Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek valaha találhatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek valaha találhatok csúnya, nem vonzó fiúként is olyan lányt, aki, így tudna szeretni engem, mint ezt a srácot a buszmegállóban?

Figyelt kérdés

Láttam a buszon ülve egyik megállónál, ahol leszállt egy srác, hogy a barátnője akkora örömmel szalaadt hozzá és ölelték át egymást, hogy szerintem sokan megirigyelnék azt. Egyszerre volt jó látni és egyben elszomorított a dolog, mert én nem vagyok vonzó, izmos, jóképű, magas gyerek az a srác meg a lányok álma hozzám képest meg főleg. Én is erre vágyom mélyen belül, hogy találjak egy lányt, aki így tud szeretni engem, mint azt a srácot és, akit én is szerethetk, de egyre jobban félek, ahogy telnek az éveim, hogy a külsőm miatt sosem tud belém szeretni egy lány sem.

A szex hiányzik, de mégis érzem, hogy ez önmagában kevés a boldogsághoz, azt a szeretet keresem, amit csak egy különleges személyiségű lány adhatna meg nekem, de a fránya külsőm mindent elcseszett, amitó tudatosult bennem 14 évesen, hogy én bizony ronda vagyok.


2012. nov. 14. 01:36
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:

#6


Bármennyire is hihetetlen de ha a csaj megtud fogni a személyiségével akkor nem érdekel ha nem szép,persze vannak nekem is minimális elvárásaim.Ezzel szemben a nők maximalisták.Ha egy srác nem jó képű akkor esélyt sem adnak neki az ismerkedésre,akkor már le van szarva magasról,meg is dögölhet felőlük,na ez mi ha nem felszínesség?Ha egy srác más mint a többi és a nőkben próbálná megtalálni az értékes dolgokat akkor ő már nem kell senkinek sem


Ezért vagyunk hisztis lányok?Akkor azok a férfiak ezek szerint jobbak akik szarrá vernek titeket vagy megcsalnak?Hagyjuk már,jöttök it az idióta kifogásokkal,nem egyszerűbb bevallani hogy felszínes buta libák vagytok?

2012. nov. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:

O peldaul talalt maganak:


[link]


Szerintem abban egyeterthetunk, hogy nem egy klasszikus ferfiszepseg. Valahogy megis sikerult neki.

2012. nov. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
A személyiség emberek, A SZEMÉLYISÉG.
2012. nov. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 Lifeishard ***** válasza:

"A 160 centis srác történetét pedig nem hiszem el, bocs." Látod, pont erről beszélek.

Ha valaki mond az ilyen "ronda-vagyok-forever-alone" típusú srácoknak valamit, ami homlokegyenest ellene megy az elképzeléseiknek, kvázi "téveszméiknek", és még igaz is (a srác ugyanis létező személy), számomra érthetetlen okból, egy kisgyermek problémakezelési módjához hasonlóan, egyszerűen azt mondják, hogy ilyen nincs, letagadják, még akkor is, ha teljesen nyilvánvaló az ellenkezője. Ez az igazán érthetetlen viselkedés, és - elnézést az erős kifejezésért -, de a szánalom határait feszegeti. Olyan, mint az Amazonas előtt állva rendíthetetlenül hangoztatni, hogy itt bizony nincs víz. Miért van szükség erre? Ennyire beleszerettetek az önsajnálatba? Senki nem mondta, hogy könnyű lesz a dolgotok, és hogy a külső nem számít, de könyörgöm, ha meg sem próbáltok máshogy hozzáállni, nem fog sikerülni. Swarci egy nyeszlett kis pondróból nőtte ki magát. George Lucas SW-sagájának első (negyedik) részét tucatnyi stúdió dobta vissza, hogy soha nem lesz belőle film. Nem adták fel - itt és most ezekhez képest "apróbb" dologról van szó. Egy külsőn lehet változtatni. Nekem is sikerült, azért mondom. Nem hiszem, hogy ebből a szempontból különb lennék. A különbség, hogy én elhittem, hogy lehetek jó pasi, és tettem érte (olyan csaj nézett rám utána másképp, aki egy barátomnak azt mondta, sosem tudna rám férfiként tekinteni). Ha a padlóra küldenek, szedj fel onnan valamit. Maradhatsz ott a sebeidet nyalogatva, de azzal nem jutsz előrébb. Ciki vagy sem, én sírtam az első nagy visszautasításom után, mert annyira szerelmes voltam. Nem haragudtam a lányra - nem voltam "helyes", és, ami fontosabb, nem értettem a nőkhöz, "túl könnyen/sokat adtam". Én a másik utat választottam, és sírás helyett fejlesztettem magam. Ezután is volt részem visszautasításban (még akkor is, mikor 80 kiló voltam, és szépen ki voltam dolgozva), ami révén rájöttem, hogy a külső nem minden, és mindenkinek nem lehet bejönni, a hozzáállás legalább ennyit számít. Olyan dolgokba fogtam, amik növelték az önbizalmamat, és ez volt a kulcs.

