Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek valaha találhatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek valaha találhatok csúnya, nem vonzó fiúként is olyan lányt, aki, így tudna szeretni engem, mint ezt a srácot a buszmegállóban?

Figyelt kérdés

Láttam a buszon ülve egyik megállónál, ahol leszállt egy srác, hogy a barátnője akkora örömmel szalaadt hozzá és ölelték át egymást, hogy szerintem sokan megirigyelnék azt. Egyszerre volt jó látni és egyben elszomorított a dolog, mert én nem vagyok vonzó, izmos, jóképű, magas gyerek az a srác meg a lányok álma hozzám képest meg főleg. Én is erre vágyom mélyen belül, hogy találjak egy lányt, aki így tud szeretni engem, mint azt a srácot és, akit én is szerethetk, de egyre jobban félek, ahogy telnek az éveim, hogy a külsőm miatt sosem tud belém szeretni egy lány sem.

A szex hiányzik, de mégis érzem, hogy ez önmagában kevés a boldogsághoz, azt a szeretet keresem, amit csak egy különleges személyiségű lány adhatna meg nekem, de a fránya külsőm mindent elcseszett, amitó tudatosult bennem 14 évesen, hogy én bizony ronda vagyok.


2012. nov. 14. 01:36
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
15%
Minden lány felszínes és egyforma az ízlése. Nem véletlen, hogy múltkoz egy átlagos külsejű pasi képére a 25 kommentelőből 21 azt mondta, hogy nem jön be. Rondára nem is tudom mi lett volna.
2012. nov. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
Lifeishard, egyvalamire nem válaszoltál még mindig. A magasságomon hogyan tudnék változtatni? Mert átlag alatti magassággal baromi jóképűnek kell lenni, h az embernek egyáltalán esélye legyen a nőknél.
2012. nov. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 Lifeishard ***** válasza:

Kedves Előző Válaszoló!

Kétszer is válaszoltam - két példát is hoztam, a válaszod az volt rá, hogy nem hiszed el. Nem bántani akarlak, mert azzal se én, se Te nem leszünk előrébb, de nem csinálsz mást, mint sírsz és keresed a kifogásokat. SENKI NEM MONDTA - legalábbis én nem - HOGY KÖNNYŰ LESZ A DOLGOD. Azt is objektíven leírtam, hogy ha alacsonyabb vagy, a nők jó része "kiesik". Na és? Neked nem is az összes kell, csak egy, nem igaz? Tudod, segíteni szeretnék, mert nem szar "marketingduma" az, hogy tudom, min mentél/mész keresztül. Biztos láttad facebookon azt a mókás kis ábrát, mikor a faszi egy halom egymásra hányt létráról csimpaszkodik, hogy elérje a kerítés tetejét (ahelyett, hogy akár csak egyet is felállítana, mert már eggyel játszva elérné), alatta a megkapó és találó szöveggel: van, akin nem lehet segíteni. Te ne legyél ilyen. Lehetsz, de mi előnyöd származik belőle? Látom, hogy rengeteg kérdésnél ott a kommented, és mindenhol ugyanazt írod: ronda vagy, és a nőknek a külső a minden. Megteheted, és ha ez a szent meggyőződésed, ki vagyok én, hogy megingassam a hited, hogy összetörjem a világodat? :) Se kedvem, se időm, se energiám nincs erre, ennek ellenére még egyszer leírom, amit már eddig is: Valóban fontos a külső, de sokan túlértékelik a fontosságát, Te is. Leírtam, hogy lehet rajta változtatni, de gyanítom - és javíts ki, ha tévedek -, meg se fordult a fejedben, hogy akár igaz is lehet, helyette valószínűleg inkább az, hogy "ez egy f*szság", meg "de akkor se", meg "ráadásul a magasságom". Mondtam, hogy ismerek alacsony srácokat barátnővel, Te megkérdőjelezed a szavahihetőségemet. Nem mondom, hogy bánt, de megnehezíti a nexust, mert semmi okom hazudni Neked. Miért tenném? Én elhiszem Neked, hogy vannak csajok, akiknek a külső a minden. (Miért ne tenném? Én is ezen a Földön élek, tudom nagyon jól.) Neked viszont hinned kell magadban, abban, hogy tudsz változni, de le kell vetned ezt az elkeseredett, gyűlölködő és hitetlen hozzáállást. A baj az, hogy nem fogod. Remélem, nem lesz igazam.

2012. nov. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim válasza:
Ha azt mondják csúnya vagy, b@ssz le nekik két állast, azztán meggondolják, hogy mit mondanak :D
2013. márc. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
És én? Találok végre vkit?
2013. nov. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
Ha nagyon csúnya vagy készülj fel a magányra. Mert bizony bármennyire is állítják az ellenkezőjét a külső nagyon is fontos! És ha netán mégis összejönnél egy lánnyal. Ez megtörténhet. Akkor majd a barátai és a szülei tesznek arról, hogy elhagyjon. Igen, én így jártam. Megtaláltam az igazit. Annyira boldog voltam. De a lány barátnői és az anyja megkeserítettek minden pillanatot. Addig keverték a sz..rt, addig manipulálgattak, míg el nem hagyott. Kis hazugságok. Pl. Láttak engem egy másik lánnyal(ami nem igaz). Nem adtak át üzenetet. Azt mondták nincs otthon, pedig találkozót beszéltünk meg. Aztán kiderült, az anyja nem engedte el. Kitalált neki valami takarítást, a mobilját meg elszúrta. A barátnői állandóan molesztálták hogy ettől csak jobbat talál. A végén meg elkezdtek pasikat szerezni neki. Sajnos elege lett az egészből és elhagyott. Ha igazán csúnya vagy egész életedben érezni fogod a kirekesztettséget. Nem beszélnek veled, megbámulnak, nem hívnak buliba. Pedig az összes munkatársad ott volt, még a kleptomániás is. Előtted meg eljátszák, hogy nincs semmi. Hát ez rosszul esik. Mindenkinek van szüli és névnapja, csak nekem nincs. Hiába viszek tortát italt szendvicseket. Befalják azt jól van. Azt se mondják bújj a valagamba. Más nem visz semmit és felköszöntik. Egész életemben a szeret hiánya az ami gyötör. Az, hogy bárhova megyek sehol sem fogadnak be az emberek. Még a legalja gyilkos tolvajnak is van családja. Én mi bűnt követtem el, hogy ennyire magányosnak kell lennem? Csak az az egy bűnöm van, hogy rondának születtem! Úgyhogy kösd fel a gatyád! Mert az élet kegyetlen a magunkfajával!
2014. nov. 1. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!