg a bunkó, izmos sportolók. Érdekes, nyilván csak ez a két verzió van. Ember, a legnehezebb lesz azt elhinned, hogy a fejedben dőlnek el a dolgok. Hidd el, lehet mit kezdeni azokkal az arcvonásokkal. Nem kell plasztika, sőt, semmiféle trükk, mert az összkép számít. Nagy orr? Nekem se kicsi. :) Azt kell kihangsúlyozni, ami nem "gáz", és el kell hinned magadról, hogy igenis jó pasi vagy, mert ha Te ezt sugárzod ki magadból, a csajok is máshogy néznek rád. KONKRÉTABB tanácsot akkor tudnék adni, ha látnám azt a "csúnya" arcot.
2012. nov. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
És ha vki annyira ronda, h tényleg egyetlen lánynak se jön be, és semmi sincs rajta, ami ne lenne gáz? Mert én pl. ilyen vagyok. A 160 centis srác történetét pedig nem hiszem el, bocs.
2012. nov. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
Minden nem ronda lány és nem ronda fiú azzal jön ide, hogy legyél kedves, magabiztos, jól öltözött stb stb és akkor tuti tetszeni fogsz a csajoknak. Mert magukból indulnak ki, hogy ők alapból 175+ magasak, átlagos arcúak vagy helyesek és ezeknek az ilyen dolgok beválhatnak a csajozásban pasizásban. De nem tudják beleélni magukat a ronda és alacsony pasik helyzetébe, hogy akármit is csinál, akkor is undorodva néznek rá a csajok. A társkeresőt javasolják ilyenkor, ami szintén nem működik, mert szinte az összes lány azzal jön ott, hogy képet kér elsőre. Ha pedig nem jössz be (ronda pasi 100 ból 99 lánynál esélytelen)akkor vissza sem ír. Ez a rideg valóság. Tehát élőben és neten is esélytelenek a ronda pasik.
2012. nov. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
El kell hinni, hogy jó pasi vagyok? Hogyan lehet, ha mindenki azt mondja, hogy ronda vagyok, soha egy lány nem ír vissza, rólam szólnak a csúf szörnyes mesék, mindenki gúnyolódik rajtam, akkor hogyan lehet elhinni, hogy jó pasi vagyok? Ahhoz kellenek pozitív visszajelzések is, hogy az ember tudjon ebben a dologban hinni.
2012. nov. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!