Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Számít a külső! De mennyire?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számít a külső! De mennyire? Az összes lány miért ezt mondja, hogy soha nem tudnék járni olyan pasival aki igénytelen, kövér, fogatlan, akitől undorodik a csaj?

Figyelt kérdés
De ugye ott van asok ápol, nem jóképű, de nem is ronda, igényes, jól öltöző pasi. Mégis a legtöbbnek nincs barátnője. Akkor tényleg csak az nem jön szóba a lányoknál, akitől undorodnak, vagy ha kritikusabban fogalmazunk, akkor az sem jön szóba náluk, aki nem helyes, de igényes, rendes? Mert azt látom, hogy csak az jön szóba, aki külsőre tökéletes, legtöbb ismerős hölgy is oda-vissza van érte, akitől manjdnem minden lány olvadozik. Mert van különbség az olyan pasik között, akik igényesek, átlagosan, és az olyanok között akik igénytelenek, semmirekellőek, kövérek, gusztustalanok. Mégis azt látni, hogy egyik kategória sem igazán nyerő, csak az, aki ezen felül áll főleg külsőre, duma tekintetében, nem mellesleg anyagilag sem egy utolsó alak.
2013. jan. 22. 16:57
❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯
 121/205 anonim ***** válasza:
10%

Az az "Ultimate Elírás" :)


Amúgy meg kövesd végig a linkeket arról a blogról (tudod, az aláhúzott szöveg), elég sok külföldi oldalra visz át, és egyöntetűen ezt állítja mind, mint én is.


A második meg nem gyengeség, csak nem lehet az igényeknek megfelelni. Ha egy rúdugrónak 15 méter magasra teszik a lécet, az is inkább eldobja a rudat és hazamegy. Nem áll neki ugrálni.

2013. jan. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 122/205 anonim ***** válasza:
87%

"A #107-es minket külsőre döglött halhoz hasonlított. Aki bármelyik embertársát, legyen az fekete, fehér, cigány, csúnya, fogyatékkal/testi defektussal élő, ilyen dologhoz hasonlítja, nekem azzal semmilyen beszélnivalóm NINCS."


Helike, te fogyatékkal élsz?

A döglött halas hasonlat egy szélsőséges kifejezése volt a szerelem, vonzalom, szimpátia hiányának. Szóval ha egy olyan pasival vagyok, akibe nem vagyok szerelmes, unalmas a személyisége, és még egy fikarcnyi kis vonzalom sincs, akkor eléggé "döglött halas" az úgy. Hogy értsd: A normális, pezsgő, élettel teli, szerelmes kapcsolat a megfelelő emberrel az egy friss, ficánkoló halacska. A kapcsolat egy unalmas, nekem semmilyen szinten nem tetsző fószerral pedig olyan, mint egy Balaton sekély részein foszladozó döglött hal, az erőltetettség hatására pedig egyre inkább csak erősödik ez a hatás.

Bocs, sokat szoktam horgászni, innen a hasonlat.

2013. jan. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 123/205 anonim ***** válasza:
100%

LOL, még félre is értelmezte.


De egyébként ha tényleg úgy értette volna, hogy a külsejét hasonlítja döglött halhoz, ahhoz is joga lenne. Na meg ahhoz is, hogy messzire elkerülje az illetőt. De ezt már leírták előttem. :)

2013. jan. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 124/205 anonim ***** válasza:
17%

De mi értelme vitatkozni? Úgyse enged az igazából senki!


1, igen sok a szűz megkeseredett szűz srác az oldalon és néha már idegesítőek a kérdéseik.


2, amit állítanak az igaz, a lányok csak a legjobbakat szeretik. Sok elvárásuk van aminek alapból selejtek semmikép, de még a teljesen korrekt átlagosak sem felelhetnek meg! Veleszületett adottságok arc,magasság,répa mérete,család ahova beszülettek adott esetben szegények ésatöbbi.. És jönnek igy gyakorin is a buta hozzászólások hogy ha csúnya vagy járjál edzeni és már lesz csajod hehee ezt ti sem gondoljátok komolyan? Ha egy 10 éves múltja lenne az edzéssel, szép kidolgozott testtel akkor is elzavarnátok ha pl nem jóképű. Tegyük fel:


1, jóképű,okos,sportos,magas,pénze is van de kicsi vagy átlagos a farka nektek már nem tökéletes "mert van jobb is minek válasszak bénábbat"


Ez bármelyik kihagyásával is igaz lehet, ha már valami nem oké már nem kell nektek vagy ha nincs más jó a szamár is alapon.