Egyébként nem kell bocsánatot kérned, mint mondtam, a jóformán vak tagadással, a bigott hozzáállással csak magadnak ártasz. :)

2012. nov. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:

Majd elhiszem, ha a saját szememmel látok ilyet, de erre eddig nem volt példa. Messziről jött ember azt mond, amit akar, főleg egy anonim fórumon. Én is írhatnám, h van több milliárd forintom meg 3 Ferrarim, nem tudnád bebizonyítani h nem igaz, de attól még nem igaz.

Én a saját szememmel azt látom, h aki alacsony és csúnya is, az teljesen esélytelen a csajozásban. Nemcsak én, mások is, akik hasonló cipőben járnak. Továbbá ismét megkérdezném, ha annyira hajtogatod ezt a változtatás dumát, akkor mondd már meg: hogyan változtassunk az arcunkon meg a magasságunkon?

2012. nov. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:

*játszanak a lányokkal.


férfiakkal

2012. nov. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
65%

Mit kell itt sajnáltatni magatokat, akkor maradjatok a szobátokban a gép előtt és ne foglalkozzatok vele, ha egyszer nem bírjátok felfogni hogy a személyiségen is múlik az egész, meg persze a legfontosabb: AKARATERŐ kell, ami itt jó pár embernek nincs meg, csak rinyál mint egy kiskölyök, ha valaki pedig megcáfolja, akkor rögtön hazudik. Akkor tudjátok mit, ássátok el magatokat, dugjátok a fejeteket a homokba és kész, senki nem akarja a folyamatos nyavajgást hallgatni, ha meg próbál segíteni, akkor már jóhogynem le van hülyézve.


Lifeishard-nak tökéletesen igaza van, egyetértek vele. Ha meg nem akartok változtatni, akkor nem kell vinnyogni.

2012. nov. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 Lifeishard ***** válasza:

"Messziről jött ember azt mond, amit akar, főleg egy anonim fórumon." Még egyszer, utoljára, az, hogy nekem nem hiszel, Neked a probléma. Én boldog párkapcsolatban élek, mert hittem benne, hogy sikerülhet, Te nem, mert nem hiszel. Én elhiszem, hogy Te látsz negatív példát is, mert tudom, hogy van, Te viszont úgy eltévedtél a negatív példák kavarta útvesztőben, hogy nem látod meg a kijáratot, nem veszed észre, ha mást látsz (hiszed vagy sem, az agyadnak ebből a szempontból félelmetes ereje van - ha bebeszéled magadnak, hogy nincs az alacsony srácoknak nője, az agyad megszűri a látványt...).