2013. jan. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 125/205 anonim ***** válasza:
84%

Előző!


Azért nagy túlzásokba esel. A 21. században vagyunk, basszus, a nők egyenjogúak. Így az egyenjogúság miatt már nem várhatjuk el, hogy a pasi a seggünk alá toljon mindent. Én, személy szerint kellemetlenül érezném magam, mert nem egy eltartott buta szerencsétlen liba szeretnék lenni, hanem egy független, normális hölgy, aki társra vágyik maga mellé, nem egy státuszszimbólum pénzeszsákra.


Az pedig, hogy számomra ki a tökéletes, nem tulajdonságok sorozatán és azok kiértékelésén múlik. Szóval nekem majdnem teljesen mind1, hogy mekkora pl. a farka (ha 10 és 20 centi között van lehetőleg), de tudom, hogy ezt ti sosem értitek meg.

Ha van egy srác, akibe szerelmes vagyok, biztos nem fogom őt lecserélni azért, mert udvarol nekem egy másik fiú, akinek több pénze vagy, vagy nagyobb a farka...stb.


Nem hinném, hogy a többi nő olyan szélsőségesen eltérne ettől, legalábbis a barátnőim között nem ezt tapasztaltam.

2013. jan. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 126/205 A kérdező kommentje:
Az ilyen nagyképű nők,már bocsánat de nem érdemelnének egyenjogúságot. Az a baj, hogy nálatok abba csapott át az egyenjogúság, hogy a lányoknak mindent szabad a pasiknak semmit. Ha egy csaj kikezd a házas pasival, akkor itt biztatja az összes lányt, hogy ha jó a pasi és ahgyja magát, akkor gurgázd ki a csaját. De ha a pasi megy férjezett nőre, akkor egyszerre 30 lány ugrik neki, hogy is képzeli ezt? Ebbe ment át az egyenjogúság, ezért van az hogy a sok dagi csajnak magas, vékony pasija van. Százszámra látom az ilyen párokat. A csinos lányok mindegyike napszemcsis, duvatgúnárokkal mászkál. A kissé túlsúlyos, de kedves srácok 98% a meg mindig egyedül mászkál az úton, olyankor mikor látom, hogy egy kedves papamaci és mindig elutasítást kap, akkor rossz a kedvem. Csak azért mert nem született helyesnek és hízásra is hajlamos.
2013. jan. 23. 22:49
 127/205 A kérdező kommentje:

FraeakNiceUgly.


Olyan vagy mint az összes többi nő. Hazudsz folyamatosan mint a vízfolyás.


,,Szóval nekem majdnem teljesen mind1, hogy mekkora pl. a farka (ha 10 és 20 centi között van lehetőleg)"


Tehát mégsem mindegy. Megint hazudtál. Ez olyan, hogy teljesen mind1 milyen a pasi arcra, csak....És ugye már hazudtál is, hogy odatetted a csak szócskát. Folytatva, csak legyen gyönyörű szeme, szuper páwás haja stb. Következő: nekem szinte teljesen mindegy milyen magas legyen a pasi, csak legyen 180-190 között. A hazugság királynője vagy, úgy mint sok száz ezer nő Magyarországon. Bocsánat olyan lányoktól, akik épp kihalni készülnek, mert olyan kevesen vannak.

2013. jan. 23. 22:53
 128/205 anonim ***** válasza:
2013. jan. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 129/205 A kérdező kommentje:

Szinte csak ezek aratnak a lányoknál:


[link]


Nyüzsögnek az ilyen pasik, mindnek van csaja. Aki nem ilyen típusú, annál 10 ből 2 az arány, hogy van barátnője. Ha kimentek az útra és fiatal párokat néztek meg (16-24 közöttieket) az bizos, hogy csak ilyen fiúkat fogtok látni csinos lányok mellett legnagyobb számban.

2013. jan. 23. 23:00
 130/205 A kérdező kommentje:
Igen Helike. De ha a 2. at elolvasod, még a nőt fogják mindig védeni. Ha egy pasi megüt egy nőt, hívj rendőrt, szólnak a feministák atombombahangosan. Ha egy csaj felpodoz egy pasit, az megérdemelte. Csak lehet, hogy azt mondta, hogy most nincs kedve a dugáshoz. Csakis a nő nyerheti ezt a meccset.
2013. jan. 23. 23:04
❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!