Hogyan változtass? Én pl. kopaszodtam, próbáltam ezt-azt tenni ellene, aztán fordítottam egyet a dolgon, és azóta kopasz vagyok (hol borotva, hol csak nullás gép). Igen, vannak csajok, akik kijelentik, hogy nekik ez nem jön be, na és? Sokaknak meg igen. :) Az állam nem elég markáns szerintem, ezért körszakállat növesztettem, így férfiasabb lett az arcom. Gáz volt a szemüvegem, kerek és széles, lecseréltem egy divatosabbra, ami jól áll. Kicsit nagyobb az orrom, mint szeretném, és mintha egy icipicit görbe is lenne, ezt viszont lesz@rom, még sosem hátráltatott. Tessék, ez az én példám. Hogy Te hogyan változtathatsz, azt nem tudom addig, amíg nem látlak. Egy valamit tudsz most azonnal: dönteni. Sírás vagy változás. Mindig, minden korban más volt a külső ideál. Én nem vagyok az a "tipikus", "konvencionálisan" jó pasi, akitől állva hugyoznak a nők, vagy akire azt mondják, cuki. Sokkal jobb vagyok. :) Ami nem változik: a nőnek határozott, magabiztos férfi kell, aki tudja, mit akar, és tudja azt mondani néha a nőnek, "drágám, megyek a dolgomra, ha végeztem, jövök". Tesó, ha Te rondának tartod magad és ezt hangoztatod is, hogy várhatod el, hogy más szépnek lásson? Tudod, vannak értékek, amik megfognak egy nőt a külsődön kívül is. Ha pedig beléd szeret, hihetetlenül vonó leszel a szemében. Te férfi vagy: gondolkodsz, aztán cselekszel (az esetek jelentős részében, mert kivételek vannak :)). Egy nő tesz valamit, aztán megindokolja, hogy miért tette, tehát visszafelé racionalizál. Ez a "nem helyes pasik" baromi nagy szerencséje. :) Nem azt mondom, hogy nem számít a külső, mert előnyt jelent, kell, hogy tetsszél neki külsőre legalább egy picit. A többi a kiállásod, dumád, a személyiséged. Gondolom, fiatal vagy, és a tinilányok számára mindenhonnan az csöpög, hogy a külső mindenek előtt. Hidd el, ez később nem így van, egy NŐnek más is fontos, mert tudja, hogy mindig van helyesebb.

2012. nov. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 Lifeishard ***** válasza:
... vonzó...
2012. nov. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
34%

#28


Inkább te ne hazudgálj itt mert a VALÓSÁG az teljesen másként fest.A mai világban már szinte lehetetlen olyan csajt találni aki ne lenne felszínes idióta liba.Mindenkinek csak a jóképű srácok kellenek vagy olyanok akiknek extravagáns frizurájuk van,tehát valami hihetetlen idiótán kell kinézni ahhoz hogy nyerőek legyenek a csajoknál.Ha már valaki átlagos és normális az senkit sem érdekel,de az ilyen bunkó fa*zkalapoknak akik semmibe nézik a nőket érdekes módon jut csaj.Ezt nem sajnáltatásként mondom,én már leszarom őket mert lelkileg tönkre tettek,amióta alacsonyabb rendű állatfajként tekintek rájuk azóta sokkal jobb az életem.Rájöttem hogy a nők semmire nem valók a dugáson kívül ráadásul olcsóbb egy prosti mint egy barátnő,ez TÉNY és ráadásul minőséget is kapunk.Persze vannak ronda srácok is szép nőkkel csak van egy kis bökkenő: SENKI NEM TUDJA A HÁTTÉRTÖRTÉNETET.Hát igen.Lehet pénzes is a srác,vagy a szülei,jó kapcsolatai,vagy fizethetett is a csajnak hogy tegyen úgy mintha a barátnője lenne (igen vannak ilyenek) stb tehát nem kell ennyire hiszékenynek lenni,én is letudnám magamat fényképezni egy bomba nővel,sőt mindenki,csak pénz kérdése az egész.Talán létezhetnek olyan nők akik rájöttek hogy jópasikkal nem lehet normális kapcsolatot kialakítani és lejjebb adnak az igényeikből de ezt nagyon kétlem.Egyszerűen annyira idióták és tudatlanok az emberek hogy nem veszik észre,nem fogják fel a külső semmilyen előnyt nem jelent.Csak azért mert jól néz ki valaki nem jelenti azt hogy jól tud főzni,rendes,jó lelkű stb akkor meg mit a fenét ér a jó külső?Ezek szerint ti előszeretettel fogyasztjátok a gyönyörű csomagolású szart?Hát egészségetekre

2012. nov. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!